Skocz do zawartości

PEŁNE OBC DO M50B25 JAKa KOŃCÓWKA NR


lukka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Ja do TDS z 1996r zakładałem z końcówką 149 również wyjętego osobiście ze starszego tds i śmigało jak trzeba. Kiedyś gdzieś czytałem że w przypadku innej końcówki trzeba w ASO dokupić jakąś płytke czy coś takiego za ponad 150PLN i wtedy śmiga każdy
Było E39 523i, E30 320i Coupe, E32 730iA, E34 540iA M-Pakiet, E34 525TDS touring X2, E38 750iA pakiet Alpina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
powiedzcie mi bo test 06 odpowiada za ilość paliwa w zbiorniku w litrach teraz nie mam wcale paliwa a on pokazuje czasem 9 czy 11 litrów. czy zatankuje za 50zl nic sie nie zmienia co może być przyczyną?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć pływak przyblokowany w zbiorniku,btw mam M50B20 i mam pełny obc nie wiem jaki to nr :) i licznik mam bębenkowy :)

http://forum-lines.ru/rez/ab214080.gif

раскрутка сайта киев




E34 520i M50 B20

E34 550i S70 B56

Suzuki DR 800 Big

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zegarach dobrze pokazuje jak zatankuje za 50zł od zera to rezerwa mi gaśnie . Ale po odblokowaniu OBC (obok radia) po włączeniu testu nr6 czy7 który odpowiada za ilość paliwa w litrach cały czas pokazuje raz 9 raz 11 litrów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Pozwólcie,że podepnę się pod temat. A do tds'a jaka musi być końcówka? A może mógłbym zamontować taki komputerek,co steruje webastem? Wiem,że takie też bywały... Nie wiem,jakie jeszcze funkcje miały,ale na pewno sterowanie ogrzewaniem postojowym. Ja takie mam i działa. Ale jest b. stare(dbw46) i ciągle są z nim jakieś problemy. Jest to fajne urządzenie i zastanawiam się nad zamontowaniem nowszego-Thermotop. Jest już dużo mniej problemów wtedy. Ale zegar do webasta mam taki stary w tunelu środkowym. Formułuję pytania.

- Jaka musi być końcówka pełnego OBC do TDS'a i czy wystarczy go wpiąć w miejsce tego prymitywnego?

- Czy OBC ze sterowaniem Webasta ma jeszcze inne funkcje i czy jeśli mam webasto to trudno to OBC podłączyć zamiast zegara w tunelu środkowym? Dzięki,pozdrawiam. :D

Nic nie stuka nic nie puka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obc do tds-a musisz mieć z kością kodującą, z końcówką 149(droga sprawa ) ,jeżeli w instalacji masz powyżej 20 kabli to pełne obc będzie pasować tyle że musiał byś podać napięcie na pin17(sprawa bardzo prosta),jeżeli wiązkę masz pełna czyli 26 kabli to problemu nie ma żadnego ,a i zostaję jeszcze wycięcie plastiku z tego względu że obc pełne jest większe i wchodzi głębiej ,chyba że masz całą ramkę pod pełny komputer, wtedy nie ma żadnej rzezby tylko jest jak należy .Co do drugiego pytania to : nie ma dodatkowych funkcji po za sterowaniem ogrzewania niezależnego ...na resztę pytania ci nie odpowiem bo nie mam zielonego pojęcia
iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.