Skocz do zawartości

BMW F10/F11 vs inne


przemekk23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 295
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

http://www.mercedes-benz.pl/content/poland/mpc/mpc_poland_website/pl/home_mpc/passengercars/home/new_cars/models/cls-class/x218/facts_/carconcept.html

 

to wezmie sie w leasing :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: za 2-3 lata juz powinny troche staniec albo sprzedaz Premium (tylko to inny watek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie nie przemawia (zwłaszcza tył). Najbardziej podobał mi się chyba pierwszy cls, robił niesamowite wrażenie na ulicy 6-7 lat temu, kiedy naprawdę wyróżniał się z tłumu. Cenowo to jest półka siódemki. Ten design dość szybko się opatrzy, myślę że BMW jest bardziej ponadczasowe. Ale jak ktoś zmienia co 2-3 lata na nowy, to czemu nie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem to napisać - niepowtarzalny gang 4 garów jest nie do podrobienia :mrgreen: To juz nawet w S-klasie montują, a tu?

 

Chociaz nietwierdze merce mi sie baardzo podobają, wczoraj jechałem nowym GL. Luksus wszechogarniający.

 

Gusta są różne, kolega jezdzi e klassa 2008 rok benzyna 3,5 litra 4x4, konczy leasing we wrzesniu i mowi ze bierze audi a6. Miarka sie przebrała jak wystawili fakture na 600 pln za wymiane zarówki :lol:

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gusta są różne, kolega jezdzi e klassa 2008 rok benzyna 3,5 litra 4x4, konczy leasing we wrzesniu i mowi ze bierze audi a6. Miarka sie przebrała jak wystawili fakture na 600 pln za wymiane zarówki :lol:

 

W Audi raczej nie będzie miał jakoś specjalnie taniej, teraz tak się robi auta, że aby wymienić żarówke trzeba wyjąć silnik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A tak na serio, to design clsa lepiej porównywać do BMW 6, to jest właściwsza konkurencja niż F11

 

Dokładnie, za tą cene spokojnie wybrałbym 6 gran coupe

CLS jest lekko klaustrofobiczny

 

Wsiądź do CLS'a i Grand Coupe to zmienisz zdanie o 180'... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem - jest swietnie wykonany w środku, skóra i drewno mam wrażenie lepszej jakości niż BMW (w porównaniu do dakoty :lol: ) ale dla mnie za nisko siedzenie i przeygniatająca linia dachu z małymi okienkami dyskwalfikują. A już na tylnim siedzeniu to porażka.

 

Chociaż z drugiej strony CLS oferuje to samo co Panamera za połowe ceny

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Siedziałem - jest swietnie wykonany w środku, skóra i drewno mam wrażenie lepszej jakości niż BMW (w porównaniu do dakoty :lol: ) ale dla mnie za nisko siedzenie i przeygniatająca linia dachu z małymi okienkami dyskwalfikują. A już na tylnim siedzeniu to porażka.

 

Chociaż z drugiej strony CLS oferuje to samo co Panamera za połowe ceny

 

 

Ja tam nigdy nie próbuję auta na tylnym siedzeniu bo mam nogi za krótkie i nie sięgam do pedałów... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio, to design clsa lepiej porównywać do BMW 6, to jest właściwsza konkurencja niż F11

 

piszac o MB CLS myslalem tylko o kombi (shooting brake czy jakos tam!) stad porownanie do F11. BMW 6 GC to bardziej Audi A7? na pewno jest to w tej chwili top fajnych aut (wlaczajac w to nasze F11 :D ) Rozpietosc cen nowych aut od 250 do 400 a moze nawet 500 tys. Pln niestety ale mozna kombinowac, brac leasing itp. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.