Skocz do zawartości

e87 japanrot cypisek SKRADZIONO


cypisek21

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma zderzaka do tylu tylko dyfuzor jak mówisz o ile się nie mylę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 462
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ciemna lampa w srodku.... ehh to chzba pierwsze pojdzie do zmianY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda w kratke wiec zdjalem oslonki i dzieki koledze czerwony330d (odsprzedał mi tajemnicza folie do oklejania carbon style :mrgreen: ) poobklejalem lusterka....

http://images70.fotosik.pl/136/d1a7f23a3fa694d8m.jpg

http://images66.fotosik.pl/136/7334c3ee387aa41cm.jpg

http://images67.fotosik.pl/137/592d32cb2e2eb501m.jpg

 

zdjecia z telefonu to tragedia... ale na zywo wyszlo calkiem calkiem

jak folia dobrze sie utwardzi trzeba ja przepolerowac i bedzie idealnie ;)

 

Kolego gdzie dorwałeś te nakładki?

Ps to są zamienniki oryginału(z uchwytami) czy po prostu nakładka którą się nakleja na lusterko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są obudowy... Swoje Zdejmujesz i zakładasz... Obudowy bmw performance
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

idzie zima wiec czas na wosk zimowy.....

przygotowania.....

 

http://images66.fotosik.pl/290/c242d76fddb43bc5m.jpg

 

i po wszystkim...

 

http://images70.fotosik.pl/290/26ca453a76d4066bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ta kwadratowa butelka chyba najważniejsza w takich przygotowaniach była :)

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez kwadratowa butelke nie zrobilem piatki,... w przyszlym tyg robie e60.... bez butelki..... ale czasu jak zawsze masakrycznie duzo... lekko 12-14h na 1er + rain-x na przod szybe odnowienie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Praca nie zajac, nie ucieknie a na srogą zimę jeszcze się nie zapowiada :D Edytowane przez speed1211

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej nad korektą musze pomysleć.... ale to sie wstrzymuje.... pod koniec zimy cos podzialam.... powloki to chyba zostane w opcji sealant + wosk...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Olać powłokę, ostatnio doszedłem do wniosku że Soft99 Fusso Coat + Sonax BSD to najlepsze co może spotkać lakier w normalnej kasie. Obydwa produkty MEGA wytrzymałe, MEGA wydajne a Soft pięknie przyciemnia lakier, gubi rysy i w dodatku nie ciągnie tak kurzu jak Colli. Polecam też do felg preparat TUGA - lepszego nigdy nie miałem, nawet czysty Iron-X tak nie czyścił mi felg, a koszt śmieszny. Pozdrawiam !! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fusso nakladal ostatnio sasiad na mondeo... bylismy w szoku jak ladnie to wyszlo..... coli wrzucilem na zime... na lato sie nie nadaje... tak sie laduje elektrostatycznie lakier ze lapie wszystko z okolicy... :) ale jeszcze 5er objade collim i koniec wiec wrzuce fusso i bedzie elegancko.... DZIEKI ZA RADE ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihih to tak samo jak ja sobie nie wyobrazam jak mozna jezdzic autem ktore ma mniej niz 200KM :P żarty żartami ale korekte sobie zrobie w zime na spokojnie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Polecam też do felg preparat TUGA - lepszego nigdy nie miałem, nawet czysty Iron-X tak nie czyścił mi felg, a koszt śmieszny. Pozdrawiam !! :)

 

Możesz podać jakiegoś linka do tego preparatu? :) Aktualnie mam to co cypisek na zdjęciu umieścił Dragons Breath (od ValetPro) i stwierdzam, ze ta konsystencja żeli to nie jest wcale takie dobre rozwiązanie, jakie mi się wydawało przed zakupem. Może i jest wydajne (bo tak szybko nie spływa), ale jednak nie ma to jak płyn - dużo lepiej penetruje. Przy żelu bez pędzelkowania ani rusz... a przy płynie (też oczywiście pędzelek jest dobrym narzędziem), ale przy zwykłym nałożeniu i spłukaniu jest efekt taki jak przy żelu z pędzelkowaniem :) Więc pewnie przy następnym zakupie wybiorę jakiś płyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jest w wielu sklepach, pierwszy z brzegu:

 

http://shiningcar.pl/pl/p/Tuga-Chemie-Alu-Teufel-Gel-1L/1387

 

Konsystencja jest idealna - miałem kiedyś jakieś badziewie z 4nano to było tak gęste że płuło tylko z atomizera (który był równie beznadziejny jak wszystkie opakowania 4nano).

Tutaj jest super - atomizer też pierwsza klasa. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Olać powłokę, ostatnio doszedłem do wniosku że Soft99 Fusso Coat + Sonax BSD to najlepsze co może spotkać lakier w normalnej kasie. Obydwa produkty MEGA wytrzymałe, MEGA wydajne a Soft pięknie przyciemnia lakier, gubi rysy i w dodatku nie ciągnie tak kurzu jak Colli. Polecam też do felg preparat TUGA - lepszego nigdy nie miałem, nawet czysty Iron-X tak nie czyścił mi felg, a koszt śmieszny. Pozdrawiam !! :)

 

 

wczoraj kupiłem softa99 black &dark do ciemnych lakierów. strasznie daje rozpuszalnikiem. jaki jest efekt. Mam zapewnienie, że jest bezpieczny do lakieru. jaki jest efekt, trudny w aplikacji..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystawilem narazie jak sie sprzeda to Pikap :) albo G Klasa ew X3 ale troche ja przerobie... :> zona sie zlości ze zlom pod domem trzymam :) astra I + przyczepa do motoru a tak byloby 2 w 1 a coraz wolniej jezdze ostatnio :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z Łagiszy / Tak znam Michala :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.