Skocz do zawartości

jaki transmiter fm kupić do radia bmw


tomekmax1

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie słaba jakośc z czegoś takiego ja używam takiej kasetki z kabelkiem, pod to podpinam mp3,telefon nawet nawigacje i jakośc jest naprawdę dobra :cool2:


http://www.ermail.pl/images/linkbanners/eRmailBannerSmall2.jpg">

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to złe rozwiązanie. przede wszystkim prostota. nie trzeba nic kombinować tylko działa od razu. Zaletą na pewno jest niska cena. najtańsze chińskie można kupić już za 20 zł, ale lepiej coś markowego. jeśli chodzi o jakość, to jeśli mp3 jest dobrej jakości to i z głośników nie jest źle. Jeśli słuchasz muzyki o normalnej głośności. Ale jeśli jesteś fanem basów i muzy w aucie na full to to się nie sprawdzi, będzie trzeszczeć i z jakości odtwarzanej muzyki nie będziesz zadowolony.
sprzedam kierunkowskaz nr oem 63138370720 , przewód gumowy nr oem 11532247725 - dział giełda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze kupiłem to grubo ponad rok temu taki transmiter wziołem taki niby troche lepszy chociaz i tak poza wygladem to różnicy miedzy innymi transmiterami fm jezli chodzi o jakosc pewnie nie ma ale wybierałem zeby mi w srodku wyglądem nie zaszpecał :) i powiem ci tak jakosc dzieku jest dobra przynajmniej u mnie ale bez rewelacji nie odczuwam zbytniej róznicy miedzy tym co leci w radiu a tym co zarzucam przez transmiter ale szczerze ci pwoiem ze uzywałem go kilka razy i juz dałem sobie spokój napewno lepiej kupic radio CD niz bawic sie takim czyms zapewniam cie !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to złe rozwiązanie. przede wszystkim prostota. nie trzeba nic kombinować tylko działa od razu. Zaletą na pewno jest niska cena. najtańsze chińskie można kupić już za 20 zł, ale lepiej coś markowego. jeśli chodzi o jakość, to jeśli mp3 jest dobrej jakości to i z głośników nie jest źle. Jeśli słuchasz muzyki o normalnej głośności. Ale jeśli jesteś fanem basów i muzy w aucie na full to to się nie sprawdzi, będzie trzeszczeć i z jakości odtwarzanej muzyki nie będziesz zadowolony.

 

 

Dokladnie zreszta kazda nuta odtwarzana w formacie mp3 lub podobnym jest niskiej jakosci co za tym idzie jest przytłumiona gdzie słuchanie na wysokiej głosnosci jest uciązliwe !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość niestety nie zadowalająca ale tylko w autach wyposażonych we wzmacniacz antenowy(BMW-takowy posiada w słupku z tyłu)niestety wzmacniacz wzmacnia też zakłócenia ,a a co za tym idzie nędzny dżwięk MP3 jeszcze pogarsza

 

miałem kiedyś model stereo z wbudowanym jakimś bajerem anty zakłóceniowym co prawda w fiacie ale grało lepiej jak w BMW tyle że 3 m-ce i się skończył :cry2:

 

po za tym fajna i tania zabawka dla maniaków mp3 bez kombinowania

 

jak już szukać to własnie te z anty-zakłóceniowym układem i stereo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej zainwestować 200zł w emulator zmieniarki, nawet stare kaseciaki obsługują zmieniarki i za grosze można kupić i tyle. Wyprowadzić sobie tylko kabelek aux z tego a tak to karty pamięci albo pendrive w schowku i jazda. Sam kiedyś też zainwestuje w taki emulatorek :)
szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie radio najtansze z mp3 kosztuje 70zł , gdzie tu sens w zabawe z transmiterem ? jedyny minus jest taki ze z transmitera wcale nie uzyskujemy dzwięku takiego jak przy normalnej muzyce , radio ma dziwne basy , takie tępe , tony są jakby niższe więc werdykt jest generalnie prosty , jesli słuchasz wymagającej muzyki , transmiter się nie nadaje , jesli słuchasz Polskiego "rap-u" zwanego hip hopem ? to spokojnie możesz używać transmitera , za około 40zł kupisz go z bf i obsługa telefonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem to najtańszy emulator zmieniarki można kupić za 350zł i to niewiadomej nazwy. Chyba, że ktoś ma dojścia do chińskich dostaw :D i kupić może taniej. Różnica zatem jest spora. Oczywiście mówię tutaj o emulatorze cyfrowym. Płyty CD przynajmniej w moim przypadku nie wchodzą w grę. Zdania jestem takiego, że jak ktoś nie jest audiofilem i słucha radia tak żeby grało to taki transmiter jest jak najbardziej ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Zostałem zmuszony do kupna transmitera (15zł :D). Nie czas chwilowo na bawienie się w xcarlinki więc słucham z tego. Jakość dźwięku jak ze zwykłej stacji radiowej. Jedyny minus względem stacji radiowej to to, że transmiter nadaje ciszej muzykę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.