Skocz do zawartości

E46 Koszy Doposażenia W Xenon


plucik_rop88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem E46 w m-pakiecie lecz bez xenonu, kiepsko to wygląda przez co się zdecydowałem żeby go dołożyć(oryginał) stąd się nasuwa Moje pytanie, czy potrzeba przekodować moduł świateł? czy się nie da i trzeba go wymienić, tak jak to bywa w E60? chciałbym założyć kompletny, lampy spryski samopoziomowanie jakie były by tego koszty. Może ktoś się już borykał z tym tematem, prosił bym o odzew. Edytowane przez plucik_rop88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem E46 w m-pakiecie lecz bez xenonu, kiepsko to wygląda przez co się zdecydowałem żeby go dołożyć(oryginał) stąd się nasuwa Moje pytanie, czy potrzeba przekodować moduł świateł? czy się nie da i trzeba go wymienić, tak jak to bywa w E60? chciałbym założyć kompletny, lampy spryski samopoziomowanie jakie były by tego koszty. Może ktoś się już borykał z tym tematem, prosił bym o odzew.

Można przenocować tylko przestanie działać ręczna regulacja ... Czasami trzeba zmienić biegunowosc na wtyczce do lamp , nie wiem może po przekodowaniu sama sie zmienia ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem gościa co sprzeda Mi wszystko co potrzebne do założenia xenona, spryski zaślepki śrubki podkładki wężyki zbiorniczek wiązkę itd... za 800zł bez lamp, wydaje Mi się że dobra cena. Plus lampy jakies 1800zł liczę plus robota, tylko nie weim nadal czy jest tam jakiś moduł świateł i nie będą one mrugały po założeniu, czy trzeba będzie przekodować jakiś sterownik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przemyśleniach wydaje Mi się że gra nie warta świeczki(koszt xenonu około 3tysiące). Powiedzcie Mi jeszcze ile jest warte czarne e46 320d sedan 2002r 190tys. w M-Pakiecie zewnętrznym i wewnetrznym bez xenonu i z xenonem? Edytowane przez plucik_rop88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle samo :mrgreen: Przy takim wieku auta na cenę najbardziej wpływa jego stan, oczywiście zawsze będzie różnica między totalnym golasem a wypasem (różnicę w cenie e46 zauważysz najbardziej na przykładzie - o zgrozo - braku klimy), ale pomiędzy takim samym autem z xenonem czy bez różnicy w cenie raczej nie będzie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do braku klimy to u nas 99% aut ma klime :) tyle że maunalną :P

 

ze 20tyś. A tak serio to nikt ci nie odpowie na to, przedmiot jest tyle wart za ile sa chętni. Co z tego że według ciebie auto jest warte 30 tyś jak nikt go za 20tyś nie weźmie :) popatrz na allegro, popatrz na ceny i już masz swoją cenę. I są dwie szkoły sprzedawania, sprzedajesz rok czasu bo ci szkoda opuścić tysiaka albo dajesz cenę taką żeby ktoś się tym zainteresował. Ja jestem zwolennikiem szybkich sprzedaży :mrgreen:

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.