Skocz do zawartości

BMW wzywa do serwisow...


pieczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich! Szczególnie tych, którzy mieszkają na wyspach i tam też mają BMW z "angielską" kierą. Czy ktoś z Was już sprawdzał czy te samochody też obejmuje ta akcja? Czy w ogóle ona tu też istnieje? Dzięki! P.S. Może stworzymy na ogólnym forum jakiś pod temat gdzie możemy się poznać, chodzi głównie o rodaków mieszkających na wyspach, obie Irlandie i Królestwo. To raczej pytanie i prośba do moderatorów> Dzięki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
kolego a co dokładnie zrobili z tym przewodem

 

dokładnie nie wiem bo za bardzo się nie rozwodzili nad tym , coś powiedziano że coś muszą wykręcić przesmarować jakieś połaczenie ale co dokładnie nie wiem , wiem natomiast , że cała procedura akcji serwisowej trwała nie dłużej jak 15 min , bo widziałem jak otworzył klape bagażnika i po 15 minutach zamknął :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Białymstoku wymieniają "od ręki". Zadzwoniłem z pytaniem czy ten problem dotyczy także mego egzemplarza,

sprawdzono po nr VIN i od razu zaprosili do serwisu. Wymiana trwała 25 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

dzisiaj dzwonilem tu w de do ASO i moja pszczolka jest w tym gronie do wymiany,tylko mi powiedzieli ze nie maja czesci i ze mi zadzwonia jak beda mieli.

mam tylko taka nadzieje ze to bedzie nieodplatna wymiana :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Moja także zalicza się do wymiany, jestem umówiony M-cars Kraków w przyszły czwartek jak będzie serwisant mniej tajemniczy niż przez telefon to może uda mi się dowiedzieć co robili to opiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam kolegów, chciałbym podtrzymać temat z akcją serwisową. Po pierwsze mam pytanie do kolegów ile osób już było na tej akcji wymiany przewodu "+" akumulatora i ile czasu czekaliście? Ja bujam się już 2 miesiąc z BMW "Auto Premium" w Rzeszowie, u mnie jest do wymiany po podaniu VIN w BMW Polska przewód "+" i mata siedzenia pasażera, w "Auto Premium" już tyle czasu zamawiają i nie mogą coś zamówić i się ze mną skontaktować.

Drugie pytanie jest takie , czy mając mój VIN w bazie Auto Premium a myślę że jak jest tam to powinna go mieć w bazie BMW Polska to powinienem sam się dopraszać o wymianę czy ktoś powinien wysłąć list z powiadomieniem czy zadzwonić bo tel. też mają? Jeszcze lepiej wygląda sprawa straszenia związanego z programowaniem modułu maty, mam amerykańca i oczywiście programowanie na moje ryzyko bo oni w BMW Polska nie mają odpowiednich narzędzi żeby to zaprogramować , to pytanie po co ta armia darmozjadów tam siedzi jak nic nie potrafi zrobić i zadbać żeby serwisy w Polsce miały to co trzeba. Po trzecie czy nie jest to na zasadzie zmęczenia materiały odwlekać aż akcja się skończy i niech klient spada na drzewo , ile czasu trwa taka akcja czy można się na nią "spóźnić" lub na nią się nie doczekać? Jeśli nie byłby członikem naszego forum i przez przypadek nie czytał gazety "Motor" gdzie była o tym mowa to nic bym na ten temat nie wiadział bo nikt o tym mnie nie poniformował, ile jest takich osób które o tym nie widzą lub się nogdy nie dowaidzą bo nikt ich nie poniformował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem powiadomienie o problemie,wyslane przez BMW Suisse listem poleconym.Jest opisany problem,co moze sie stac jak sie tego nie wymieni oraz to abym umowil sie telefonicznie ze swoim serwisem BMW w okolicy,celem usuniecia usterki...

Jeszcze nie bylem i nawet nie wiem czy bede sobie tym glowe zawracal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W Bawarii na Czerniakowskiej w Warszawie wymiana trwała 30 minut, do poprzedniego właściciela przyszedł list żeby stawić się na wymianę.

Przy okazji okazało się, że auto podlega jakiejś kampanii dotyczącej przewodów hamulcowych, tydzień później wymienili prawy przewód hamulcowy z przodu (ok. 1,5h)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smieszna sytuacja bo 1,5 miesiaca temu kontrolnie sprawdzalem czy nie ma jakiejs akcji pod moj vin i okazalo sie ze do wymiany przewod akumulatora. umowilem sie i 3 tyg temu wymieniono kabelek, sama wymiana to 30 min ale drukowanie papierkow akcji serwisowej to kolejne 30 min :? .... nie zauwazylem roznicy po wymianie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.