Skocz do zawartości

320D Kupiłem nie całe 2tyg temu anglika ! H E L P !


Szklanka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

sprzedaj. jaki ty masz problem? za 15 ktoś odkupi skoro taka ładna.

Żaden problem, nie? Daj ogłoszenie z angolem przed liftem za 15k na forum i zobaczysz, jak się ludzie zabijają w pogoni za takim rarytasem :duh:

Ja się zgadzam z paroma kolegami wyżej - do prześwietlenia jakość przeróbki i trza auto polubić. Pzecież za te 15k i tak musiałeś podejrzewać, że jakiś wałek musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie składa że nie wszyscy ludzie którzy chcą kupić bmw są forumowiczami i od razu są na nie jeśli chodzi o anglika. wystawienie auta na aukcję nie kosztuje dużo więc jeśli nie chce tego auta to niech spróbuje sprzedać tylko co kupi za 15 k? chyba to samo o ile nie gorsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak jechałeś 180 i żyjesz to chyba nie jest z nim tak najgorzej :cool2: nie przejmuj się tak, pośmigaj nim, zobaczysz co i jak, zakup AC i jak coś strzelisz rowik i będzie kasa na nowy :norty:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jechałeś 180 i żyjesz to chyba nie jest z nim tak najgorzej :cool2: nie przejmuj się tak, pośmigaj nim, zobaczysz co i jak, zakup AC i jak coś strzelisz rowik i będzie kasa na nowy :norty:

 

strzelisz rowik i będzie kasa na nowy?? a zdrowie i bezpieczeństwo nie ważne? rozumiem że najważniejsza kasa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kiedyś pamiętam, że Warta robiła do 14 lat, ale było to dawno i już chyba nie prawda :) ogólnie z tego co kojarzę do 10.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolego mateusz88 czytałeś cały temat? Próbuję pocieszyć kolegę, bo ma problem. Nie bierz tego tak do siebie :nienie:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał jakiemuś fachowcowi żeby sprawdził jak to zostało przełożone i czy się nie rozpadnie zaraz. Jak jest OK to bym się tym nie przejmował tym bardziej że mówisz że autko jest ładne. Jak powie że lipa to bym sprzedał informując nabywcę o fakcie i dołożył parę tysi do nowego.

 

tak sie składa że nie wszyscy ludzie którzy chcą kupić bmw są forumowiczami i od razu są na nie jeśli chodzi o anglika. wystawienie auta na aukcję nie kosztuje dużo więc jeśli nie chce tego auta to niech spróbuje sprzedać tylko co kupi za 15 k? chyba to samo o ile nie gorsze

 

bez przesady te auta mają już kilkanaście lat. Ja za swoje dałem tylko 15,5 koła nie od handlarza i jest w super stanie, bezwypadkowe, proste, blacha jak nowa, oleju nie bierze, ładnie wyposażone: alu, skóra, klima, multifunkcja, cd, el. szyby itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię tak jak mówicie, pojadę żeby mi go sprawdzili i będę go użytkował ale w między czasie próbował sprzedać. Gdyby nie te szyby to pewnie spostrzegłbym się dużo, dużo później... Ciekawe jak jest z tym AC. Ten ch. jak od niego ją kupowałem to mówił że ma na nią AC wycenione na 18tyś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele rzeczy nie da się sprawdzić bo są pochowane, może wiele bubli wyjść jak się pod kompa podłączysz, oczywiście ważne jest jak ty ten temat oceniasz

stwierdzam tylko że ja bym do tego pana i tak pojechał bardzo sugestywnie dać mu do zrozumienia że ma brać furę i oddać kasę albo się pogniewamy konkretnie

reszta odpada w sumie bo kolejna wtopa w umowie co do kwoty

życzę bezpiecznego użytkowania i zakładam że o bublach które wyjdą po czasie dowiemy się w innych postach ( oby było ich jak najmniej )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pojechać zawsze może i z nim konkretnie pogadać, tylko co to da? Będzie na pewno chętny dać za autko 9 tysi :duh:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja delikatnie sugerowałem ( żeby ostrzeżenia nie było następnego ), że "inaczej" bym z nim pogadał ( abstrahując bo nie wziąłbym czegoś bez sprawdzenia ), tj. obiecałbym mu fakty które nastąpią jeśli polubownie sprawa się nie wyjaśni, a taki ziom który pcha angole ma na pewno wiele za uszami co działa na jego nie korzyść

pies pukał tą umowę, on dokładnie wie ile wziął i dlaczego 9 tysi na umowie, 2 umowy do zniszczarki, siano z powrotem i fura w jego ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Trochę mam z dolnośląskiego, ale z chęcią odwiedziłbym stolicę :norty:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim przypadku kiedy anglik bedzie dobrze przełozony i jak własciciel pisze " w super stanie" to tragedii dla mnie nie ma , wolałbym takiego angola niz auto powypadkowe z drugim dachem lub cwiartka bo o zwrot pieniedzy to nie ma co liczyc . poszukałbym konkretnej osoby co zna sie na tym modelu zeby poprawił niedociagniecia np: zamontował wiazke elektryczna z europejskiej wersji itd zeby auto nie budziło moich watpliwosci o awaryjnosc . pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wszystko się zgadza, tylko co z tego? Na umowie ma 9 a dał 15 tyś. więc sytuacja be wyjścia, bo nie sądzę, że sprzedawca od tak sobie odda mu całą kasę i weźmie auto.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze przełożony czy nie - sprzedawca nie poinformował kupującego o rzeczywistym stanie auta - oszukał go korzystając z jego niewiedzy.

Kolego stan auta a przekladka to dwie inne sprawy,jezeli nie powiadomil go o wadach ukrytych np uszkodzona turbina dwumas itp co spowodowalo uszkodzenie silnika i auto w tym momencie nie chodzi to tak a przekladka z anglika to podejdzie pod status modyfikacji to tak jakby mu wlozyl inny silnik bo w tym momencie auto jezdzi wiec ciezko bedzie go ugryzc,sam sobie jest winien ze nie sprawdzil vinu.

Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.