Skocz do zawartości

Skóra Dakota w F10


przemekk23

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie fotele są jednakowe przychodzą w elementach i tu są skręcane i doposażane ten sam stelaż ma zwykłe siedzenie jak i sportowe tylko sport ma dokręconą poduszkę pod uda unas ta poduszka nazywa się STV, podobnie siedzenie multi jest do zwykłych i do m5 zmieniane są tylko gąbki, i w przypadku m5 maty grzewcze są wyklejane na gąbce a wszystkie inne są zszywane ze skórą.Tu na miejscu szyte są tylko m5, f07 wszystkie multi zwykłe i wentylowane a reszta przyjeżdża z afryki i z węgier.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wytrzymałem i dziś zostawiłem auto do obszycia skórą deski i parapetów w drzwiach. Za 2-3 dni podzielę się wrażeniami.

 

U kogo robisz ? Sama decyzja :cool2: Zobaczymy jaka będzie jakość spasowania i wykonania i czy nie będzie nic stukać i skrzypieć po zmontowaniu.

"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że dam znać, mi było łatwiej się przełamać, bo przez pomyłkę nie zamówiłem deski w skórze i byłem mocno zszokowany jak zobaczyłem auto pierwszy raz. Czekałem parę miesięcy, bo trochę bałem się skrzypienia itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemny kolor skóry (grafit?- mam problemy z kolorami), gładka Nappa, to co chyba idzie też w serii przy desce w skórze i jest na kierownicy. Nić też będzie ciemna. Mam co prawda beżową skórę, ale jasna nić to by było trochę przekombinowane jak na mój gust. Jasna skóra się nie nadaje na deskę, odbijałaby się w szybie. Zastanawiałem się też nad taką porowatą skórą o strukturze plastiku, który jest na desce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parapety boczne są z przodu i z tyłu.

 

Jak wyjdzie u Ciebie ładnie i będziesz zadowolony z efektu i późnijszej eksploatacji (brak pisków czy trzeszczenia) to będę drugi który to zrobi po Tobie http://emoty.blox.pl/resource/naughty.gif

Jak już będę robił to na pewno deska + parapety boczne z przodu i z tyłu.

"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobię dokładnie tak samo. Czarna nappa, deska, parapety przód i tył. Dodatkowo strzelę sobie kierownicę z perforowaną skórą tak jak w M-pakiecie w e60 (edit: w e60 nie było) i e90.

Dawid, jak będziesz zdecydowany to trzeba się umówić na priv, może zrobimy jakieś zakupy/usługę grupową. A dla tamtej firmy to też będzie dobra reklama jak sobie wstawią do portfolio 3-5 szt. f10 :)

 

edit

http://performancedrive.com.au/wp-content/uploads/2012/08/2012-BMW-M5-rear-door-blinds.jpg

 

http://performancedrive.com.au/wp-content/uploads/2012/08/2012-BMW-M5-front-door.jpg

 

http://performancedrive.com.au/wp-content/uploads/2012/08/2012-BMW-M5-blind-spot-warning.jpg

 

http://performancedrive.com.au/wp-content/uploads/2012/08/2012-BMW-M5-auto-headlights.jpg

 

http://farm3.static.flickr.com/2577/4031478623_c65e09c120.jpg

Edytowane przez monogramus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobię dokładnie tak samo. Czarna nappa, deska, parapety przód i tył. Dodatkowo strzelę sobie kierownicę z perforowaną skórą tak jak w M-pakiecie w e60 (edit: w e60 nie było) i e90.

Dawid, jak będziesz zdecydowany to trzeba się umówić na priv, może zrobimy jakieś zakupy/usługę grupową. A dla tamtej firmy to też będzie dobra reklama jak sobie wstawią do portfolio 3-5 szt. f10 :)

 

 

Powiem Ci, że ta decha w skórce wygląda mega. Pytanie czy ta firma zrobi dokładnie tak samo jak oryginał. No wiesz jakość skóry, szwy itp...

Na razie mam wątpliwości, ale jak co raz więcej patrzę na tą deskę i boczki to tak właśnie chce mieć.

Głupi człowiek był, że nie zamówił tej opcji od razu...

"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wybrałem na etapie zamówienia deskę w skórze bo n salonie stała wersja w indywidualu i standard, więc na żywca miałem porównanie i była to opcja dla mnie konieczna w tej klasie samochodu, dlatego że standard wygląda troszkę gumowo. (sorki do tych, którzy taką mają, to moje odczucie )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też plastikowa deska kojarzy się z klasą niżej, jakikolwiek by ten plastik był. Czy zrobią tak jak fabryka nie wiem, opinie mają dobre. Z drugiej strony fabryka sporo rzeczy schrzaniła. Nie sądzę, żeby materiały ustępowały jakością tym używanym fabrycznie. No ale życie pokaże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos kierownicy to czy widział ktoś na żywo wersje z M Performance? Na zdjęciach wyglada zachęcająco. Może ma trochę mniejsza średnicę?

---------------------

Born Most Wanted


Past:

E34 518 orientblau, A4 B5 2.8 V6 30V, E60 525d monaco , Vectra Caravan Cdti 150 KM F11 520d M Sport,, F10 535d M Sport


Future:

Far Far away F10 M5 Competition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem, jest fajna ale nie pasuje do charakteru f10. Taką kierownicę założyłbym tylko do 1M lub M3, chyba nawet nie do M5. Nie wiem jak się prowadzi, nie jechałem. Nie jest mniejsza, cały środek jest ten sam, tylko spłaszczona na dole, poza tym ma taki sam kształt, jak ktoś chce tylko znaczek to też się da założyć ten Performance do zwykłej M.

 

@przemek

mi oczywiście chodziło tylko o obszycie koła kierownicy perforowaną skórą, nie wymianę całej na tą z e90. Też mam M, ale ona praktycznie nie różni się od zwykłej sportowej, jest taka nudna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozostaję w błogim przekonaniu, że M jest najmniejsza i najgrubsza ze wszystkich :) Ta performance pasuje do wyścigowego bolidu, a zatem nie do F10. Poza tym mam mieszane uczucia co do praktyczności tego spłaszczenia na dole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubość i wykończenie wieńca w kierownicy M jest ok. ale żałuje ze nie jest częściowo perforowana. Trochę mi się łapy poca na skórze nappa, dlatego tez chodzi mi po głowie alcantara z M performace. Problem tylko jest ze mam Dakote na fotelach i nie bardzo mi pasuje zestawienie :( a splaszczenie wieńca wyglada niezłe a czy jest praktyczne to zobaczymy. Chodzi mi po głowie Megane RS albo Golf GTI a tam chyba jest taka mała splaszczona kierownica ;)

---------------------

Born Most Wanted


Past:

E34 518 orientblau, A4 B5 2.8 V6 30V, E60 525d monaco , Vectra Caravan Cdti 150 KM F11 520d M Sport,, F10 535d M Sport


Future:

Far Far away F10 M5 Competition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica M performance w alcantarze świetnie leży w dłoniach. Pomimo spłaszczenia na dole nie przeszkadza w codziennej jeździe. Jak macie w autach aktywne wspomaganie tym bardziej spłaszczenie nie będzie zauważalne. Pomijam kwestię że do waszych dostojnych F10, tak kierownica jak dla mnie nie pasuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.