Skocz do zawartości

Kupno rekinka!


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

Miłosz Przykro mi że jesteś jakimś zakompleksionym typem na punkcie gazu i mam nadzieje ze dobrze wyszpachlowales swojego parcha na zime to moze w tym roku nie wypadniesz na ulice przez podłogę ! :lol: hiehie ale jeżeli znowu użyłeś tego kitu do okien to żebyś się znowu nie zdziwił ... Biedna szósteczka ale cóż kierowcy sobie sama wybrac nie mogła ! Daruj sobie takie czerstwe wypowiedzi nie wnoszące nic do temtu.

 

A to cos kurrwa wnosi do tematu!! Czytalem Twoje posty i wiem jakie masz podejście do tematu rekinów tzn. "JAK NAJTANIEJ". Miłosz1 na pewno nie ma takiego podejścia inwestuje w swoją 6 krotne wartości Twojej całej e28! I co do domorosłości to niewiele ma wspólnego!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobrze prawisz REKIN ! :8) Zauważyłem że częśc ludzi którzy zaglądają do tego działu i się wypowiadają w temacie kupna zazwyczaj odradzają kupna i disują przyszłego nabywcę że się nie zna i go będzie nie stac... Ja niewiem co to zazdrośc ? Bo napewno nie robicie tego w dobrej wierze, skoro ktoś się pyta o poradę jak kupowac E28 to wypadałoby mu pomóc a nie tak jak ZALEW i reszta odradzac kupna bo go nie bedzie stac na benzyne, czesci, bla bla bla a co wy ze skarbówki jesteście ? :roll: Ja też jestem studentem nie pracuje i jakoś daje rade utrzymywac moje E28. Pershing nie przejmuj się jeżeli chcesz jezdzic rekinem to szukaj wytrwale jezeli 535 to raczej z Niemiec bo w Polsce jest ich jak na lekarstwo no i musisz się z tym liczyc że jeżeli będziesz chciał go sprzedac to nie będzie łatwo bo amatorów na takie samochody jest w PL baaardzo mało. Kiedy ja szukałem fury dla siebie to "znawcy" :mrgreen: z tego forum mnie wyśmiewali że z budżetem mniejszym niz 8 tyś to niemam co do temetu podchodzic... A ja kupiłem swoją za 3 tyś więc jeszcze sporo mi zostało na remont po którym zapewne będzie wyglądac lepiej niż nie jeden samochód obecnych tu forumowiczy... Pozdro dla zazdrośników !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to cos kurrwa wnosi do tematu!! Czytalem Twoje posty i wiem jakie masz podejście do tematu rekinów tzn. "JAK NAJTANIEJ". Miłosz1 na pewno nie ma takiego podejścia inwestuje w swoją 6 krotne wartości Twojej całej e28! I co do domorosłości to niewiele ma wspólnego!!

 

Hahaha No tak kolejny który wie lepiej ! Moze numer mojego buta też potrafisz z moich postów wyczytac ? Jak nie to może wróżka Balia ci pomoże :D 6 krtoną wartoś mojej mówisz... Hmmm czyli wychodzi z 18 tyś rocznie to ciekawy jestem co z nią robi skoro tyle wydaje na remonty i skąd masz takie dane kolejny ze skarbówki ? ! A tak w ogóle to się nie wcinaj jak MIŁOSZ ma coś do napisania to niech napisze sam za siebie no chyba że jego też znasz lepiej niż on sam siebie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, ze moja rada nie jest pomocna, dlatego ze nie pokrywa sie z twoja i wskazuje na negatywne cechy?

 

fajnie, ze udalo ci sie tanio znalezc rekina i zycze ci zebys mogl sie pochwalic tym co zakladasz w nim zrobic; ale moze z wiwatami zaczekajmy az juz ja pokazesz..

 

ps. forumowiczÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt co do zwezek to sie juz chyba faktycznie troszke zapetlilem, mam ku temu pewne powody bo na codzien sie tym zajmuje, powtarzam to na codzien czesciej niz na forum a do niektorych dochodzi to i tak dopiero za 20 razem i pozniej jest straszne zdziwienie, ze silniki BMW to jednak chodza.... faktycznie nie jest to powod zeby przymeczac was ciagle tymi samymi tekstami w roznych tematach zwlaszcza , ze w kolko czytaja to i tak te same osoby

 

Nie to jednak bylo sednem wypowiedzi MAJSU_WuWuA a Twoje podejscie i klepanie postow bez opamietania. Kompletnie nie rozumiem dlaczego masz E28:

 

- Silniki benzynowe nie sa najlepsze z czego najmocniejszy za slaby

- Klekoty bez sensu

- E28 to krowa a nie sportowy sedan (ciekawe 1200-1400kg)

- Kupilbys chetniej E30 ale jest za bardzo "przypalowe" - czy jak Ty to pisales???

 

Nie z palca a tych wypowiedzi podejzewam kiepski stan techniczny Twojego samochodu.

 

Z dnia na dzien nigdy do konca nie rozkrecone forum Oldtimerow na BKP podoba mi sie coraz mniej, a pojawiajace sie coraz czesciej tematy rodem typu: jak wstawic cos z E32 itd.... niszcza godnosc slowa Oldtimer.

 

Nie mnie jednak ustalac tu zasady czy miec jakies pretensje, naleze do calkiem innego klubu i wystepuje tu goscinnie. Staralem sie czytac i brac udzial tylko w tematach technicznych aby omijac czcza gadanine ale jest ona juz wszechobecna.

 

Najlpeszym rozwiazaniem bedzie jesli przestane sie tu udzielac, czesc.

E24 628CSi 12/1982 Delphin-Metallic - wegetacja... :(

E28 524td 06/1985 Karminrot ze szpera :) i silnik nowka!!!


Nowe amortyzatory BILSTEIN B6, CZESCI UZYWANE

Kontakt: 0049-176-4889-3646, 0695039390, GG 244669 lub PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalew chodzi mi o to że każdy wie że jak kupuje samochód to będzie musiał wydawac na benzyne OC itp rzeczy a Pershing prosi o porady co do kupna a nie się nad nim zastanawia więc chyba mu o inne rzeczy chodzi.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym rzecz ze ja nie mowie o oc i benzynie bo to nie ma zanczenia czy e28 czy e30.. po prostu sa czesci w rekinach ktore zaczyna byc problem znalezc, wiec doradzilem zeby na start moze wzial cos latwego w utrzymaniu i serwisowaniu.. jak kupi e28 bo bedzie mial tyle silnej woli i wsparcia finansowego i psychicznego rodziny to ok, bede trzymal kciuki; po prostu doradzam bez emocji 'bierz bo fajny samochod' tylko zeby mial tez druga strone medalu do przemyslenia.. to w sumie tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"klepanie postow bez opamietania" Yyyyy a po co jest forum ? Jak ktoś za dużo pisze to jest BE ? Jak ktoś mniej pisze tym lepszy ? Jest akcja jest reakcja i ty ją zacząłeś więc nie pisz mi teraz o klepaniu bezsensownych postów, zresztą nieważne...

 

Jakbyś czytał forum to byś wiedział jakie jest moje podejście do gazu w Oldtimerach. Niewiesz dlaczego mam E28 to ci powiem że miałem taki kaprys O ! :) Mam silnik 2.0 ponieważ mało pali, diesel w oldtimerze nawet firmowy to dla mnie jak gaz... Mówiąc o krowie chodziło mi o wymiary samochodu a nie jego osiągi bo są one bdb ale niewiem jaki ułamek polskich kierowców jeździ na tory większośc ściga się w miejskiej dżungli :) gdzie E28 nie radzi sobie naljepiej z racji gabarytów tor to inna bajka... Moje E28 owszem było w kiepskim stanie technicznym ale z dnia na dzień jest w coraz lepszym. Nie wstawiłem do mojego samochodu części z innych modeli i nie zamierzam tego robic no może oprócz felg. Piszesz że nie tobie miec tu do kogos pretensje w takim razie dlaczego obrażasz innych forumowiczy zarzucając im że stan ich samochodu jest tak a taki skoro nawet go na oczy nie widziałeś ? Skoro jesteś taki kluturalny i elokwentny jak w ostatnim poście to po co to zaczynałeś ? Nie musiałbym wtedy nabjac tych "bezsensownych" postów. I na koniec dodam że najpierw trzeba przeczytac całą dyskusję a nie się włączac w połowie jak nie wiaomo o co do końca chodzi NIGDZIE nie napisałem że CHĘTNIEJ kupiłbym E30 tylko że napewno lepiej by mi się nią jeździło taka drobna różnica a jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko ustalone :mrgreen: Z mojej strony przepraszam za niepotrzebny wybuch agresji, mam nadzieje ze Milosz nie będzie miał do mnie osobiście zadnych żali i że będziemy wszyscy współnie w dobrym klimacie rozmawiać o tym co najbardziej lubimy, bo po to przecież tu jesteśmy :modlitwa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W razie potrzeby służe w przyszłości częściami !

Taki - kiedyś piękny REKIN, stoi rozbity (tyrafiony na wysokości tylniego prawego koła) i biję z myślami - naprawiać czy rozebrać !

Chyba rozbiorę na części bo już jeżdżę BMW E34 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na forum jednak zarejestrowałem sie dawno,prosze o wyrozumiałość jeżeli pisze w złym miejscu :modlitwa:

 

Zamierzam kupic e-28 524TD i w związku z tym,że oczytałem się na temat"sławnego pękania głowicy" mam pytanko,w jaki sposób rozpoznac ze auto ma popękaną głowice,bez jej zdejmowania :?: :?:

 

Pozdrawiam Krzysztof

http://www.iv.pl/images/16876943185426216561.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli auto bylo zle eksploatowane to czesto mozna domyslac sie stanu glowicy po stanie innych elementow, np. Turbiny - ale to pelna omylek droga posrednia.

 

Nie ma 100% odpowiedzi na Twoje pytanie a wymeczona glowica ktora dopiero zaczyna pekac czesto bardzo dlugo nie daje o sobie znac wcale, czesto ale nie zawsze zaczyna sie od nadmiernego znikania plynu chlodzacego, co nie przeszkadza temu, ze auto nieraz do konca chodzi bardzo ladnie.

 

Ja mam swoje 524 w tej chwili ponad dwa lata, delikatnie rozgrzewam , delikatnie chlodze, dbam o wymiane wszystkich plynow eksploatacjyjnych, i pomimo ze czesto jezdze autostradami z predkosciami rzedu 180km/h zupelnie nie znam zadnych problemow z silnikiem, przez 60tys km dwa razy regulowalem zawory i koniec obslugi na tym.

E24 628CSi 12/1982 Delphin-Metallic - wegetacja... :(

E28 524td 06/1985 Karminrot ze szpera :) i silnik nowka!!!


Nowe amortyzatory BILSTEIN B6, CZESCI UZYWANE

Kontakt: 0049-176-4889-3646, 0695039390, GG 244669 lub PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.