Skocz do zawartości

320d 2003 . nadal trzęsie przy gaszeniu


maciej1973

Rekomendowane odpowiedzi

witam. wymieniłem {tłumik drgań} , obydwa paski i napinacze bo piszczało. ale nadal trzęsie przy gaszeniu auta. poduszki nie wyglądają na uszkodzone, ale wyciągnięte nie były. czy ktoś podrzuci co to może być i jak działać dalej ? Edytowane przez maciej1973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tzn. że poduszki wyglądają ok ?? Wyjmowałeś je?? U mnie podejrzewałem lewą i zabrałem sie do wymiany ale kupłem komplet i co sie okazało że lewa była cała a drugra dopiero po wyjęciu sie rozleciała. Umnie drgania troszeczke ustały więc musze przyjrzeć sie kole pasowemu i dmuasie bo i tak niedługo czeka mnie wymiana sprzęgła PS. Kupował ktoś regenerowaną dwumase ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszki nie wyglądają na uszkodzone, ale wyciągnięte nie były. czy ktoś podrzuci co to może być i jak działać dalej ?

 

do póki nie wyciągniesz poduch to nie zobaczysz czy są tylko zużyte czy nawet pozrywane

śmiem twierdzić że spokojnie możesz je wymieniać, ja przed tym zanim miałem je w dłoni i golądałem je zamontowane to też myślałem, że wydajaje kolejne 300zł na jakąś część do bety, spełniam kolejną swoją fanaberię ale jak je wyszarpałem to zobaczyłem ich agonalny stan

teraz odpalenie, gaszenie, ruszanie i przejazd po dziurach jest inne, w pozytywnym tego słowa znaczeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Stary temat ale dodam , że w końcu usterki znikły, kosztowało troszkę zresztą. Wymiana poduszek pod silnikiem i skrzynią z czego jedna od silnika i jedna od skrzyni po wyjęciu rozpadły się w drobinki, wszystkie paski , rolki , koło pasowe , dwumas i sprzęgło, dodatkowo kolega mechanik zamontował mi sprzęgiełko na alternatorze, i dopiero teraz jest spokój. Wydatek balał jak cholera ale myślę , że teraz na dobry czas będzie spokój , mam zamiar jeszcze trochę pomęczyć diesla, nie lubię częstych zmian auta stąd moja decyzja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Ja mam u siebie zamontowaną klapę gaszacą jak na filmiku i różnica w gaszeniu jest masakryczna. Jest tak delikatne że się nie da opisać:) Klapę montowałem ze względu na obawę że nie dam rady mojego automata zgasić jak zacznie się wkręcać na obroty przez turbo. A gaszenie to tylko dodatkowy bonus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.