Skocz do zawartości

Łańcuch rozrządu N47


filu02

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A skad ta pewność ze w 2008 roku były tylko A? Znajomy ma BMW serii 1 z końcówki 2008 roku i ma już C, więc dlaczego w e90 ma być inaczej (konkretnie chodzi o model po liftingu LCI z 10.2008 roku) ? Niestety nie mam dostępu do vinu i tabliczki ze słupka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpowiedzi.

 

a tak ..wogole to na co zwrocic szczegolna uwage ogladajac auto? gdybyscie kupowali jeszcze raz bmw to jak byscie podeszli do tego? pytam bo to prawdopodobnie bedzie moje 1 .

rozumiem ze serwis co 30 tys.km...a duzy serwis 150

 

wpadlem na taki pomysl odnosnie silnika...zeby obejrzec i posluchac uzywanych 3 w salonach firmowych bmw a pozniej porownac z innymi.

 

czy z komp mozna odczytac jakies info odnosnie zblizajacego sie serwisu lub innych rzeczy.

 

z gory dziekuje za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytałem całego wątku, jednak mogę powiedzieć, że zerwanie łańcucha to loteria

u mnie nie było absolutnie żadnych objawów, a padł :)

nie ma na to teorii szurania, hałasów, itp.

 

albo kupujecie auto i wymieniacie, albo czekacie aż się uszkodzi

ja silnik naprawiałem, bo kupując używany nie wiadomo co tam siedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skad ta pewność ze w 2008 roku były tylko A? Znajomy ma BMW serii 1 z końcówki 2008 roku i ma już C, więc dlaczego w e90 ma być inaczej (konkretnie chodzi o model po liftingu LCI z 10.2008 roku) ? Niestety nie mam dostępu do vinu i tabliczki ze słupka.

 

Ja mam 9/2008 i mam silnik C, takze teorie ze z tego rocznika to taki a z tamtego inny sa chyba niezbyt trafione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpowiedzi.

 

a tak ..wogole to na co zwrocic szczegolna uwage ogladajac auto? gdybyscie kupowali jeszcze raz bmw to jak byscie podeszli do tego? pytam bo to prawdopodobnie bedzie moje 1 .

rozumiem ze serwis co 30 tys.km...a duzy serwis 150

 

wpadlem na taki pomysl odnosnie silnika...zeby obejrzec i posluchac uzywanych 3 w salonach firmowych bmw a pozniej porownac z innymi.

 

czy z komp mozna odczytac jakies info odnosnie zblizajacego sie serwisu lub innych rzeczy.

 

z gory dziekuje za porady.

Kolego nie zasmiecaj forum i tego watku :mad2: Jak nie wiesz jak sie brac za kupno samochodu, to lepiej NIE KUPUJ, albo wez ze soba zaufanego mechanika daj mu pareset $$$ za spedzony dzien i SPIJ SPOKOJNIE :cool2:

Sorry za ortografie - niemiecki windows :)

http://images.spritmonitor.de/519278.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skad ta pewność ze w 2008 roku były tylko A? Znajomy ma BMW serii 1 z końcówki 2008 roku i ma już C, więc dlaczego w e90 ma być inaczej (konkretnie chodzi o model po liftingu LCI z 10.2008 roku) ? Niestety nie mam dostępu do vinu i tabliczki ze słupka.

 

Kolego a gdzie ja napisałem, że w 2008 tylko A? Końcówka rocznika 2008 już ma oznaczenie C.

Zadałeś pytanie czy wszystkie e90 po lifcie mają oznaczenie C - nie, nie mają.

Powinieneś zadać pytanie od kiedy są montowane silniki z oznaczeniem C i nie byłoby problemu ^^

Pozdrawiam,

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie zasmiecaj forum i tego watku :mad2: Jak nie wiesz jak sie brac za kupno samochodu, to lepiej NIE KUPUJ, albo wez ze soba zaufanego mechanika daj mu pareset $$$ za spedzony dzien i SPIJ SPOKOJNIE :cool2:

 

 

Ty kolego .jak nie masz nic do powiedzenia to sie NIE ODZYWAJ ,albo wez sie zastanow co piszesz i SPIJ SPOKOJNIE :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie zasmiecaj forum i tego watku :mad2: Jak nie wiesz jak sie brac za kupno samochodu, to lepiej NIE KUPUJ, albo wez ze soba zaufanego mechanika daj mu pareset $$$ za spedzony dzien i SPIJ SPOKOJNIE :cool2:

 

 

Ty kolego .jak nie masz nic do powiedzenia to sie NIE ODZYWAJ ,albo wez sie zastanow co piszesz i SPIJ SPOKOJNIE :P

No wiesz, bo tu co niektórzy mają tutaj o sobie wysokie mniemanie, :evil: olej to :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ray ,a ile ty szukałeś auta 2 dni :?: :wink: to się nie dziw że chłopak zadaje takie pytania :lol: ,a wiem że pytałeś mniej więcej o to samo co on...

 

Skrab nie umiesz chyba wysuwać właściwych wniosków po przeczytaniu tekstu :D Przecież ja nie mam do kolegi o nic pretensji !? Po prostu źle mnie zrozumiał i chciałem sprostować bez zbędnych emocji - nie jestem z tych co wyskakują na ludzi z byle powodu.

Auta szukałem ok 4 miesiące.

Pozdrawiam,

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ray ,a ile ty szukałeś auta 2 dni :?: :wink: to się nie dziw że chłopak zadaje takie pytania :lol: ,a wiem że pytałeś mniej więcej o to samo co on...

 

Skrab nie umiesz chyba wysuwać właściwych wniosków po przeczytaniu tekstu :D Przecież ja nie mam do kolegi o nic pretensji !? Po prostu źle mnie zrozumiał i chciałem sprostować bez zbędnych emocji - nie jestem z tych co wyskakują na ludzi z byle powodu.

Auta szukałem ok 4 miesiące.

I co kupiłeś?

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
nie czytałem całego wątku, jednak mogę powiedzieć, że zerwanie łańcucha to loteria

u mnie nie było absolutnie żadnych objawów, a padł :)

nie ma na to teorii szurania, hałasów, itp.

 

albo kupujecie auto i wymieniacie, albo czekacie aż się uszkodzi

ja silnik naprawiałem, bo kupując używany nie wiadomo co tam siedzi

Możesz napisać jakie części wymieniłeś i ich koszt , ile zapłaciłeś za robotę,silnik A czy C ?

Przy jakim przebiegu się zerwał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olewam :D

 

Olewaj olewaj - ciebie tez oleja :cool2:

Polowa tego forum jest o tym jak kupowac i na co zwracac uwage , wystarczy poszukac :search: , pomyslec. Do tego trzeba wlaczyc mozg, ale jak widac nie kazdy wie jak sie to robi i zasmieca ...

 

Specjalnie dla tych co nie potrafia urzywac opcji szukaj ...

Tematy o kupowaniu e90

http://www.bmw-klub.pl/forum/search.php?keywords=kupno&terms=all&author=&fid%5B%5D=70&sc=1&sf=titleonly&sr=posts&sk=t&sd=d&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj

Sorry za ortografie - niemiecki windows :)

http://images.spritmonitor.de/519278.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytałem całego wątku, jednak mogę powiedzieć, że zerwanie łańcucha to loteria

u mnie nie było absolutnie żadnych objawów, a padł :)

nie ma na to teorii szurania, hałasów, itp.

 

albo kupujecie auto i wymieniacie, albo czekacie aż się uszkodzi

ja silnik naprawiałem, bo kupując używany nie wiadomo co tam siedzi

Możesz napisać jakie części wymieniłeś i ich koszt , ile zapłaciłeś za robotę,silnik A czy C ?

Przy jakim przebiegu się zerwał ?

 

Podbijam pytanko: przy jakim przebiegu się zerwał, jaki silnik miałeś A czy C oraz jaka data produkcji auta? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie jest to wersja A

tak mi wychodzi w realoem

data produkcji 2007-10-15

 

zerwał się przy 179 albo 174 tys, dokładnie nie pamiętam - tak po prostu, zero objawów

pełna naprawa silnika + wymiana oleju 6500 zł brutto

co wymieniali.. postaram się odszukać zestawienie z serwisu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.