Skocz do zawartości

BMW seria 3 - z silnikiem 2.0 163KM.


dizel1982

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie ,że można ale w normalnym kraju - nie w Naszym . Te 328i było z USA i sprzedawał je gość co w mojej miejscowości zmienia auta średnio raz na 3 miesiace i wszystkie z US . Auta bezwypadkowe prosto z florydy gdzie ma kilka sklepów i dwie duże piekarnie . Teraz jeżdzi pieknym białym Mercedesem E z 2011 r . za którego dał tam tylko 45 tyś. $ . Też jest do sprzedania ale u niego zawsze były dobre auta za przyzwoite pieniądze . Mi osobiście w tym 328i nie odpowiadało spalanie i ciągłe problemy z tym kołem 2masowym . Wolałem combi z oszczędnym a zarazem mocnym silnikiem .
Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Naszy kraju to jest fenomen cenowy , że auto które kosztuje na zachodzie europy 55-60 tyś . zł . u nas jest wystawiane za 45 tyś . zł . Takich okazji unkaj .

Wszystko zależy od uczciwości sprzedawcy , który wie co sprzedaje i dlatego ceny tych aut zaczynaja się od 43 a konczą na 60 tyś . zł . dlatego bardzo cięzko u nas kupić dobre auto i zazwyczaj trzeba właśnie dać tą górna cenę aby być zadowolonym .Samochody z polskiego salonu sa równie drogie jak na zachodzie tyle ,że zazwyczaj golasy .

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy cena 13 - 14tys € za diesla z 2005 w skórze z ksenonem i navi i przebiegiem 140tys jest ok czy może być coś z takim samochodem nie do końca ok? Oczywiście samochód od pierwszego właściciela, nie z żadnego komisu no i nie w Polsce tylko we Włoszech. Znalazłem 2 egzemplarze i napisałem do oby sprzedających i jeden mi odpisał. Twierdzi że auto bezwypadkowe w 100%, zadbane i on jest pierwszym właścicielem tylko tak jak mówię, nie wiem czy cena jest ok jak na ten samochód.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Cenaa Ok tylko Włoskie autka są tak samo blisko bezwypadkowości co Amerykania zniesienia wiz dla Polaków :mad2:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Diesel w moim przypadku jest również minusem ponieważ o ile na co dzień jeżdżę do pracy po 45km w jedną stronę to czasem w weekendy czy nawet w tygodniu trzeba podjechać 3km do sklepu, czy do rodziny też bardzo blisko a diesel na takich odcinkach nawet się nie nagrzeje więc szkoda silnika. Teraz pozostaje kwestia ceny. W jakiej kwocie taką trójkę z 2 litrową benzynką z nawigacją i ksenonami z lat 05 - 06 mogę dostać. Oczywiście mowa o pewnym samochodzie.

Jeśli będziesz jeździł dziennie ok. 90 km to bym się nie przejmował, że raz w tygodniu auto zrobi 3 km i się nie nagrzeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Chyba nie normalne , gdyż u mnie czy w mrozy - 30 czy w lato nie ma różnicy .Myślę ,że to zależy od gęstości oleju w skrzyni która zmienia się w zależności od temperatury zewnętrznej . Może już masz wypracowany olej i czas go wymienić ?
Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy gdzie będziesz wymieniał . Myślę ,że w granicach 600 - 800 zł . z materiałami i wymianą .

Leje się olej long life i powinien spełniać swoją funkcje przez ok. 150k km. wszystko zależy od producenta trzeba poczytać w specyfikacji .

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi kiedys ktos powiedzial ze oleju w skrzyni to sie nie wymienia tylko dolewa... nie wiem na ile jest to prawda a na ile nie . Manual to nie automat. Moze poprostu masz malo tego oleju. Znalem taki przypadek z A4 , bylo malo oleju skrzynia na mrozach pracowala ciezko dopoki auto sie nie zagrzalo. Dolano oleju skrzynia zaczela pracowac miekko .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BMW nie ma problemu żeby skorygować licznik w każdym miejscu, za egzemplarz z 05 - 06r w 2,0 dieslu trzeba dać 52 - 55 tys. nie kuś się na takie co są wystawione za 42 - 47tys.zł bo wiadomo, że coś z nimi nie tak.

 

Pzdr

 

 

Trochę kategoryczne stwierdzenie. Ja swojego '06 wystawiam za 44tys bo ma przebieg 245tys km i za wyższą cenę pies z kulawą nogą się nim nie zainteresuje a poza przebiegiem autko jest w idealnej kondycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BMW nie ma problemu żeby skorygować licznik w każdym miejscu, za egzemplarz z 05 - 06r w 2,0 dieslu trzeba dać 52 - 55 tys. nie kuś się na takie co są wystawione za 42 - 47tys.zł bo wiadomo, że coś z nimi nie tak.

 

Pzdr

 

 

Trochę kategoryczne stwierdzenie. Ja swojego '06 wystawiam za 44tys bo ma przebieg 245tys km i za wyższą cenę pies z kulawą nogą się nim nie zainteresuje a poza przebiegiem autko jest w idealnej kondycji.

ja swoja za 56k wystawilem i tylko dostaje informacje ze ktos ma 50 i szuka z 2007 roku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy cena 13 - 14tys € za diesla z 2005 w skórze z ksenonem i navi i przebiegiem 140tys jest ok czy może być coś z takim samochodem nie do końca ok? Oczywiście samochód od pierwszego właściciela, nie z żadnego komisu no i nie w Polsce tylko we Włoszech. Znalazłem 2 egzemplarze i napisałem do oby sprzedających i jeden mi odpisał. Twierdzi że auto bezwypadkowe w 100%, zadbane i on jest pierwszym właścicielem tylko tak jak mówię, nie wiem czy cena jest ok jak na ten samochód.

Ja zyje we Wloszech :D Teraz ceny tych aut z tego rocznika wachaja sie miedzy 12-14 tys. wiec ceny jak najbardziej sie zgadzaja :cool2: I mozna znalezc zadbane autka z niewielkim oryginalnym przebiegiem,bo wlosi kupuja niemal wylacznie te autka w dieslu,nawet tacy co robia rocznie 10 tys. :lol: Jesli moge cos poradzic to wystrzegac sie jak ognia aut pochodzacych z poludniowej czesci kraju :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenaa Ok tylko Włoskie autka są tak samo blisko bezwypadkowości co Amerykania zniesienia wiz dla Polaków :mad2:

Ciekawe skad sie takie mity wziely :roll: Chyba stad ze wszystkie autka powypadkowe ktore wlochom juz sie nie oplaca naprawiac trafiaja do kraju nad wisla :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak autko masz nie bite przynajmniej na napędy i do 300 tyś to problemu nie ma,daje rade a jak są kosmiczne problemy to gniot jest i tyle... Ale mało za złomka zapłacisz :norty: zapomnij o autach z włoch czytaj pośrednik Albania(podobny do włocha) nie ma historii serwisowej i wiadomo Włosi mobille bella ...... A tak naprawde to flotówka nicm nie warta :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy cena 13 - 14tys € za diesla z 2005 w skórze z ksenonem i navi i przebiegiem 140tys jest ok czy może być coś z takim samochodem nie do końca ok? Oczywiście samochód od pierwszego właściciela, nie z żadnego komisu no i nie w Polsce tylko we Włoszech. Znalazłem 2 egzemplarze i napisałem do oby sprzedających i jeden mi odpisał. Twierdzi że auto bezwypadkowe w 100%, zadbane i on jest pierwszym właścicielem tylko tak jak mówię, nie wiem czy cena jest ok jak na ten samochód.

Ja zyje we Wloszech :D Teraz ceny tych aut z tego rocznika wachaja sie miedzy 12-14 tys. wiec ceny jak najbardziej sie zgadzaja :cool2: I mozna znalezc zadbane autka z niewielkim oryginalnym przebiegiem,bo wlosi kupuja niemal wylacznie te autka w dieslu,nawet tacy co robia rocznie 10 tys. :lol: Jesli moge cos poradzic to wystrzegac sie jak ognia aut pochodzacych z poludniowej czesci kraju :nienie:

 

Potwierdzam, z południa wloch nie kupować samochodu.

 

wysłane z HTC DESIRE S za pomocą tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jedno oznaczenie N47D20C dwa różne bloki silnika!!!

 

Witam ,

 

Mam problem ze znalezieniem bloku silnika do mojej e91 N47D20C 163km 2008 .

Z tego co wiem to są dwa typy N47D20C i N47D20A .

U mnie oznaczenie jest z literką C , a z wyglądu blok silnika pasuje do A .

SŁYSZAŁEM ŻE JEST TAKI SILNIK 163 KM TEZ Z OZNACZENIEM C ALE NIGDZIE NIE MA NA AUKCJACH TAKIEGO.

Dodam że auto jest z po lifcie .

 

Może ktoś Z WAS SPOTKAŁ SIĘ Z TAKIM PROBLEMEM.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.