Skocz do zawartości

Spoiler - gdzie kupić?


DAREX

Rekomendowane odpowiedzi

a ja uważam ,ze do E32 te 19" bedą pasować - jak to NIKI kiedys uroczo ujął - jak pięść do nosa :wink:

 

ale jak zwykle to kwestia gustu i nie ma sie o co sprzeczac ani o czym dyskutowac - darex -kup takie felgi jakie Ci sie podobają i po sprawie - jak juz kupisz i załozysz , wrzuc na forum fotki i po co te zbedne dyskusje - to Ty bedziesz tym jezdził i Tobie ma sie podobac . Ja mam np w nosie ,ze komus sie nie podobają moje felgi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja uważam ,ze do E32 te 19" bedą pasować - jak to NIKI kiedys uroczo ujął - jak pięść do nosa :wink:

no właśnie, do tego trzeba wyczucia :D

te fele są projektowane do nowych samochodów, zaokrąglonych, mają razem z budą zamykać temat wizualny...

jak myślicie... czy projektanci te 15 lat temu nie wymyśliliby felg z krzywiznami i łukami? Wymyślili, tylko do ówczesnych samochodów, jednak bardziej niż dzisiejsze kanciaków takie nie pasowały... dlatego ja i mój gust popieramy franka i nikiego...

 

Ale piep...! Ale to w końcu nowy rok i kaczorka trzeba jakoś leczyć :D :D :D :D

- to ja przepraszam! ...i znikł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziełam tez u tego samego gościa takie same felgi jak te 19'' tylko ze tamte sa 18'' jak sadziecie które lepsze.De BMW i co ty o tym myslisz?
No ja np. popieram Franka w jednej kwestii...mam w nosie czy się komuś spodobają moje felgi czy nie.To mnie się mają podobać i stylizuje auto pod swój gust.To tak jakbyś w domu urządził pokój pod gust kolegi żeby się dobrze w nim czuł.Mnie te felgi , które Ty pokazałeś się podobają :cool2:

Poziom poczucia humoru jest wprost proporcjonalny do Twojego IQ.

http://img407.imageshack.us/img407/5961/roxbury9je.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś bardziej mi podpadają te które pokazał kolega Darex730i.No piękne felgi :roll2: Co Ty sądzisz?

nie pasują!!! tak jak pisali powyżej przedmówcy - to nie ta epoka

widziałem w zeszłym roku takie alu na e34 (myślę, że jak najbardziej porównywalne fury) - za duże, a to też niewygląda dobrze jak koło jest przewymiarowane... przy tak dużych kołach nie nadąży z wymianą zawieszenia w tym aucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś bardziej mi podpadają te które pokazał kolega Darex730i.No piękne felgi :roll2: Co Ty sądzisz?

nie pasują!!! tak jak pisali powyżej przedmówcy - to nie ta epoka

widziałem w zeszłym roku takie alu na e34 (myślę, że jak najbardziej porównywalne fury) - za duże, a to też niewygląda dobrze jak koło jest przewymiarowane... przy tak dużych kołach nie nadąży z wymianą zawieszenia w tym aucie...

a takie szprychowe...BBSy czy jak się one zwą, pasują?(sorki ale nie wiem czy dobrze napisałem ale mam nadzieję że kojarzysz o co mi chodzi )

Poziom poczucia humoru jest wprost proporcjonalny do Twojego IQ.

http://img407.imageshack.us/img407/5961/roxbury9je.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do spojlera w siodemce to wedlug mnie totalnie nie pasuje. Siodemka to limuzyna a nie samochod do zakladania spoilerow. :duh:

Nawet piatce nie pasuja spoilery.

Jedynie w przypadku trojki mozna co nieco poeksperymentowac.

 

Duze kola (19,20) w siodemce beda pasowaly pod warunkiem ze bedzie to jakis odpowiedni wzor. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

De BMW - BBS-y zawsze :cool2:

spoiler na klapie w e32 to kompletna wiocha- sporo tego montowali na początku lat 90-tych, taki był widocznie trend w Niemczech, ale nie widziałem ani jednego ładnego do 7-mki... nie wiem wogóle po co bo e32

ma bardzo ładnie zawiniętą klapę bagażnika w formie takiego minispoilera i ładnie to się komponuje z przetłoczeniami na bokach auta i szkoda, że w e34 zapatrzyli się znów w e30 i wrócili do tych kątów prostych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.