Skocz do zawartości

e32 long a zwykła +inne pytania.


cbr6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się na e32 730 v8. Mam pytanie jak z zewnątrz poznać z którą wersją mam do czynieni? Chodzi mi o wersje long i zwykłą. Przeczytałem w internecie, że wersje long mają bak pojemności 102l, a zwykłe 90l. Jest to dla mnie bardzo ważna kwestia. Szukałem też ale nie znalazłem, żadnej odpowiedzi czy jest możliwe zamocowanie zbiornika od wersji L do zwykłej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz. Widze, że masz wlasnie masz ta dluzsza wersje. Mam pytanie do CIebie czy napewno te 100l wchodzi w ten zbiornik? Oczywiscie zrozumiem jesli nie wiesz bo 100l zalac to bije po kieszeni ale moze kiedys probowales.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
...Mam pytanie do CIebie czy napewno te 100l wchodzi w ten zbiornik? ...

Kolego, żeby tylko takie problemy były :D

Jeżeli masz zbiornik 102L to wejdzie do niego właśnie tyle Pb. To nie zbiornik na gaz gdzie pojemność zbiornika na dokumentach jest inna niż maksymalna ilość paliwa jaką możesz wlać.

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod sam korek wejdzie ponad 100 litrów,już nie pamiętam dokładnie (103..104),tankowałem na full tylko raz kiedy kupiłem ją 7 lat temu w Monachium,zasięg na trasie ponad 1000 km.Od 6 lat gaz,w tym 2 lata 2 gen.,od 2008 roku sekwencja więc tankowanie 100 litrów benzyny i wożenie dodatkowego balastu jest calkowicie bez sensu :)
Nur bmw e32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zdaje sobie sprawy, że musze mieć dłuższe obejmy. Dzięki za odpowiedzi. Zastanawiałem się czy w zwykłych wersjach jest tyle miejsca na bak co w tej dłuższej. Ale skoro 750 nawet ta krótsza ma ten wiekszy bak to bez problemu powinno być. Teraz rozgladam sie za e32 ale ciężko coś znaleźć. Chcę aby to był manual i najlepiej 3.0 v8 z gazem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.