Skocz do zawartości

BMW z niemieckim oprogramowaniem


matjipl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w moim BMW wyskakuje błąd tylko że jest to po niemiecku a niestety nie znam tak dobrze tego języka. Błąd brzmi następująco:

"Standlicht von rechts ausgefallen"

myślę że to coś ze światłami tylko nie wiem co.

liczę na szybką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
po polskiemu to brzmi tak: "wyróżniał się przedni prawy światła padającego" (kochany google translate) :P

 

Nie wiem jaki google masz ale tłumaczy bardzo ładnie "Standlicht von rechts" ==> "Światła postojowe z prawej".

 

Zadziwiające, że ludziom chce się tworzyć nowy temat na forum zamiast się wysilić i poszukać tłumaczenie w necie, nawet jeżeli jest nieudaczne to łatwo się już domyślić. :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiające, że ludziom chce się tworzyć nowy temat na forum zamiast się wysilić i poszukać tłumaczenie w necie, nawet jeżeli jest nieudaczne to łatwo się już domyślić. :duh:

 

wiesz ja wpisywałem całość komunikatu a nie tylko część. Pytanie ile kosztuję i gdzie można zainstalować polskie menu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz w zasadzie dwa wyjścia:

1. Kupić http://allegro.pl/zarowka-postoju-ringi-bmw-5-e60-7-e65-x5-e53-i1999581178.html (oryginał OEM)

2. http://allegro.pl/bmw-e60-e61-e39-x5-e65-e66-e63-biale-ringi-nowosc-i2020037155.html (LED) ponoć gra nie warta świeczki w modelu przed FL.

Ja wybrałem opcję 1 czyli OEM

 

Wymiana tez na dwa sposoby:

1. Poluzowanie śrub i wysunięcie lekko lampy - zależy jakie masz ręce - ja swoje nieco pokaleczyłem :) przy szperaniu.

2. Poluzowanie śrub i całkowity demontaż reflektora - procedura wyjęcia i założenia nieco trudniejsza i czasochłonna ale sama wymiana prosta bo i dostęp luźny.

 

EDIT:

A czy nie masz opcji zmiany języka w i-drive na angielski ???

Kiss French. Wear Italian. Drive German.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

EDIT:

A czy nie masz opcji zmiany języka w i-drive na angielski ???

 

Zdażają się auta co mają tak dobrany pakiet językowy, że nie ma angielskiego. Też byłem w szoku ale nie tak dawno kodowałem E60 żeby angielski był, gdyż klient miał do wyboru o ile pamiętam niemiecki, dunski i chyba francuzki. Jeżeli auto nie ma angielskiego to można to zakodować bez wgrywania jakiegokolwiek softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Trzeba tylko załatwić sobie płytkę.

Tak,tylko skad? ;)

 

Idzie kupić trzeba mieć znajomosci. Ja tą płytkę mam. Nie pros mnie o nią bo jest ogulny zakaz rozpowszechniania. Dlatego niema tego na necie.

Nie martw sie,nie bede prosil.

Pytam z ciekawosci,gdyz u siebie nie mam nawet po co tego wgrywac.Przy ewentualnej odsprzedazy samochodu co komu po jezyku polskim w navi tutaj gdzie mieszkam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgraj sobie polskie menu i będzie po kłopocie ,ja wgrałem i polecam wszystkim użytkownika wszystkie komunikaty są po polsku ,,serwisy i menu do navi też ,oczywiście musi być duża navi bo do małych nie wgrywają

 

hej do małych taż już wgrywają na tej stronce wszystko jest opisane http://www.uczymyautapolskiego.pl/produkty/bmw.html :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w moim BMW wyskakuje błąd tylko że jest to po niemiecku a niestety nie znam tak dobrze tego języka. Błąd brzmi następująco:

"Standlicht von rechts ausgefallen"

myślę że to coś ze światłami tylko nie wiem co.

liczę na szybką pomoc

 

Słuchaj, a nie masz możliwości zmiany na bardziej przyjazny, angielski język? Sprawdź w menu, w ustawieniach, ja mam kilka języków do wyboru, oczywiście nie polski :) No ale taki jest business.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.