Skocz do zawartości

pomoc w zakupie e34


Kriss85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Rozglądam się ostatnio za samochodem i wpadłem na taką piękność...

 

http://otomoto.pl/bmw-530-okazja-530-v8-manual-igla-C21980847.html

 

Powiedzcie jak z naprawami tego silnika (cenowo) i na co zwracać uwagę. Wszyscy mi mówią że jeśli coś padnie w tym silniku to naprawa mnie zje ;/

 

Proszę o szybkie odpowiedzi bo taka piękność długo bez pana stała nie będzie... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto stoi na allegro ponad pol roku. Lepiej sie nie napalaj.

Jak jest z utrzymaniem V8 to znajdziesz 20 tematow jak uzyjesz funkcji szukaj.

toś podpowiedział koledze :cry2: auto ładne jak na e34 ale cena spora,można e39 za to kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto stoi na allegro ponad pol roku. Lepiej sie nie napalaj.

Jak jest z utrzymaniem V8 to znajdziesz 20 tematow jak uzyjesz funkcji szukaj.

Dokladnie. Jak szukalem E34 dla siebie to juz ona stala.

To auto stoi na allegro ponad pol roku. Lepiej sie nie napalaj.

Jak jest z utrzymaniem V8 to znajdziesz 20 tematow jak uzyjesz funkcji szukaj.

toś podpowiedział koledze :cry2: auto ładne jak na e34 ale cena spora,można e39 za to kupić.

Zalezy co kto lubi. A za 12.900 to owszem kupimy E39 ale w 90% sa to egzemplarze po przejsciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie cena odstrasza i dlatego brak chetnych. Folia to mały pikuś, bedzie trzeba to sie zrywa no chyba że dymione piecowo i mają atest :)

Jest ładna i wychuchana, jednak droga, dlatego pewnie niewielu chetnych na nią.

Co do silnika, V8 sa dosyć kosztowne w utrzymaniu, sporo pala i części nie tanie. Mimo wszystko to dosyć bezawaryjne silniki. Oczywiście wszystko zależy jak auto było uzytkowane i jak będziemy je użytkować.

Ja osobiście za te pieniądze szukał bym już 4.0, albo połasił się na 525ix, było ostatnio w turingu z końca produkcji z sekwencją za niecałe 10k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Będę miał okazje obejrzeć to autko jutro i zdam ci relacja co i jak.

Dzwoniłem do gościa i na 13 jestem z nim umówiony.

(Nie zamierzam kupować tylko zbadam je dla ciebie bo w końcu ode mnie z miasta chłopaszek jest)

I to nie folia na szybach tylko są przydymione,podobno ma na nie atest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze auto godne uwagi, naprawdę bylem zdziwiony przy oglądaniu.

Auto bardzo ale to bardzo zadbane jak to ze Szwajcarii.

Silniczek mruczy, nic nie stukało w zawieszeniu ani w silniku, żadnych wycieków.

Widać ze ktoś dbał w Szwajcarii o ten samochód a nie katował jak w Polsce polowa 20'latkow katuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos musi byc na rzeczy skoro nikt go nie chce. Ale w sumie nie ma co sie dziwic. Ceny benzyny ida ostro w gore, a za 13tys mozna kupic inne zadbane BMW. Mozna tez kupic wersje 4.0. Jak sie bawic w V8, to sie bawic. Moge sie zalozyc ze gdyby to bylo 4.0 dawno by go nie bylo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt ze egzemplarzy w manualu jest mniej. Rozumiem ze tamten mial 6? Bo jezeli 5 to nic nadzwyczajnego. Mozna trafic 540i w swietnym stanie nawet i za 10tys tylko trzeba obserwowac na bierzaco, a nie wejsc raz na miesiac na otomoto.

Czasem mozna trafic fajne egzemplarze, ktore na zdjeciach wygladaja ze sa zaniedbane itd, a w rzeczywistosci sa tylko brudne i wymagaja "odkurzenia". Ale wiekszosc nawet nie zwraca uwagi na takie sztuki, bo stoja albo na kolpaku, albo na jakis kiepskich alusach, a takie sa najlpesze. Bo widac ze ktos poprotu przemieszczal sie tym samochodem i nie jest to zaden mlodziak czy fan wiejskich tuningow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt bdb-ego e34 Ci nie sprzeda, a nie którzy nie wiedzą jak się z takimi samochodami obchodzi. Przewertuj allegro czy coś tam innego, wszystko ładnie w opisach a pojedziesz to wielkie gie... do tego dochodzą nasze drogi, które każdy samochód roztelepią. Aktualnie szukam e34 m5, koledzy z m forum polecili abym szukał za granicą, jedynym moim atutem jest to że mam dość duże środki na zakup, więc może się uda "igłę" kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak rozmawiajac o kupnie/sprzedazy to mój znajomy zaoferował że może odkupic ode mnie mój samochód, w sumie nie tak mocno dawno zakupiłem swoje auto i duuuuuzo przy nim zrobiłem, m. in. wymieniony silniczek krokowy, uszczelniona guma dolotu, naprawiony c. zamek, wymieniony jeż, naprawa tłumika końcowego, zmieniona kierownica ze standardowej na trójramienną ori bmw, zakup radia sony, wymienienie uszczelek drzwiowych, zostało mi tylko załozenie tłumika srodkowego i wymiana przepływomierza( przy ew. sprzedazy bedzie to juz zrobione) , jak myslicie , jaką kwotę krzyknąć za samochód??

 

ps: zdjecia: http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=157&t=171939

Tylko BMW jest samochodem , inne auta to wyrób samochodo-podobny.


Reanimacja:


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=228175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.