Skocz do zawartości

kierownica sportowa


f10trek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podgrzewanie nie występuje w kierownicy Individual, ze wstawką drewnianą wokół. Natomiast co do skórki, to faktycznie delikatna - nie potrzeba nawet suwaków, sygnetów, etc. - wystarczy chwila nie uwagi i można zostawić ślad pazurem :roll: Nota bene wygląda to bardzo podobnie do tego, co na zdjęciu kol. Monogramusa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to jest tak, że jak jadę z włączonymi, wyjdę np zatankować, odpalam i są włączone. Ale następnego dnia już są zawsze wyłączone.

Cóż, nie od dziś wiadomo, że audi jest lepsze od bmw.

@Badger

ja zarysowałem suwakiem od kurtki zimowej, nie pazurami :) ale słyszałem że można zarysować i sygnetem :lol: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie ze kierownica sportowa i M jest taka sama bo to bzdura i wprowadzacie kogoś w błąd :duh:

 

Wieniec kierownicy jest zdecydowanie grubszy w kierownicy M w porównaniu do kierownicy sportowej, nie wspominając o zwykłej. O wiele lepiej się ja trzyma i prowadzi samochód.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, patrzę na zdjęcia i nie jestem pewien. Jeździłem demo z mpakietem i też jakieś różnicy nie czułem. M pakietowa kierownica była dużo lepsza w E9X.

Myślę, że jakieś światło rzuciliśmy na temat. I tak kryterium wyboru mpakietu nie jest chyba kierownica tylko przede wszystkim pakiet zewnętrzny. Dla niektórych np przedni zderzak jest co najmniej kontrowersyjny. 18" M koła mają też umiarkowaną wartość stylistyczną, 19" natomiast są bardzo ładne (zwłaszcza na takim kolorze jak ma Dawid S).

Czarna podsufitka, dla mnie "must have", może być zamówiona oddzielnie. Tak jak przepiękne 19" W-spoke 332. Jest to jakaś alternatywa dla M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście to najważniejsze są manetki do zmiany biegów w kierownicy M .... :norty:

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manetki idą też w kierownicy sportowej.

 

Według mnie m-pakiet daje nam tylko odczucia wizualne, a kierownica to coś co macamy przez tysiące kilometrów :wink:

 

Tak to prawda, w E9X kierownica M-pakietowa to niebo a ziemia w porównaniu do każdej innej oferowanej.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy M faktycznie jest mniejsza o 3mm czy wynika to z naszych metod pomiaru, ja użyłem biurowej linijki :)

Koledze chyba nie chciało się wierzyć, że jest taka wielka. Ja jak pierwszy raz usiadłem po e92 to pomyślałem: "o ku...., jak ja będę tym majtał". Ale jakoś idzie :) To w końcu piątka, musi mieć majestatyczną, dostojną wielką kierę z 12 przyciskami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba niedługo napiszemy jakąś zbiorową pracę pt. "Analiza materiałowo techniczna kierownicy standardowej, sportowej i M w BMW serii 3 i 5" ;)

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie taki głupi pomysł.. f10 to dość młode auto.. większość ludzi zaglada tu by sie czegoś dowiedzieć lub dopytać o ewentualna konfiguracje samochodu. Wszyscy dobrze wiedzą po co w większości sie te auta kupuje ;) I tak jeden wskoczy w salon i weżmie absolutnie wszystko co sie da, a inny bedzie dodawal i odejmował tak aby wyszla magiczna kwota, a póżniej wychodzą akcje typu ten nie ma hi-fi prof, a inny wzial night vision zamiast head-up czy komfortów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.