Treść opublikowana przez adalbert
-
BMW 530D 2008 Kłodzko 55500zł - proszę o usunięcie
adalbert odpowiedział(a) na MotoConcierge temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAni nie malowany, ani nie ori, więc co? Ni pies ni wydra :D
-
BMW E46 323i WBAAM31030AZ48344
adalbert odpowiedział(a) na jaro.r6 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto 15 letnie i 178tys. Co tam mogło być wymienione? Klocki x3, tarcze góra x2, płyny eksploatacyjne,opony, coś tam powinno być dłubane w zawieszeniu :D Auto powinno być w stanie "fabrycznym" Tylko czy tak jest? Myślę, że jest to wrak sklejony na "gumę arabską" Ale musisz się sam przekonać :D
-
320d e91 m pakiet 2009 WBAVX31060A665571
adalbert odpowiedział(a) na Cookies43 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA skąd ty to wszystko wiesz? Tylko na podstawie zdjęć? Jak tak, to dobry jesteś :lol:
-
BMW E46 Legnica WBAAM11090JM47463
adalbert odpowiedział(a) na Kamil.tom92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŁojtam łojtam. Napisał że jest mpakiet, więc on jest :mrgreen:
-
BMW E46 WBABD31010JX25210 Wrocław
adalbert odpowiedział(a) na Kamil.tom92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJuż w drugim temacie zadajesz to samo pytanie. Jak jesteś zainteresowany, to jedz sam obejrzyj, a nie czekaj na gotowe.
-
BMW E46 Legnica WBAAM11090JM47463
adalbert odpowiedział(a) na Kamil.tom92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawe dlaczego zamazał żółty pasek :D
-
Szykowanie BMW do sprzedaży
adalbert odpowiedział(a) na tostao temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ dedykacją dla łowców perełek, których nawet ten filmik nie jest w stanie przekonać :D
-
Bmw e46 touring Bytom WBAAR1107YJL52719
adalbert odpowiedział(a) na wilden temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle tu nikt nic nie obszywał. To co na zdjęciach jest akurat zgodne z VIN, więc nie ma o czym dyskutować.
-
Bmw e46 touring Bytom WBAAR1107YJL52719
adalbert odpowiedział(a) na wilden temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA co masz w VIN?
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
adalbert odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzy takiej kwocie zbytnia wylewność nie jest wskazana :mrgreen: Auto pewnie sprzeda, ale nie za takie pieniądze.
-
E65 750i Paryż WBAHL81020DH77666 BARBERAROT - korekta
adalbert odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTam o połowę, u nas o drugą i społeczne zapotrzebowanie w Polsce na przebieg zostają zaspokojone :mrgreen: A może ta sztuka jest po reeksporcie? :D
-
Skradziono czarne BMW E91, Katowice
Artykułów w tym temacie jest bardzo dużo i to z dokładnymi opisami o sposobach kradzieży. Można to nazwać samouczkiem, jak ktoś wybitnie zdolny, to może zmienić profesję :D Jedno jest w tym pewne, jak złodziej będzie chciał ukraść auto, to ukradnie i tyle.
-
E39 530i WBADT51010CE73568
adalbert odpowiedział(a) na Cezar_2000 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDwa podobne teksty w dwóch innych tematach, wrzuciłeś przypadkowo, czy masz taki szablon :D
-
BMW E46 WBAAY31000KP19361
adalbert odpowiedział(a) na lukiblack temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle może coś ostatnio sprzedawał, a nie zmienił sztampy :D
-
BMW E46 WBAAY31000KP19361
adalbert odpowiedział(a) na lukiblack temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPomylić się rzecz ludzka. Chłopaki nie wyrabiają, taki nawał pracy :D
-
BMW Z4 Coupe WBADU51070LZ31740
adalbert odpowiedział(a) na krzych81 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa k najbardziej. "Salony" ledwo zipią i wspomagają się importem nawet uszkodzonych samochodów. Używki lepiej schodzą.
-
BMW E46 WBAAY31000KP19361
adalbert odpowiedział(a) na lukiblack temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLepiej sprawdz w serwisie niemieckim z KS, jak jest :lol: Rok produkcji też się pomylił, ale tym razem w drugą stronę.
-
E60 530 XD WBANM71006CP14541 warto??
adalbert odpowiedział(a) na Wierny temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo w tych czasach podstawa. "Jezdzij tak, jakby wszyscy wokoło chcieli cię zabić" I to się sprawdza.
-
E60 530 XD WBANM71006CP14541 warto??
adalbert odpowiedział(a) na Wierny temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNikt nie wie dokładnie co było pierwsze, jajko czy kura :D
-
E60 530 XD WBANM71006CP14541 warto??
adalbert odpowiedział(a) na Wierny temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOwszem, to nie kupujący wymyślili kręcenie liczników, ale stali się przyczyną tego procederu. Istnieje już "nowe pokolenie" kupujących, którym nie wystarcza już widok przebiegu poniżej 2 z przodu :D
-
BMW 335d Nie Polecam ! WBAWD71020P076300
adalbert odpowiedział(a) na krystiangorecki12345 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNieważny przebieg, nieważne jak rozbity tylko jak zrobiony, ważne żeby był dobry stan techniczny. Czy myśli ten, który się tak wypowiada? :D Jak ludziom tłumaczyć to wszystko, jak ich to i tak nie wzrusza? Ale najlepszą nauką jest tylko to, jak wpakuje się delikwent choć raz w bagno. Nie ma chyba innego sposobu na wytrzezwienie :D
-
3 BMW - pomoc w wyborze
adalbert odpowiedział(a) na anashar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowiedziałem tylko co myślę i widzę. Ostateczna ocena należy do ciebie. Ale zaraz będzie koniec dyskusji, wiesz dlaczego.
-
3 BMW - pomoc w wyborze
adalbert odpowiedział(a) na anashar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ tym skrótem wersji, chodzi o nr.1
-
3 BMW - pomoc w wyborze
adalbert odpowiedział(a) na anashar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"Szkocka" kratka w nr.3 powala na kolana.Nie chcę gdybać co na nim jest :D co to za wersja? Jeszcze nie słyszałem o takim skrócie :mrgreen: A teraz na poważnie. Celujesz w sztuki, które nie warte są nawet tego co napisałem. Usłyszysz o tych sztukach wszystko co najgorsze i zgodne ze stanem rzeczywistym.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
adalbert odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażVat, cło i od tego wszystkiego jeszcze raz Vat. Nie wszyscy pamiętają o tym, że państwo dyma obywateli na "podwójny vat". Więc trwa walka kto kogo i na ile :D Ponieważ mam w tym temacie swoje zdanie, więc trzymam stronę "poszkodowanych" :lol: