Treść opublikowana przez adalbert
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
adalbert odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa Białorusi wprowadzono prosty system, sprowadzasz rozbite auto płacisz 1 dolara od cm pojemności silnika. I mają święty spokój ze szrotami. W Polsce powinno być tak. Obowiązkowo przy rejestracji auta, potwierdzony dokument z WK kraju skąd jest sprowadzane auto na temat przebiegu. Obowiązkowy przegląd pod kątem wypadkowości i innych zauważonych mankamentów. Za zgodność ze stanem odpowiada diagnosta. Myślę, że na początek wystarczy, ale..... Nasze władze do tego nie dopuszczą, to znaczny zastrzyk finansowy z opłat celno-skarbowych. Wszyscy wiedzą o przekrętach z tego tytułu, ale udają że pada deszcz. Odrobina dobrej woli, tylko po co? :D
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
adalbert odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNapisał, że odkupił od gościa z Gdyni. Ciekawe tylko czy prosto z kontenera i w stanie ze zdjęć. Ale bajka będzie jedna i ta sama - to nie ja, nic o tym nie wiedziałem. Nie ma innej opcji, winnego też nie znajdziesz.
-
BMW E90 330d Ostrów Mazowiecka WBAVU91000KT01043
adalbert odpowiedział(a) na oberst temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDowcip lat 90tych polega na tym, że nie sprowadzano prawie wcale rozbitków, a na przeszczep wystarczyły same papiery, nabijacz numerów i jazda do żyda. Kto wtedy to wszystko kontrolował. Nikt. :D
-
BMW e90 330i WBAVB33596AZ86668 Warsawa
adalbert odpowiedział(a) na bdn86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAda tu chyba nie ma o czym dyskutować :mrgreen: - słynne przerysowanie kluczem to to nie jest:) Bardziej liczyłem na głos druciarzy, którzy częst w takich sytuacjach twierdzą, że nic się nie stało. Na razie jestem zawiedziony. :cry2: A gdzie się podział zainteresowany?
-
BMW e90 330i WBAVB33596AZ86668 Warsawa
adalbert odpowiedział(a) na bdn86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawe czy dojdzie teraz do dyskusji- czy auto jest uszkodzone czy nie :mrgreen:
-
BMW e90 330i WBAVB33596AZ86668 Warsawa
adalbert odpowiedział(a) na bdn86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa też tak uważam, ale obawiam się, że jesteśmy w mniejszości. :D
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
adalbert odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNic od niego nie dostaniesz, chyba :D
-
BMW e90 330i WBAVB33596AZ86668 Warsawa
adalbert odpowiedział(a) na bdn86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNapisałem "kupiłeś" bo specjalnie nie przejmujesz się tym, że auto miało jakieś przygody, więc myślę, że jesteś mocno zainteresowany tym egzemplarzem. I tylko uzależniasz kupno od jego wczesniejszych uszkodzeń, nie wiem jakie są twoje kryteria. Ale zauważ, że własciciel kłamie i myślę, że "historia" tego auta w USA nie jest wcale jedyna i ostateczna. Nadal nie interesuje ciebie nic oprócz ceny :D
-
BMW e90 330i WBAVB33596AZ86668 Warsawa
adalbert odpowiedział(a) na bdn86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidzę, że samochód już "kupiłeś" :D Poczekaj może na zdjęcia w dziale amerykańskim.
-
E46 320D VIN WBAAS71060FY03539
adalbert odpowiedział(a) na mariusz_589 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNikomu się nie chce dzwonić po zagranicznych serwisach, z tych malowanek wkomponowanych w świeżo wydrukowaną KS, więc biznes kwitnie. Bo niby dlaczego ma nie kwitnąć, skoro naiwnych nie ubywa.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
adalbert odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapowiada się ciekawie, zwłaszcza biorąc pod uwagę ten carfax, który ma własciciel.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
adalbert odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWrzuć link.
-
E46 320D VIN WBAAS71060FY03539
adalbert odpowiedział(a) na mariusz_589 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZnasz jakieś szczegóły? Niestety nie pamiętam szczegółów, spróbuj poszukać po vin, ale na pewno jakieś auto było i to niedawno.
-
BMW e90 330i WBAVB33596AZ86668 Warsawa
adalbert odpowiedział(a) na bdn86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWrzuć do amerykańskiego działu, może chłopaki coś wygrzebią.
-
E60 530 XD WBANM71006CP14541 warto??
adalbert odpowiedział(a) na Wierny temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażE tam, pewnie jezdził grubas w naćwiekowanych spodniach :mrgreen:
-
E46 320D VIN WBAAS71060FY03539
adalbert odpowiedział(a) na mariusz_589 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCoś tam z Nysy niedawno było.
-
E60 530 XD WBANM71006CP14541 warto??
adalbert odpowiedział(a) na Wierny temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak się trafi napaleniec, to już go nigdzie nie sprowadzisz.
-
BMW E39 528 VIN WBADM51070GS02890
adalbert odpowiedział(a) na rekin_no temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW opisie jest kilka "bykuf". Podobno pies upodobnia się do swojego pana, a jak jest z tym autem? :D
-
BMW E39 528 VIN WBADM51070GS02890
adalbert odpowiedział(a) na rekin_no temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzy jest mega zadbana, to jeszcze zależy jak wygląda środek.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
adalbert odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest to przykład, że każde auto trzeba teraz sprawdzać we własnym zakresie. Nie sugerować się kto sprzedaje i jakie ma dokumenty. Zero zaufania.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
adalbert odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawe kto tutaj leci w gumę. PKO leasing, rzeczoznawca z Dekry, czy jest to ich wspólne dzieło :D
-
E39 540i WBADN51090BR66038, Gdańsk.
adalbert odpowiedział(a) na ot1k temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiadomo, że ze zdjęć to tylko gdybanie, ale o takie gdybanie proszą ci co wrzucają auta do oceny. Każdy w związku z tym może mieć inne, ale subiektywne spostrzeżenia i nie ważne kto i co pisze. Takie są wilcze prawa forum W związku z tym miej pretensje do formy w jakiej to forum działa i do autorów tematów, którzy wręcz uzależniają od opinii forumowiczów to, że w ogóle ruszą łaskawie swoje cztery litery i pojadą obejrzeć auto. Ważną sprawą jest też, jak sam chętny ocenia zebrane informacje, dla kogoś głupie i nieprzydatne, a dla niego być może istotne.
-
bmw 535d, ocena formowiczów
adalbert odpowiedział(a) na superjachu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzczęśliwy człowiek....
-
bmw 535d, ocena formowiczów
adalbert odpowiedział(a) na superjachu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiedokładnie przeglądasz forum. Tutaj nie ma złomów :D
-
E60 525i WBANA31000B009270
adalbert odpowiedział(a) na Cezar_2000 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa dobrej skórze a nie ceracie kuchennej, tyłek się nie poci, a w zimie nie marznie, bo jak zapewne wiesz, podgrzewanie siedzeń działa bardzo szybko.