Treść opublikowana przez kamyk27
-
BMW E46 318i spalanie
moje 2.8 mniej pali:))
-
2.8ci cos piszczy z przodu (video)
Jutro regeneruje alternator, może pod naciskiem paska łożysko piszczy na nim.
-
2.8ci jakiej firmy tuleje wahaczy tyl??
Jeżeli chodzi o ten górny wahacz co jest na nim sprężyna to zapewne muszę zdemontować by założyć wewnętrzną tuleje bo wahliwa to chyba na aucie wcisne. tą wahliwa przy piascie nie wygląda na jakąś spekana bądź zuzyta. W serwisie bmw powiedzieli że te od razu najlepiej wymienić (byłem w tym tygodniu na przeglądzie całego podwozia w serwisie odnośnie bujania autem na prostej drodze)
-
2.8ci jakiej firmy tuleje wahaczy tyl??
mi podloge spawal znajomy, urwane bylo tylne lewe mocowanie sanek. a wedlug Ciebie ile najrozsadniej powinna kosztowac ta wymiana? albo pozycze sciagacz do tulej i sam to ogarne.
-
Problem z skrzynią biegów
wiem ze minimalne luzy moga byc na dwumasie, zostawie to fachowcom mechanikom ktorych w polsce akurat jest mało.
-
Problem z skrzynią biegów
Ja mam prawie 270tys w oryginale i pewnie też nie było wymieniane. Tylko się zastanawiam czy dwumas też wymieniać.
-
2.8ci jakiej firmy tuleje wahaczy tyl??
MrTuner jesteś mechanikiem? jaki koszt wymiany?? U mnie podłoga już była spawana.
-
Problem z skrzynią biegów
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=1&t=33903&sid=8d3dc2ee3473d379ff2ab0cc891a67b6&start=0 Tu trochę piszą w tym temacie.
-
2.8ci jakiej firmy tuleje wahaczy tyl??
Same tuleje to 400zl Ale czego się dla buni nie robi:)
-
Problem z skrzynią biegów
Sprzęgło, też mnie to czeka niestety.
-
2.8ci jakiej firmy tuleje wahaczy tyl??
Orientacyjny koszt naprawy jaki może być?
-
2.8ci jakiej firmy tuleje wahaczy tyl??
Jakiej firmy kupić tuleje na tylne wahacze? Mam lekkie luzy i auto mi pływa na prostej. Pozdrawiam.
-
Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.
Witam ja już po wymianie, Bawaria motors czerniakowska, szybka akcja auto do tego umyte i odkurzone, na prośbę za free wydrukowali mi historię pojazdu:)
-
Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.
Ja jadę jutro na wymianę poduszki do Warszawy:)
-
Problemy z elektryką 320i
Wygladwa to na przetarty kabelek który łapie masę.
-
2.8ci cos piszczy z przodu (video)
Aha i brak żadnych luzow.
-
2.8ci cos piszczy z przodu (video)
Tak z przodu. Zdjalem pasek od klimy i piszczalo, następnie główny pasek od alternatora i nie piszczalo. Już nie wiem co to może być. Z temperaturą mam wszystko ok ale jednak może to będzie łożysko na pompie wody? Nie chcę tak strzelać bo to niestety kidztuhe ale na pewno na złe nie wyjdzie:)
-
Alufelgi E46
ASA z opini kumpla i z tego co czytałem na forach to są bardzo dobrze zrobione. Kiedyś miały licencję bbs.
- Alufelgi E46
-
2.8ci cos piszczy z przodu (video)
wstawiam film do wglądu.
-
Co to za lampa? (bmw e46 sedan 98r.) usterka
jak zamienniki to tylko depo. jakiej wiejskie?? przeciez sa identyczne z wygladem do oryginalu, to nie sa jekies smieszne laexusy. Z oryginalami bywa roznie kupi zjezdzone i tez beda sie ledy wypalaly.
-
2.8ci cos piszczy z przodu (video)
Panowie mam problem coś piszczy przy silniku na zimnym ciszą dopiero jak się trochę rozgrzeje to zaczyna popiskiwac jakby łożysko się zacieralo czy coś takiego, alternator wykrecalem zawozilem do fachowca i mówi że jest w bardzo dobrym stanie. Jak dodam gazu to jest cisza. Wymienilem wszystkie rolki od napinaczy oraz założone są nowe paski. Zdjalem pasek od klimy i też piszczalo. Czy to może być tłumik drgań na napinaczu od alternatora ?? Pozdrawiam.
-
e46 323i Wyciek oleju spod pokrywy zaworów, dużo dymi.
Jeżeli chodzi o te piski to zdejmij paski i zobacz w jakim stanie są rolki od napinaczy oraz w jakim stania są paski. Ja mam podobne piski ale tylko na niskich obrotach, wymieniłem paski, wszystkie rolki i nadal piszczy, alternator sprawdzony w bardzo dobrym stanie, dziś wymieniam tłumik drgań na pasku od alternatora bo wydaję mi w ze rolka lekko drga na boki.
-
e46 323i Wyciek oleju spod pokrywy zaworów, dużo dymi.
Jak koło kolektora to zapewne przewody gumowe przy przepustnicy są spekane twarde i dziurawe. Rozbierz i zobacz sam nic trudnego 15min roboty.
-
[e46] pływa w lewo i prawo...
U mnie też tak jest, byłem na trzech stacjach i wszystko jest idealne każdy tak mówi, 14 kwietnia jadę do serwisu Bmw i zobaczymy co fachowcy znajdą:))