Treść opublikowana przez Kriss33
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Obejrzałem, Pertyn zachwycony 🙂 dla mnie brzydki i za ciężki. Na pewno jeszcze szybszy od mojego, to tylko pakowanie się w kłopoty. Coraz trudniej wykorzystywać osiągi. Cena tego egzemplarza 355 +120dodatki, to nieśmieszny żart.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Słonik co w tym smieszego, że Tesla z takimi osiągami jest znacznie tańsza od spalinowej konkurencji? Dla klientów to chyba dobrze? Poza tym jak dobrze pamiętam to pisałeś, że jak stanieje to kupisz do jazdy w kolo komina, tak? Zaraz będzie nowy model i pewnie stąd te zniżki. Sprawdziłem i najtańsze trójka za 185 tys brutto. Szok.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/szybkie-ladowarki-do-elektrykow-pod-sklepami-biedronka-bedzie-ich-tysiace,124138.html coraz więcej wskazuje na to, że elektromobilność w PL mocno przyspiesza- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://motofilm.pl/2023/07/wycisnal-maxa-z-1020-konnej-tesli-na-autobahn-wygrasz-kazdy-wyscig-do-ladowarki-wideo/- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://motofilm.pl/2023/07/wycisnal-maxa-z-1020-konnej-tesli-na-autobahn-wygrasz-kazdy-wyscig-do-ladowarki-wideo/- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
nowa szata jest słaba okrutnie, ale powiadomienia z wątku mam ustawione, także Adam jak coś nowego wrzucasz to czytamy 😀- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Ten BYD wygląda bardzo dobrze, a 240 tys zł za 500 KM to świetna cena. Widziałeś te chińskie auta Adam na żywo ?- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://spidersweb.pl/autoblog/nowe-bmw-serii-5-2023-wyglad-polskie-ceny/- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Słonik czy już Ci przeszła ochota na jazdę przestarzałą technologią spalinową ?- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://lepiej.tauron.pl/bezpieczenstwo-i-finanse/jakie-beda-ceny-pradu-w-2023-roku/ Z tego wynika, że dzięki tarczy rządowej cena energii elektrycznej wynosi 1 zł, a bez tarczy 1,87 !!!- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
No i jak Polacy mają kupować nowe samochody, skoro muszą płacić tyle za prąd itd :mad2: Gaz na giełdzie tani a PGNiG rozsyła podwyzki cen. Paranoja- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Z tego co wiem to w tym roku mamy zablokowaną przez Rząd cenę na 69 gr netto co daje 85 gr brutto po przekroczeniu 2000 kWh. Jak Ty Adam zużyłeś prawie 30000 ? To srednie zuzycie dla Polaka na 15 lat...- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://spidersweb.pl/bizblog/ban-na-diesla-w-usa-poszli-dalej-niz-w-ue/?utm_source=newsshowcase&utm_medium=discover&utm_campaign=CCwqGQgwKhAIACoHCAow5suPCzDthKMDMIWPvQEwwcvRAQ&utm_content=bullets Kalifornia banuje ciężarówki z silnikiem wysokoprężnym- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://otoev.pl/degradacja-baterii-tesli/- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Słonik mi nie chodzi o naprawę kilkunastoletniego auta. Chodzi poprawianie błędów producenta w kilkuletnich autach za kilkaset tysięcy. Tak jest w autach spalinowych, a w prostszych elektrycznych wydaje się póki co, że nie.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Oglądałem dzisiaj nowy program na TVN Turbo Jeździć, obserwować. Program pokazuje fachowców naprawiających drogie auta spalinowe. Oczywiście BMW, Audi, Range Rover. Przypadki wymiany rozrządu, który jest z tyłu i trzeba wyciągać silnik. Nie zaskoczyło mnie to, bo wiem, że tak się dzieje, ale mając wiedzę o elektrycznych autach choćby z tego wątku, to aż oczy bolały jak się to oglądało. Były też gorsze przypadki z padnietymi silnikami włącznie. Po czymś takim wniosek powinien być tylko jeden. W przypadku zakupu nowych aut to bez znaczenia jaki rodzaj napędu się wybierze jeśli chodzi i koszty eksploatacji. Natomiast kupno kilkuletniego auta premium pi gwarancji może być dużą wtopą i wydaje się dużo bezpieczniejszy pod tym względem elektryk.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
No właśnie, koleś się przesiądzie z jakiegoś suma i jest zadowolony, bo jest cicho. Bardziej wierzę w to co Ty Słonik mówisz, dalej chętnie wsiadasz w swoje spalinowe BMW. Jak by to było takie super to byś zapewne myślał o przejściu na elektryka. Ale widzę, że nic takiego nie następuje. Zachwytu ze swojego elektryka też nie słychać zbytnio. To oczywiście nie musi niczego oznaczać. Może np to, że elektryk to po prostu inny rodzaj napędu I ma swoje zalety i wady. Nadmiernego zachwytu tego gościa nagrywającego te testy Zakopane to ja kompletnie nie rozumiem. Może on wynika z tego, że porównał swoją kilkuletnią KIE do Tesli i ona jest po prostu znacznie lepsza. Czy taki koleś byłby zachwycony jazda BMW M2? Stawiam, że nie, bo to nie ten typ człowieka. On się zachwyca niskim zużyciem prądu.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Można tu pisać przeróżne rzeczy, ale jest jeden fakt, którego ja nie ignoruję. Załączony film zaczyna się od tego, że właściciel elektryka stwierdza, że do spalinowki to on już nie chce wsiadać... po obejrzeniu filmu. Gość jedzie prawym pasem i wszyscy go wyprzedzają. Ja tak nie umiem i nie chce i póki co to jest największa wada elektryków w trasie jak dla mnie. Oczywiście tak nie musi być, ale nie wiem czy właśnie ludzie kupkujący elektryki tak nie jeżdżą na co dzień spalinowymi autami, bo wszyscy tacy tylko zyskają przesiadając się na elektryka. Do jazdy w koło komina i okazjonalnej trasy też to nie problem, nawet pewnie dla mnie :mad2: Co do rozwiązań systemowych typu "zimno mi" to wiadomo, że to najwyższy level.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
czy Tesla tak potrafi?- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://comparic.pl/tesla-stracila-na-wartosci-ponad-55-miliardow-dolarow-to-wiecej-niz-kapitalizacja-general-motors/- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Wysoka masa to zło, oczywiście w obu tych przypadkach. Xm to hybryda. Jakoś spalinowe x5m z "przeszłości" waży że 2400- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
"te samochody są po to, zeby być, a nie żeby ekscytować" 2810 kg :mad2:- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://energetyka24.com/elektromobilnosc/analizy-i-komentarze/niemiecka-motoryzacja-przegrywa-w-chinach-wszystko-przez-elektryki-komentarz Niemiecka motoryzacja przegrywa w Chinach. Wszystko przez elektryki- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://antyweb.pl/catl-baterie-o-skondensowanym-elektrolicie CATL dokonał rewolucji, baterie w Teslach zostają daleko w tyle - Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.