Treść opublikowana przez Kriss33
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
ja nie wierze, że można M3 zastąpić jakimkolwiek elektrykiem, ani żadnej innej M-ki, tu o inne emocje chodzi
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Rav 4 jest droższa od Tesli Y. Z tego co widzę i słyszę to ludzie kupujący Toyoty tak w nie wierzą, że Tesla nie jest dla nich żadną konkurencją. Ludzie którzy kupują Toyoty nie zaryzykują takiej marki jak Tesla. Poza jednostkami oczywiście. Ludzie kupujący Toyto nie szukają osiągów ani technologii tylko spokoju i taniej eksploatacji. https://pdf.sites.toyota.pl/spec_rav4_my24.pdf
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Słonik czy jak byś miał M3 i koleś z Tesli by Cię objechał to co by się stało? Pewnie nic, bo znasz wartość M3. koleś z Tesli może się z Ciebie śmiać. Jestem pewien, że masz to gdzieś. W czym problem, że ktoś sobie robi takie porównanie i myśli, że Tesla jest lepsza? Przecież Adam do mnie pisał, że M2 jest jak dorożka przy Tesli czy coś w tym stylu. No i co z tego? Dla mnie nic. To samo BMFun. Masz zajebiste auto jakim jest X5M. Zajebiste dla mnie, dla Ciebie, dla Adama nie. Tyle.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Oglądam F1 ze 25 lat. Jak bedzie F1 elektryczna to przestanę... Normalnie jak dzieci jesteście. Po tylu latach już chyba każdy z tego forum wie jakie są wady i zalety aut elektrycznych. Jak kogoś rajcuje pokazać innym, że jest szybszy z pod świateł to sobie kupi plaida i pozamiata wszystkich. Jak ktoś chce M-kę kupi M-kę itd. Nie można stwierdzić co jest lepsze co gorsze, bo każdy ma inne priorytety. To, że z wypowiedzi Adama wynika, że technologia elektryków jest najlepsza, może oznaczać, że dla niego tak. Po co z tym walczyć?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
No właśnie, można się nie zgadzać, można ignorować, ale i tak wiadomo jak się to skończy. Z tego co kojarzę to BMW nie ogłosiło jeszcze planu na zakończenie aut spalinowych?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Od 10.35 trzeba to zobaczyć, koleś w Tesli zaspał na starcie, ale potem to jest miazga jakaś. To i tak nie znaczy, że każdy maniak motoryzacji wybierze Teslę, ale część na pewno. Słonik dobrze, że ja już kupiłem Teslę, bo jak bym poczytał co piszesz o Tesli to bym uciekał gdzie pieprze rośnie 🙂
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Adam pisał, że ta Tesla szybsza od Ferrari sf90...
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Bardzo źle, że są wycieczki osobiste na tym forum
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Porównuje do x6, bo jakbym chciał jeździć suvem BMW to by to było X6 lub X5. Tylko tyle.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://e.autokult.pl/norwedzy-zaluja-ekspansji-elektrykow-uderzyly-one-w-transport-publiczny,6967308768820096a
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/producenci/news-japonczycy-znowu-numerem-jeden-wyprzedzili-mercedesa-bmw-i-t,nId,7167209
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
fajnie, że masz ASO 🙂 ja swoich nie oddaje, wole mieć u siebie
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Jak kupowałem opony do BMW to kupiłem w ASO i tam montaż, żebym nie musiał do jakiejś wulkanizacji jechać. Jak jechałem Teslą do wulkanizacji to tak właśnie pomyślałem , nowe auto, a ja kupuje opony, felgi, czujniki i jeszcze muszę z tym wszystkim jechać... Za to z usługi byłem bardzo zadowolony, także bez ASO tez może być dobrze. Pierwsze co chłopaki powiedzieli, to ze dzisiaj juz była taka Tesla 🙂 No ale te koła co Tesla oferuje srebrne z kołpakami to mi nie pasują. Do białego tylko czarne.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Tak, 3 felgi w pudełkach nawet, a one dużo miejsca zajmują, jedną wyjąłem, bo nie chciałem kombinować i 4 opony. 1 oponę włożyłem do tej wnęki w tylnym bagażniku 🙂 To chyba nic dziwnego? Rozumiem, że tak dla jaj pytasz?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://gazetawroclawska.pl/cztery-samochody-splonely-dramatyczna-akcja-na-jednym-z-podwroclawskich-osiedli-czy-to-mogl-byc-elektryk/ar/c1-18105399 nie wierzę w to co czytam, brak słów
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
BMFun tak informacyjnie dla Ciebie. Ostatnio pakowałem felgi i opony do Tesli i tą "dykte" łatwo się wyciąga 🙂
-
Ciekawy artykuł o Tesli
Zarzucanie mi braku merytoryki jest co najmniej bardzo słabe Panowie, ale na forum można wszystko napisać. Na pewno nie zamierzam nic w tym wątku pisać, to co chciałem, to się dowiedziałem. Miłego wieczoru dla Was.
-
Ciekawy artykuł o Tesli
Faktycznie, przegapiłem wpis o tym wcześniej. Teraz już na serio rozumiem.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Dla mnie nigdy celem samym w sobie nie było kupowanie nowego auta. Tylko, że czasy się zmieniają, kiedyś nie było mowy o awariach silników itd. Kupujesz sobie spokój, a to daje komfort.
-
Ciekawy artykuł o Tesli
Ja nie pytałem co sądzisz o Tesli tylko o zastrzeżenia do jakości, a Ty mi o percepcji piszesz. Już kilku takich było co pi obejrzeniu Tesli mówili, że tu nic nie ma i się cieszyli, że mają lepiej, bo mają przyciski. Taka to percepcja?
-
Ciekawy artykuł o Tesli
Teraz to już wszystko jasne...
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
zasięg to mam akurat zajebisty, od dnia zakupu tj. od 13 września nigdzie nie jeździłem się "zatankować" 🙂
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
za dużo emocji w tym wątku poszło na udowadnianie co lepsze co gorsze
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
ad. 1 - nie ad.2 - w jaki sposób, bo nie wiem co masz na myśli?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
jakie bezpieczeństwo masz na myśli?