Treść opublikowana przez Kriss33
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Wnioski na tym forum na temat Tesli to już zostały wyciągnięte. Może się pojawi ktoś nowy i doda swoją opinię. Mnie to niepotrzebne. Ja swoje wiem.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Słonik wszyscy wiemy o tym. Ja pytam czy ktoś kto jest/był użytkownikiem BMW czy innego auta premium zakupił Tesle i potwierdza, ze jakościowo jest gorzej.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://globenergia.pl/czy-elektryk-moze-byc-tanszy-od-auta-spalinowego/
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://motoryzacja.interia.pl/przepisy-drogowe/news-nowe-obowiazkowe-wyposazenie-samochodow-od-2024-roku-czesc-a,nId,7237660 ISA - Intelligent Speed Assist, czyli inteligentny asystent prędkości, monitorujący znaki drogowe i ostrzegający kierowcę o każdym przekroczeniu dozwolonej prędkości i dostosowujący ją do znaków Serio? Nowe auta będą zwalniać do przepisowe prędkości?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Czy jest na forum ktoś kto zamienił BMW na Teslę i żałuje, bo to kiepskie samochody?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Wszystko zależy co dla kogo ma znaczenie. Jak ktoś chce dotykać kierownice z nappy to Tesli nie kupi itd
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Słonik a jaki z tego jest wniosek, że Tesla równa cenami do Skody?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Kolega poluje na nową trójkę po rabacie, ale są tylko demonstacyjne. Na nie chyba nie ma dofinansowania?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Napewno zasieg jest większy...żart
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
CENA KATALOGOWA: 331 999,00 PLN brutto CENA SPECJALNA: 312 000,00 PLN brutto
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Moje zdanie jest takie. Kiedyś była wielka trójca: BMW, AUDI, MERCEDES. Te czasy minęły. Ciekaw jestem ilu jest zagorzałych fanów takiego Mercedesa, którzy wyłożą prawie pół bańki na 220d
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
O tym, że Volkswagen przyjmuje standard Tesli to nie czytałem wcześniej- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Tesla wyznacza standardy, a producenci idą jej śladem https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/producenci/news-volkswagen-uznal-wyzszosc-tesli-przyjmie-standardy-amerykans,nId,7221065- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
podoba mi się to co napisałeś 🙂 z jednym wyjątkiem, bardzo lubię parowozy 🙂- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Jedną z zalet auta elektrycznego jest tańsza eksploatacja, w tym koszty ładowania vs paliwa. Czas poświęcony na ładowanie w trasie jest straconym czasem dla osób, dla których ta zaleta nie ma znaczenia.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Z opisu Słonika nie wynika, że auta elektryczne są w czymś lepsze niż spalinowe, a wręcz odwrotnie. Chyba Adam nie tego się spodziewałeś 😀- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Nieeee, to są koszty dystrybucji tylko. Gole stawki za prąd podał 15 grudnia prezes URE.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Słonik wg mnie to jest tak. Cena 1 kWh jest zamrożona na poziomie 85 gr brutto w każdej taryfie. Do tego dochodzą koszty dystrybucji. Myk polega na tym, że w G11 są wysokie koszty dystrybucji 43 grosze brutto, a w G12 i G12W 6 gr czy tam 8 gr, bo to niby stawki brutto, ale raczej netto tej dystrybucji . To oznacza, że w taryfach G12 i G12Wkoszta całkowity pradu będzie mniejszy niż zamrożona ceną. Tak to rozumiem.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Jaka ściema? To jest na stronie Tauronu.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Jak kogoś interesuje to Tauron podał stawki dystrybucji. Mnie interesuje taryfa G12W, w nocy i weekendy jest 6 gr brutto za każdą kWh, co daje 47 gr netto za 1 kWh+Vat+ dystrybucja=63 gr za 1 kWh za ładowanie auta. Słonik to jeszcze na słupki AC nie musze jechać 🙂 https://www.tauron-dystrybucja.pl/uslugi-dystrybucyjne/stawki-oplat-dystrybucyjnych- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://www.auto-swiat.pl/ev/wiadomosci/173-zl-miesiecznie-za-nowy-samochod-czekamy-na-taki-program-w-polsce/499smyg?utm_source=facebook_extra&utm_medium=social&utm_campaign=Facebook_vertical&utm_term=autor_5- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Polacy przekonują się do elektryków. Spory wzrost sprzedaży https://motoryzacja.interia.pl/raport-samochody-elektryczne/news-polacy-przekonuja-sie-do-elektrykow-spory-wzrost-sprzedazy,nId,7216890?fbclid=IwAR0kImkWus7yuLwkYUsQQVLPyX4RSseHy30D3_lc0aD7DqcUCYmfUXuAImU- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
w przypadku taryfy G11 będzie to 41 gr/kWh netto za zakup energii, do tego 32 gr netto za dystrybucję i 17 gr podatku VAT. Łącznie 90 gr/kWh brutto. Kto przekroczy limit, zapłaci cenę maksymalną - niecałe 70 gr/kWh netto i pełne koszty dystrybucji - 49 gr zamiast 32 gr/kWh netto. "Ze względu na nieznaczny wzrost stawek dystrybucyjnych, łączne koszty zmienne w taryfie G11 po przekroczeniu limitu ustawowego wynosić wyniosą 1,34 zł/kWh brutto w przypadku PGE Niektórzy odczują spadek kosztów I zwraca zarówno uwagę, że takich osób nie będzie wiele, bo odbiorcy zużywający dużo energii korzystają raczej z innych taryf, na czele z G12 i G12w. Oni też mają zamrożone ceny do ustawowego limitu, a jeśli go przekroczą, to w przypadku taryfy G12 zapłacą 81 gr/kWh brutto za energię i jej dystrybucję, podczas gdy w tym roku płacili 99 groszy. https://www.money.pl/gospodarka/tyle-polacy-zaplaca-za-prad-w-2024-r-oto-co-kryja-w-sobie-nowe-taryfy-6975113227254592a.html- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
to jest straszne w Polsce - Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.