Treść opublikowana przez Kriss33
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://moto.rp.pl/tu-i-teraz/art39504461-w-polsce-produkowany-bedzie-volkswagen-golf Codziennie przekonuję się, że istnieje alternatywna rzeczywistość. Już w 2027 będzie w Polsce produkowany Golf, spalinowy, bo Polacy chętnie kupują używane Golfy... To może używanego będą produkować...
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
BMFun odpowiesz na moje pytania?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://shop.tesla.com/pl_pl/product/model-y-i-2017-2023-_-model-3-kluczyk-do-pojazdow- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Nigdy mając komfortowy dostęp nie wyjąłem kluczyka w celu otworzenia bagaznika. Nie chcę kluczyka.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
BMFun, Na serio uważasz, że nadmiernie wychwalam Teslę? Jednocześnie ignorując bezpieczeństwo. Od kiedy tylko pojawił się tzw dostęp komfortowy w BMW, czyli wchodzenie do auta i uruchamianie bez kluczyka byłem tym zachwycony. Nie trawię stacyjki. Kolejnym krokiem były dokumenty w telefonie, karty płatności. No i zostało tylko pozbycie się kluczyka. Czy wg Ciebie powinienem sprawdzić bezpieczeństwo tego rozwiązania i porównać z innymi producentami? No i nie pisz do mnie jak do debila o drzwiach, zamkach itd. Bądźmy poważni. Co do Apple car play. Nie mam doświadczenia, więc zapewne nie wiem co w nim fajnego. Koledzy, którzy mają doceniają, bo nie trzeba płacić za aktualizację nawigacji, bo masz za darmo mapę w telefonie, możesz sobie swoje playlisty puszczać. Pytam serio, chcę poznać Twój punkt widzenia, chętnie się czegoś dowiem. Może mnie cos omija.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
BRAWO TY. Każdy ma prawo do swojego zdania.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
BMFun skoro masz taką wyobraźnię i przed zakupem auta wszystkie rozwiązania weryfikujesz to napisz posze czym może się skończyć moja ignorancja?- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
jakie swoje playlisty???? gdzie?????? ja nie mam zadnej playlisty w telefonie pokazuje Wam inny punkt widzenia, ja nie chce w aucie używać telefonu, ani przez andoid auto, ani tym bardziej bezpośrednio uważasz, że nie wiem o funkcji głosowej map google ??- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
BMFun tym razem kompletnie się nie rozumiemy. Co mnie obchodzi jakis DigitalKey/NFC/bluetooth ? Nie interesuje mnie jak to jest zrobione, ani konsekwencje z tego płynące. Jaka prostota Apple Car Play? Dwa kliknięcia i masz nawigację. Po co mi to? Naciskam rolke i mówię cel do navi. Muzyka - nic nie klikam. Dzisiaj włączyłem na ekranie płytę w spotify 100 utworów i będe słuchał z tydzien. Nic nie klikam, otwieram drzwi i gra. Menu w Tesli przeładowane opcjami? Jakimi? Ja tam nic nie musze dotykac?- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Nie było dobrze. Można pisać o Tesli źle, nie swirujmy, że to jakiś stan umysłu. Może dla niektórych tak, ale nie posądzałbym o to nikogo z forum. Ja nie jestem tu jakimś porządkowym, ale wkurzają mnie osobiste wycieczki i ocenianie innych.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Tyle razy była mowa na forum, żeby nie robić wycieczek osobistych, ale Ty Słonik masz to gdzieś.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Ciekawe jak długo jeszcze ludzie będą się nabierać na PREMIUM? Dużo opcji to premium, ekrany, przyciski itp. Prostota jest nam potrzebna w dzisiejszych czasach. Łatwość korzystania. Brak konieczności włączania niepotrzebnych rzezy, noszenia kluczyków, start, stop, zamykanie drzwi itd. Po co to wszystko. Czyż to nie jest komfort?- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/producenci/news-krytyczna-sytuacja-w-volkswagenie-szykuja-sie-duze-zwolnieni,nId,7179307Ja- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Słonik myśli, że właściciele Tesli się oszukują, że jest OK, a Słonik wie, że nie jest 😀 Normalnie kabaret...- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Ja stosuje zasadę odzysku energii, im dynamiczniej tym większy odzysk, dlatego takie niskie zużycie.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Ja jeżdżę 200 km/h, a Ty?- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
A jak z tą jakością w Twojej Tesli jest?- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Całkowita zgoda. Produkt droższy zwykle jest lepszy. Pytanie czy chcesz za to zapłacić.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Ja miałem 3 serie BMW 5 i przez wiele lat uważałem, że to idealne auto dla mnie i mojej rodziny. Teraz nie widzę pół argumentu za tym, żeby kupić serię 5 zamiast Tesli Y. Ciekawe ilu jest/ będzie tak myślących ludzi.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
No i poszło... https://auto.dziennik.pl/premiery/artykuly/9370263,mg-motor-juz-w-polsce-cena-nowa-marka-to-sensacyjna-premiera.html- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
póki co tania jazda elektrykiem to dla mnie wartość dodana, a z tymi tarczami i cenami prądu to juz grubszy temat jak jest na prawdę, nie na to forum 🙂- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
moje auto zużywa średnio 17 Kwh, a prąd max 1 zł po przekroczeniu limitu, a mój diesel pali 12 l na 100 km co daje 80 zl, to tak informacyjnie- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Bardzo dużo wynika z niewiedzy. Elektryk =pożar, szukanie ładowarek i czekanie na ładowanie. Tacy ludzie nie zdają sobie sprawy, że ich to by nie dotyczyło, bo jeżdżą 1 raz w roku na wakacje, mieszkają w domu, gdzie będą się ładować za dużo taniej niż ich diesel. To wszystko się zmieni z czasem. Jak wyjdzie przykładowo Tesla 2 za 100 tys i inne podobne auta to kto będzie te diesle kupował. Mówię o ludziach co jeżdżą na codzień po 30-50 km- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Zapytałem dzisiaj kolegę, który kupił nie dawno Rav4 czy Tesla Y jest konkurencją dla Toyoty. Odpowiedział, że żaden elektryk nie jest , bo on ceni wolność i nie będzie tracił czasu na ładowanie i szukanie ładowarek. Koleś jak typowy Polak i przeciwnik elektryków jeździ raz w roku na wakacje - Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.