Treść opublikowana przez Kriss33
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Pisze racjonalnie, bo Tesla Y to bardzo racjonalny wybór moim zdaniem, tylko tyle i aż tyle. 2 lata temu kupiłem auto rodzinne 10 telnie, a teraz nowe, takze postęp jest 🙂
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Zgadzam się z Tobą i tez nie akceptuje tego języka i wzajemnego udowadniania sobie swoich racji, który jest w tym wątku. Co do Tesli na tle BMW. Wstawiałem tu niedawno film o X5, koszty eksploatacji bardzo wysokie. Dzisiaj oglądałem Petrolhead Number One film o X6M z 2017 . Miałem wkleić, ale nie zrobiłem tego, żeby nie było jakiejś teorii spiskowej, że jestem jak Adam i najeżdżam na BMW. Ja nie będę tego robił, bo wiem, że BMW jak tylko zechce to zrobi lepsze elektryki i nie będą w cenie Tesli. Chyba nic w tym dziwnego. No, ale co z tym X6M. Rok temu wymieniony silnik, faktura na kwotę 228 tys zł. Moje wnioski są proste. Czy Tesla jako samochód jest lepsza od BMW. Absolutnie nie. Tylko ja już nie chcę wydawać więcej kasy na samochody niż mogę. Chcąc jeździć X6, a zawsze mi się podobało musiałbym wydać min 400 tys, a realnie więcej. Używka za połowę tej kwoty to mina. Skoro za 200 tys mam auto większe w środku od takiego X6, po mieście żadne X6 szybciej nie pojedzie, 8 lat gwarancji na silnik i baterie to z tego korzystam. Wiadomo, że to uproszczenie z mojej strony i nie piszczcie mi, że jak to porównywać można X6 z Teslą. Spójrzcie na chłodno, bez zbędnych emocji. Po co ja to pisze? Po to, żeby się niepotrzebnie nie nakręcać w tym wątku. To tylko samochód, z którego najczęściej się korzysta godzinne, 2 dziennie. Do zabawy mam M2, a Tesla ma jeździć w te i z powrotem w koło komina. Jeszcze jak widzę te drogi czasem we Wrocławiu i wokół to się cieszę, że nie kupiłem droższego auta i nie muszę BMW po tym jeździć. Tesli tak nie szkoda.
-
Ciekawy artykuł o Tesli
możesz podać jakieś przykłady?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
BMFun dzięki za otrzezenie. Jadę i się rozglądam czy nie ma jakiegoś Passata 😀
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Moim zdaniem tak będzie ja wejdzie Tesla 2 za blisko 100 tys. 200 tys za aktualne modele to wciąż za wysoka bariera dla zdecydowanej większości Polaków.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Ja to widzę tak. Firma BMW i cześć klientów BMW (raczej tą wieksza) nie uważa, że Tesla jest dla nich konkurencją. Jak to było, pycha kroczy przed upadkiem...
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
a Tesla Y od ilu się zaczyna w NO?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Jak przestaną kupować 5 letnie Lexusy itp w zbliżonych cenach. I nie chodzi o to, żeby wszyscy Tesle kupowali, a o ignorowanie tego typu aut.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Tesla Y juz od 197 tys zł brutto, minus 27 wychodzi 170 tys brutto. Ciekawe jak długo jeszcze większość ludzi w Polsce będzie to ignorować...
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://moto.pl/MotoPL/7,88389,30423855,spadek-wartosci-aut-jednej-marki-leci-na-leb-na-szyje-to-znany.html
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Zgadzam się z tym cytatem
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
bez sensu jest ta KIA, zuzycie przy 140 ponad 40 kWh
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
DWIE TONY OSIEMSET KILOGRAMÓW!!! 2 LITRY DIESEL Chyba gorzej byc nie może https://youtu.be/3B5ozfTF5B8?si=dNTDAVuuNUMb6_nm- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://auto.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/9351420,raport-awaryjnosci-tuv-2024-tesla-slabiej-niz-dacia-oto-najlepsze-i.html- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://spidersweb.pl/autoblog/elektryczne-mercedesy-we-flocie-5000-sztuk/- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://spidersweb.pl/autoblog/bmw-przestaje-produkowac-silniki-spalinowe-w-niemczech/- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Słonik wyłacz bezpiecznik i włacz faktycznie w instrukcji nie widac niebieskiego, wydaje mi sie, że tez tak miałem w czasie instalacji, jak był proces niedokonczony- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
No to teraz to sie zacznie jazda na BMW. Proponuje całość obejrzeć. I co Wy na to?- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
a sprawdziles w instrukcji co oznacza ten niebieski?- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Jak Sławomir nie znalazł odpowiadającego mu BMW to poszedł do Porsche, ale nie po portki...- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Jestem od zawsze fanem BMW I w ogóle mi to nie przeszkadza, że BMW nie robi takiego auta jak Tesla Y. Jak będę chciał kiedyś kupić elektryczne BMW to kupię. Dzisiaj chciałem Teslę.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Kolega mnie ostatnio zapytał dlaczego chodzę w butach i kurtce BMW, a na codzień jeżdżę Teslą. To mu odpowiedziałem prosto, BMW to BMW, a Tesla to Tesla.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Słonik ja nie twierdzę, że Tesla jest najlepsza. Moja Tesla jest dla mnie na dzisiaj najlepsza, bo spełnia moje potrzeby. - Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.