Treść opublikowana przez Kriss33
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Ludzie kupują Toyoty że względu na bezawaryjność, a hybrydy dodatkowa mało palą. W zdecydowanej większości kierowca Toyoty nie jest fanem motoryzacji. Po prostu używa auta do przejechania z A do B.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://www.instalki.pl/news/motoryzacja/test-zasiegu-aut-elektrycznych-zima-2024-zwyciezca-hiphi-z/?fbclid=IwAR1_KXevTJVQynSiPaMERal8Y4nAfKvnlDwpaLt5V5VOD-JtJzBW3O20uKE
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
AMEN
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Zaoszczędzić czas to można w spalinowym aucie jadąc 200 km/h. Kiedyś to było...
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://spidersweb.pl/autoblog/nowa-skoda-kodiaq-cena/- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Cena Tesla (TSLA) na Investing wynosi 189,31$ (-8,91%) http://pl.investing.com/equities/tesla-motors?utm_source=investing_app&utm_medium=share_link&utm_campaign=share_instrument- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Żeby była jasność, nawet nie próbuję myśleć, że Tesla Y ma jakieś szanse z Porsche. Na pewno Porsche będzie dużo lepszym samochodem.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Można kazde założenie przyjąć. Ja patrzę na osiągi, ktore sa porownywalne, a cena x2 i nie mówię, że nie ma różnicy między autami z pneumatyka czy bez itd.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Turbo 2x droższe od TMY Performance. Ale to taki szczegół mało istotny- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Moim zdaniem w Polsce jeszcze dlugo sie nic nie zmieni. Większość nie ma żadnego parcia na elektryki. Ludzie nie wiedza jakie plusy sa tej technologii. Dla mnie na dzisiaj technogia spalinowa to przezytek, archaizm itd. Sam nie wierze w to co piszę. Efektywnosc elektryków jest na innej planecie. To zrozumie tylko ten co pojeździ na codzień, a potem wsiądzie w auto spalinowe.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Czytasz forum Tesli?- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Dokładnie tak. Adam sam podkręcasz Słonika- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Najlepszy tekst ostatnio to, że Tesla się niczym nie wyróżnia, tylko ceną. 😃- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Ja autopilota używam czasami w korku, w trasie wolę sam prowadzić.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
20 lat temu to E60 wyszło 🙂 a przecież wiadomo, że pijesz do Adama, który miał F11 10 lat temu 🙂 niech sobie każdy pisze co uważa o autach, byle nie robić wycieczek osobistych. Kwestia jest odbiorcy, czy można polegać na opiniach kogoś kto się chwile przejechal, bądź wcale nie widział na żywo to indywidualna ocena każdego. No i każdy czego innego szuka w samochodzie.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Wiem, wiem, na forum jest bardzo wiele "ciekawych opinii". Najciekawsze zawsze są od tych co nie są właścicielami danych pojazdów. Przez wiele lat najwięcej do powiedzenia o BMW mieli Ci co nigdy BMW nie mieli. Teraz historia się powtarza, tylko dotyczy innej marki.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Prowadzący ten kanał mnie akurat nie obchodzi. On chyba nie jechał szybciej niż 120 w życiu i tylko komfortu szuka... Czasem oglądam co ludzie mają do powiedzenia o swoich autach. Tyle.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Słonik nie oglądaj tego. Gość powiedział, że nie odda Tesli za żadne inne auto, nawet za BMW i4 bez dopłaty...- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://auto.wprost.pl/aktualnosci/11553781/europa-wymienia-samochody-tylko-niemcy-postawili-tame-elektromobilnosci.html- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://francuskie.pl/carlos-tavares-ostrzega-przed-krwawa-laznia-w-sektorze-motoryzacyjnym/- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Ciekawe jak długo jeszcze fani PREMIUM będą ignorować rzeczywistość...- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://evmagazyn.pl/ile-aut-elektrycznych-mamy-w-polsce-najnowsze-dane-za-2023/?fbclid=IwAR2PZU0SFUwz3CkBYJM_ntSUil8JHrsS3tVLgko0mSYzf9nDovrtjAbZZ44- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://www.instalki.pl/news/motoryzacja/chinskie-auta-elektryczne-geely-galaxy-e8-wnetrze-ekran/?fbclid=IwAR3bgsqb_1_mfNal3GHVrax8D1lWQPDKBW61ZUTjQuEX1fQJDlxKIZGjKwc- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://www.gezet.pl/blog/post/najnowszy-w-pelni-elektryczny-model-jeep-wagoneer-s-2024?fbclid=IwAR1vLuKRFzjEjpHZ-5q7pnswVWSSiDoMigGGUpOxbukwDlkuF7TU2bkQW5c - Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.