Treść opublikowana przez Kriss33
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/audi-marka-premium-z-niemiec-w-opalach-podgryza-tesla-kasaja-chinczycy/slysqm2
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Oliveira: Czy może pan potwierdzić, że samochody elektryczne serii M będą miały silnik elektryczny na każdym kole? REKLAMA Weber: Tak, na przykład przyszłościowy elektryczny M3. A dzięki funkcjom przyspieszania i rekuperacji na każdym kole, przy łącznej mocy prawie 1 megawata ( uwaga: ponad 1300 KM ), można sobie wyobrazić, że osiągnięcie tego, ale także jazda, będzie czymś wyjątkowym. Nawet ja byłem zaskoczony, gdy testowałem prototypy. Nasi inżynierowie w dziale M obawiali się przejścia na elektromobilność, ponieważ na przykład obawiali się utraty bardzo ważnych elementów określających autentyczność BMW M: silnika spalinowego i skrzyni biegów. Ale w międzyczasie zdali sobie sprawę, że dzięki tym bardzo precyzyjnym i wydajnym sterownikom możliwe jest podniesienie kompetencji dynamicznych naszych samochodów na jeszcze wyższy poziom niż w przypadku silników spalinowych.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Słonik. To, że w BMW ma 400 v jakoś Cię nie "martwi". To, że BMW i5 kosztuje min 600 tys, a xiaiomi 250 tys to też bez znaczenia? Trochę obiektywizmu by się przydało, a nie ciągle to samo piszesz o Tesli. Wszyscy już znamy Twoje zdanie. Zapewne nie uznałeś xiaiomi za konkurencję dla BMW, prawda?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Dzięki takim ludziom europejska motoryzacja nigdy nie upadnie 😀
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Słonik a czemu Ty 5 metrowe Xiaomi chcesz porównywać z TM3, segment E z segmentem D?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Tak myślałem, że BMW nie jest w żaden sposób zagrożone przez chińskie wynalazki...Widzisz Adam, prawdziwych fanów marki nic nie ruszy 🙂
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Oczywiście chodziło mi o porównanie do Xiaomi. Czy klienci BMW już zauważyli chińską konkurencję?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Co na to BMW M3 za 600 koła?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Mentalność i brak wiedzy to główny powód nie kupowania elektryków. Co do przewagi technologicznej, to nie dla każdego jest to samo istotne. Jak ktoś np. Nie jeździ dynamicznie to nie zobaczy różnicy, itd, o czym doskonale wiesz, tylko szukasz zaczepki z Adamem 😀
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://next.gazeta.pl/next/7,151243,30842109,xiaomi-pokazal-swojego-pierwszego-elektryka-ale-cena-gigant.html
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
auto Premium to i cena Premium 🙂
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://autokult.pl/strach-przed-chinskimi-autami-przesadzony-przekonuje-dyrektor-generalny-bmw,7009844981672832a- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://bithub.pl/gieldy/katastrofa-rynku-elektrykow-i-elona-muska-akcje-tesli-szoruja-po-dnie-tego-nie-da-sie-zatrzymac-puste-stacje/- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
No to Adam tym lepiej, że VW o wiele tańszy i lepiej wyposażony niż BMW. Tylko brać i nie patrzeć na metki/ znaczki. 😀- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
dobrze, że ze środka nie widać...- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://www.auto-swiat.pl/ev/bmw-konczy-z-ostentacyjnymi-grillami-nowy-suv-dostanie-tez-rozwiazanie-niewidziane-od/c9g3yjs#galeria- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
I co my teraz zrobimy z tymi elektrykami...- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Tempomat na pewno, ale kieruje sam ignorując ograniczenia?- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Ty wiesz, że mi to do głowy nie przyszło, żeby go o to zapytać? Ale powiedział jedną rzecz, że to niemiecki samochód, co wg niego oznacza, że porządny. Ma również Audi Q5. Co do trakcji to moje wszystkie BMW były tylko tylnonapędowe. No i zawsze jest większa lub mniejsza utrata przyczepności. W M2 to akurat jest fajne 🙂 Natomiast w Tesli nie ma w ogóle utraty przyczepności, jestem mile zaskoczony. Parę dni temu byłem przypadkiem z kolegami w MG. Jeździliśmy MG4. Nikt nie wiedział jaka to wersja, ale oczywiście sami fachowcy stwierdziliśmy,, że napęd na 4 koła. Jeden z kolegów chyba pomyśłał, że jest Hołkiem i tak zapier..lał po zakrętach, że masakra. Okazało się, że to napęd na tył. Niski środek ciężkości robi swoje.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
To ja tez należę do tej grupy którym to obojętne. Nie oceniam ludzi, niech każdy sobie kupuje co mu pasuje lub na co go stać. Co do tej utraty wartości to tak pisałem w stosunku do ceny katalogowej ponad 30 %, ale realnie tak jak piszesz trzeba odjąć rabat.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
To czy ktoś się czuje lepiej czy lepszy to wynika z tego jakim jest człowiekiem 😀 A to, że BMW się nie kupuje w cenie katalogowej to dla mnie oczywiste.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
jak to, to w Norwegii BMW uznaje Teslę za konkurencję? dziwny kraj 😉- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Moje przekonanie wynika z obserwacji podejścia Polaków do aut elektrycznych oraz z danych nt ilości tego rodzaju aut w PL, Większość liczy na to, że nie będzie musiała jeżdzić tymi melexami... - Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.