Treść opublikowana przez Kriss33
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Z tego zdjęcia wynika, że nie będzie takiej prędkości ładowania jak w Porsche
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
w PL takie wyjdzie pewnie ze 400 tys ?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Oczywiście szanuje Twoje zdanie 🙂 Tym za półdarmo to pojechałeś w stylu Słonika 🙂 Co do M3 czy Tyycana to wiadomo jak by pieniądze rosły na drzewie to nikt by Tesli nie kupował 🙂
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Słonik świetnie to ująłeś. Ja od kiedy Adam napisał, że kupuje BMW to popatrzyłem sobie na ten model. Jak dla mnie to M3 to jest coś w tym segmencie, a i4 M50 nie ma startu. Ja bym nie kupił auta, co do którego mam tyle zastrzeżeń dlatego, ze jest dobra cena. Oczywiście moje zdanie nie ma tu żadnego znaczenia, ale takie przemyślenia. Tu wychodzi "problem" takich firm jak BMW, bo mają auta spalinowe i elektryczne i może się okazać, ze spalinowe jest lepsze. W Tesli nie ma tego "problemu". Żyjąc w Norwegii jesteś "skazany" na elektryka. Czy to nie jest wybór na siłę?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Nie traktuje dyskusji osobiście. Z pewnością nie potrzebnie reaguje na porównania Tesli do Toyoty czy Dacii. Nie dlatego, że nie można, ale dlatego, że dla mnie nie mają te marki podejścia. Każdy ma swoje kryteria. To, że Adam kupuje BMW w miejsce Tesli o czym świadczy?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
ee to luz, ja nie mam ambientów i wyciszenia, czyli do Dacii nie zmierzam 🙂
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
no i miałem rację, że chodzi o to, żeby Adam przyznał, ze się pomylił, a nie o to, że Tesla za 200 tys ładuje się dłużej o 10 minut niż Porsche za milion
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
ze 40 kWh, Porsche się ładuje 2x szybciej, no i super
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Do 70% ma 170 kWh
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Mogę tylko pogratulować Porsche, wiadomo, że to doskonałe auta. Problem jest zawsze ten sam, nie każdy chce tyle płacić za auto, po to, żeby mieć najlepsze. Z wielu powodów. Myślę jednak, ze tu o co innego chodzi, żeby Adam się przyznał, że się mylił tu i tam itd...
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
To Ty porównujesz Taycana za milion do Tesli za 200 tys ??? BMFun Tesle porównuje do Dacii. Macie jakieś fobie z tą Teslą czy co?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://motoevo.pl/news/3264_porsche_taycan_2024_przechodzi_ewolucje Wszystkie wersje pojazdu mają możliwość uzupełniania baterii z mocą przekraczającą 300 kW przez maksymalnie 5 minut
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Jak chce kupić dany model to kupuje. Miałem świadomość, że ten silnik może paść, ale dlaczego akurat mi...
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Coś sobie dopowiadasz. A potrzebowałeś kiedyś silnik do auta? Bo ja tak, do auta premium. Koszt nowego kilka lat temu 100 tys zł, diesel 2.7 do Land Rovera Discovery.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
8 lat gwarancji na baterie, a na silnik BMW ile daje, dalej 2 lata w standardzie?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://motofilm.pl/2024/06/sprzedaz-samochodow-elektrycznych-w-niemczech-jest-fatalna-az-trudno-uwierzyc-w-dane-dotyczace-tesli/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR1B3nq3An99i0YTU5lFwigT4kRt-BTS_15AyfqaPE06fK1baf8uA4iVQ_I_aem_AU2cfkSV7oO3SukooJ03iH92WeQxriLj9olDu5R0drFCOmvxrDU66yrfqCvftOhmJwZyvTOKdekJKE2lhG9XCMzo Tesla odnotowała największą stratę, wynoszącą aż -64% w porównaniu do analogicznego okresu w 2023 roku.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://ourworldindata.org/electric-car-sales?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR0bheFaDb-AxsRDv-NsHv-81nsJdC-LrHHpmv3O9osltg63mDlaPji5oUc_aem_Aa5MEoi_ndXPfXzX_zoMvoonH3DCtoDgCn9TzBsmSUHT3XrZxwuzc0V-8I4mm0eAy7V2dSl2V2l8I8emA3hzfwB4
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Gratuluję Adam Czekam na info jakie znaczenie ma ta wielka masa 😀 jakieś fotki wrzuć
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://moto.pl/MotoPL/7,88389,31036457,tesla-wstrzyma-produkcje-aut-w-niemieckiej-fabryce-wszystkiemu.html
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
To jak Adam, dobrze jest? Zamawiasz?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://www.benchmark.pl/aktualnosci/tesla-model-3-performance-przyspieszenie-na-cwierc-mili.html
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
My nie akceptujemy 😀
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://auto.dziennik.pl/premiery/artykuly/9517828,nowy-jeep-wjezdza-do-polski-wyglada-oblednie-naped-sensacja.html