Skocz do zawartości

krzysztof77

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzysztof77

  1. Booster, 20% zniżki i jeszcze do tego 1000 euro?
  2. Skoro jest jak jest to ciekawe w czym lepszy będzie nowy model od obecnego.
  3. A podoba Wam się nowe wnętrze iX3 skoro już piszecie jak odbieracie obecne wnętrze G20?.
  4. A jak opony będą z gwiazdką to nie mogę kupić sobie nie oryginalnych felg innego producenta? Tracę wtedy możliwość jakiejś gwarancji?
  5. I jeszcze dwa
  6. Ktoś na innym forum wstawił wizualne takie porównanie
  7. Kupujecie auta na trzy lata to czym się martwicie ;)?
  8. Pewnie ze można zmieniać opony co sezon jak komuś to pasuje. Ja mam w innym samochodzie opny Brigistone potenza s001 RF 255/35 18 i gdy złapałem śrubę to zakładzie trudniacymi się oponami ( nie jakiejś szopie) męczyli się z nią 40 minut. Koleś mi powiedział że sam nie mógł jej ściągnąć, musiał z kolegą we dwóch to robić. Mówił że bardzo sztywne ma boki. Zapytałem jak inne RF to podobno nie ma jakiegoś większego problemu. Skoro takie są czasem cyrki to ja nie chciałbym aby co pół roku tak walczyli z kołami.
  9. A co pomoże adaptacyjne zawieszenie na oponę jak się wpadnie w dziurę na ulicy?
  10. Jak nie trzeba w nowym aucie mieć oryginalnych felg bmw to wydaje mi się, że ta felga by ładnie wyglądała - japan racing sl01.
  11. Jak ja oglądam jakieś recenzje Bmw to często prowadzący wspominają że samochody mają wiecej mocy niż katalogowo.
  12. A jak Wam się podoba nowe wnętrze iX3?. G50 może mieć właśnie taki środek?
  13. Ja też przez tego bobra cały czas się wącham czy G20 czy G26 gc.
  14. Tu widać zdjęcia między g30 a g60 i każdy może ocenić ten,, stary pecik ''. https://www.bmwblog.com/2023/06/03/530-5-series-vs-g60/
  15. No to wystarczy pomyśleć ze zrozumieniem i tłumaczyć indywidualnie nie trzeba.
  16. Człowieku ktoś napisał o kosztach 95-98. Różnica na mniejszym spalaniu 98 daje mniejsze już koszty za to paliwo. Pomyśl gdy już coś napiszesz.
  17. A może na 98 pali z pół litra mnie?. Wtedy na zbiorniku już nie jest 37.5.
  18. Takie rampy zjazdowe często są pokryte naniesina lekka warstwa mułu lub glonoe że w gomowcach na nich idzie się wyje.... Nie dziwne ze miał zerowa przyczepność jak masa przyczepki jeszcze go pociągnęła.
  19. 🙂 czy :(?
  20. A jakim obywatelem jest człowiek który nie prowadzi własnej działalności tylko pracuje u kogoś?
  21. Nowe BMW iX3 otwiera erę Neue Klasse. Koniec chromu i wielkich nerek - Motoryzacja w INTERIA.PL https://share.google/0cMZQir0eAdQ7CA8R
  22. Taka ciekawostka https://businessinsider.com.pl/gospodarka/bmw-zmienia-styl-i-filozofie-budowania-aut-oto-neue-klasse/1gw0qpe
  23. Każdy myśli że tutaj się tylko nowe kupuje :).
  24. Macie taka sama zła opinie o 4 gran coupe :)?.
  25. Czyli gdybym chciał wyjechać z salonu na 18 calowy h felgach a później kupić sobie np : https://jr-wheels.pl/kategoria/sl01 i założyć tam opony z gwiazdką to mogę mieć jakieś problemy?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.