Treść opublikowana przez wojtekk1981
-
530D - Sterta błędów po uruchomieniu zimnego silnika.
U mnie nawet blad skrzyni wyrzucalo, ale przestalem sie tym martwic
-
530D - Sterta błędów po uruchomieniu zimnego silnika.
U mnie tak bylo w zimie przy pierwszym odpalaniu, duzy pobor pradu i wywalalo bledy
-
Dystanse do BMWe60 3.0d - kilka pytań :)
Chcialbym jeszcze zalozyc na przod dystans ale nie wiem jaka grubosc maks
-
Dystanse do BMWe60 3.0d - kilka pytań :)
Ja mam ori felgi star spoke 124 18" ET20 i na tył założyłem 25mm z gwintami (nie przelotowe) firmy Dystom z allegro. Nic nie ociera a efekt wizualny bez porównania na plus, przejechałem kilka tyś. km i spokój
-
Nagłe zniknięcie polskiego interfejsu (2006r.)
U mnie przypadkiem sie zorientowalem ze mam Polskie menu jak nie moglem otworzyc z pilota i uzylem kluczyka przez zamek. Wsiadlem odpalilem auro i okazalo sie ze mam menu PL, pojechalem zgasilem auto, wrocilem i otworzylem z pilota i menu juz nie bylo, szukalem w ustawieniach i nic. Okazalo sie ze jak otwieram pilotem to nie ma PL a jak przez zamek to jest. Kolega z forum przekodowal mi jak nalezy i dziala, dlatego sprawdz sobie takie opcjw jeszcze, pozdrawiam
-
Niepiszczące klocki do E60, które?
Ja mam zestaw przod i tyl tarcze z klockami ATE i po przejechaniu ponad 5000km nic mie piszczy i nie bije. Moge polecic ten zestaw
-
Dolnośląskie
Szukam jakiegoś specjaliste ktory by ogarnal fotel przedni bo skrzypi i jakby sprezyna byla peknieta w oparciu
-
E60 wymiana listw okiennych chrom na shadow line
Ok, tylko jeszcze nie wiem dokladnie kiedy sie za to wezme
-
E61 komfort a NIVO
a czy sportowe zestrojenie zawieszenia a M sport to to samo czy jest różnica? Bo ja mam sport seting suspension i jest dość twardo na nierównościach
-
E60 wymiana listw okiennych chrom na shadow line
one są wciskane od góry, ja u siebie ściągnąłem od strony pasażera bo też odstawała nad klamką i dałem punktowo taśmę dwustronną na blachę drzwi. Montując delikatnie wciskałem i dobijałem młotkiem przez szmatkę żeby nie uszkodzić listwy. Jest też włożona pod lusterko ale mi się udało ją podnieść i wysunąć do tylu. Wiem już jak zdemontować większość listw i nie długo biorę się za malowanie na czarno :D
-
E60 wymiana listw okiennych chrom na shadow line
Dolne listwy sciagalem bez demontazu lusterek, a jak mam pytanie jak zdemontowac ramki bo one sa jakos chyba przykrecone do drzwi czy jakies zatrzaski?
-
Wycieraczki - powracają i przesuwajś się w górę 5/7 cm
Wlasnie o to chodzi, mi elektryk zrobil i dwa miesiace dzialaly dobrze a teraz juz znowu zyja swoim zyciem. Stwierdzilem ze nie ma co sie bawic w naprawy i uzywki, wiec kupie nowa czesc i bedzie spokoj na dluzszy czas, mam nadzieje. Bardziej bylem zadowolony z passata b5, nic nie musialem przy nim robic
-
Wycieraczki - powracają i przesuwajś się w górę 5/7 cm
może mi ktoś podać numer mechanizmu wycieraczek bo nie mogę znaleźć w bmwstore
-
Ocieranie z przodu podczas hamowania
miałem to samo,rant tarczy był tak duży że przy zużytych klockach jak powoli jechałem wydawały dźwięk. Po wymianie spokój
-
bład poziomowania zawieszenia
Ok, dzieki. Jutro sprawdze i profilaktycznie prysne jakims kontaktem w sprayu
-
bład poziomowania zawieszenia
Nie sprawdzalem, ale domyslam sie ze powinienem. Zwracac uwage na cos szczegolnego czy ogolnie?
-
bład poziomowania zawieszenia
Nie wiem jak w chwili kiedy występuje bład, ale tak to się załacza Nawet jest tak że wysiadam z auta i zmniejsza się obciążenie to słychać kompresor. Nie ma też efektu krzywego auta itp.
-
bład poziomowania zawieszenia
Witam, szukałem na całym forum ale nie znalazłem. Chodzi o to że odpalam auto i co jakiś czas zapala się kontrolka zawieszenia. Stoje nie równo, albo jak wsiądzie więcej osob i to nie za każdym razem tak sie dzieje. Co sprawdzić?
-
E61 Obniżenie Tyłu Zawieszenie samopoziomujące
Ja mam pytanko, jest jakaś różnica między zawieszeniem zestrojonym sportowo a tego z M?
-
szyby w E60
u mnie jest wszędzie Splintex, ale przód jest bez znaczka BMW. Wygląda że była wymieniana bo przy słupku delikatnie w jednym miejscu widać klej i wycieraczka przy lusterku mi dobrze nie zbiera wody
-
luz przy gwaltownym dodawaniu i puszczaniu gazu bmwe61 525dA
Ja tez bym stawial na lacznik gumowy walu. U mnie jest lekko juz wygnieciony i czasem przy ruszaniu stuknie tak glucho, czas sie zebrac i wymienic
-
BMW E60 530D JAKIE TARCZE HAMULCOWE??
Ja kupilem ATE na przod i tyl z klockami, przejechalem narazie 500km, narazie cisza zobaczymy jak bedzie dalej
-
E60 525D 177KM Pływa po drodze
no może warto sprawdzić zbieżność z ciekawości
-
e60 530d glośniki basowe
Da sie wymienic te glosniki na cos innego czy inne nie pasuja?
-
E60 525D 177KM Pływa po drodze
Ja tez mam problem, dzisiaj wymienilem kola na letnie, nowe opony Nokian 245\40 r18. Auto reaguje na ruchy kierownica z opoznieniem jakby za niskie cisnienie w kolach. Sprawdzilem na dwoch stacjach cisnienie i niby jest ok. Wkurzajace jest to ze na zimowkach ktore maja wyzszy profil auto jechalo poslusznie, a tetaz na nizszym profilu i szerszej oponie jedzie sie jak na galarecie :(