Skocz do zawartości

browar316i

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez browar316i

  1. a jedna z nalepek nie była czasem przekreślona na czerwono?ja jak wpisze mój vin i wejdę na szkrzynię biegów to jedna z dwóch nalepek jest niedostepna i przekreślona na czerwono
  2. ja znalazłem że wchodzi 1100 ml ale wlewając tą ostatnią setkę olej już wyciekał przez otwór wlewowy wpisz końcówkę vinu na http://www.bmwstore.pl tam zobaczysz jaka masz skrzynię i jaki olej do niej
  3. spustowy masz z dołu a wlewowy z boku taki sam jak sputowy czujnika nie ruszaj musisz tylko sobie załatwić jakąś dużą strzykawę bo dostep do wlewu jest słaby w aptece kupisz maks 100 ml ale da rade popatrz jeszcze czy nie masz na skrzyni czasem jeszcze nalepki z rodzajem oleju bo ja akurat miałem wlanego MTFa
  4. ja bym zrobił na cacy oryginalne hamulce ewentualnie zamienił tylko na tarcze wentylowane z przodu no i tył tarczo bebny
  5. tak zgadza się w compakcie tylny zawias jest jak w e30
  6. musisz zmienić wachacze bo od bębnów nie pasują do tarczobębnów bo takie się znajdują ,piasty też oczywiście są inne rozmiar tarcz z tyłu był jeden w compakcie niezaleznie od mocy silnika
  7. bardziej interesował by mnie osprzęt silnika i koło dwumasowe
  8. obie naraz napewno się nie zepsuły,poszukaj na forum jak się diagnozuje sondy bo ja sie nie orientuje w tym temacie,ale chyba najlepiej będzie podjechać na komputer
  9. co bedziesz robił ze starym silnikiem?
  10. Mam ten silnik i posiada on dwie sondy
  11. ja bym poszukał igła budy i poprzekładał co porobiłem w aucie reszta na złom,chyba że masz do niej sentyment a to co innego :D
  12. widać gołym okiem że są poobrywane szczególnie ta od dyfra, dodatkowo dziwnie zarzuca tyłem jak się wpadnie w dziurę na zakręcie
  13. witam ile mechanik może wziąść za wymianę tulei tylnej belki i tulei dyfra w compakcie?części mam już kupione muszę wymienić bo już są w tragicznym stanie i chcę się zorientować w temacie
  14. witam w compakcie na m-paku tak wygląda odbojnik
  15. a dobrze ci siadły sprężyny w te przetłoczenia na amorze i na górnym gnieżdzie,bo sprężyna lubi się przekręcić podczas skręcania wszystkiego w całość
  16. witam ja kupiłem takie coś i jest ok tylko gość ma żle dobrane osłony i odboje ale można kupić od niego bez nich http://allegro.pl/amort-przod-2szt-bmw-3-e36-92-99-monroe-m-technik-i4636385367.html a jak chcesz takie jak z fabryki to kup w serwisie 600 zeta sztuka,ja miałem oryginał z BOGE czy jakoś tak się to pisze pozdro
  17. wibruje na postoju czy podczas jazdy?
  18. za goły słupek myślę ze zmieścisz się w 1000 zł nawet na forum chyba był is ostatnio do sprzedania a robota to zależy czy zrobisz sam czy bedziesz musiał to komuś zlecić
  19. ja polecił bym Ci kupić centrę najlepiej z serii futura
  20. browar316i odpowiedział(a) na szewczykpila temat w E36
    wydaje mi się że tylne szyby są różne do poszczególnych rodzajów nadwozia w e36
  21. w compakcie nic się nie reguluje z tyłu bo to to samo zawieszenie co w e30 ale spotkałem się z tulejami mimośrodowymi do tylnych wahaczy które robią negatyw tylnych kół ale mogę się mylić
  22. browar316i odpowiedział(a) na szewczykpila temat w E36
    szyba w compakcie jest taka sama jak w sedanie i w kombi coupe ma inna
  23. przednie poduszki jak guma nie sparciała a łożysko nie ma luzu to nie musisz wymieniać moje były ok to je zostawiłem,ale tylne polecam Ci wymienić bo się zużywają szybciej a i cena ich nie jest straszna bo za lemfordera dasz ok 40 zł za sztuke
  24. browar316i odpowiedział(a) na PiterKmt temat w E36
    witam podepnę się od temat gdyż czeka mnie wymiana sprzęgła razem z dwumasem czy koła dwumasowe też polecacie z sachsa? czy może w tym temacie Luk jest trochę lepszy?
  25. z opiniami na temat producentów części to jest różnie, każdy chwali co innego ja osobiście też wolał bym założyć sachsa albo jeszcze lepiej boge'a tylko były nie do dostania no i kasa z kosmosu co do m-techa to sprężyny owszem są krótsze o 20 mm od oryginału ale u mnie w compakcie są jeszcze niższe poduszki górne tak o 10mm co daje w sumie obniżenie o 30mm ,te niższe poduszki to nie wiem czy występowały w każdym modelu z m-techem,ale byłem zdziwiony podczas wymiany gdy okazało się że są inne od kupionych nowych amory kupiłem u tego gościa na aukcji http://allegro.pl/amort-przod-2szt-bmw-3-e36-92-99-monroe-m-technik-i4394505417.html tylko osłony i odboje ma żle dobrane bo m- tech ma krótsze odboje

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.