Witam. Mam problem z moim e36. Otóż auto odpalam na benzynie, chodzi ładnie następnie przeżuci na gaz, pochodzi ok 15 sekund i przełącza na benzyne. Wymiana map sensora nic nie dała. Podłączyłem auto pod kompa ciśnienie jest ok. Wrzuciłem gaz i przejechałem 50 km po czym zaczął przeżucać na benzyne mimo tego że jest pół butli gazu. Znalazłem kilka podobnych tematów ale z odpowiedziami było średnio więc proszę tutaj o pomoc. Pozdrawiam