Treść opublikowana przez leszczu24
-
Za mocne ringi, zmiana jasności
Dokładnie to ten sam moduł. Podrzuć mi plik FSW.PSW.TRC z twojego modułu LMC zobaczę co da się zrobić.
-
Za mocne ringi, zmiana jasności
Szukaj w LCM. Widzę że za bardzo nie orientujesz w tematyce kodowania?
-
BMW E60 530i Poznań WBANA71020B606976
leszczu24 odpowiedział(a) na Captain_Nemo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrochę golas, ale jak tobie odpowiada to ok
-
Za mocne ringi, zmiana jasności
Ja używam NCS
-
Za mocne ringi, zmiana jasności
Nie wiem jak w module świateł od e39, ale w e60 można zmienić moc świecenia żarówek
-
Zmiana USA na EU E60 LCI
Taka diodę ludzie montują do f10 przerabiając tylne lampy. Podejrzewam, że do e60 są takie same.
-
Zmiana USA na EU E60 LCI
Tez mam zamiar się za to zabrać diody diodami, ale jak lampę rozkleić??
-
[e60] Brak możliwości zakodowania MP3(IPOD)
Auto bmw e60 z 02.2004 Nawigacja PROFESSIONAL Dołożyłem moduł ipod do auta. Podłączone jest wszystko zgodnie z oryginalna instrukcja. Inpa widzi moduł(zdjęcie "CDC)" i jest zasilanie, bo ipod Touch A1213 8GB się ładuje. Kodowanie wszystko zgodnie z instrukcja z forum CAPPL MP3_CCC - extern lub full CDC - aktiv Dodajemy FA: +IPOD, +KMP3 Wszystko zrobione, a niestety CCC nie widzi ipoda. Widzi tylko CD1 CD2 itd. do których nie mogę nawet wejść. Wydaje mi się, że problem leży w kodowaniu MP3, bo mimo że cappl przekodowałem pustym plikiem .MAN to wpis MP3_CCC wygląda tak: NCS Dummy też nie mogę zmienić tylko na "full" czy też "extern", bo zaznacz mi wszystkie ptaszki albo żadnej Panowie pomóżcie, bo ja już się poddałem :cry:
-
Stuki/klekotanie w górze silnika + mała kompresja M54B22
Zrób probe olejowa na 6 cylindrze i będziesz wiedział czy dól czy góra do roboty
-
Aktywna kierownica błąd
Sprawdź wiązkę przy maglu od aktywnego wspomagania. Często izolacja się kruszy
-
Potrzebna pomoc z doborem programu
Do kabla usb najnowszą. Link serwera mega ostatnio nawet komuś podsyłałem w innym temacie Do kabla RS232(COM) - ADS, potrzebny jest ediabas 6.4.x, nie pamiętam dokładnie który, bo dawno już tego nie używałem. Ostatni raz jak DIS używałem na zwykłym kablu. Aktualnie nawet jak używam DIS, to albo ICOM, albo stara "żółta głowica" https://mega.nz/folder/5kICxYRZ#Xb1Z0kglcnzRMOc0aOdrng/folder/4wJnQKQR
-
[e60] Problem z kodowaniem DRL w ringach
Wymieniłem moduł świateł na LM2 z 2008 w swojej e60 2004. Przypisałem go do auta, Zmieniłem vin i fa. No, ale mam problem przy zakodowaniu świateł dziennych jaka ringi(dodam że mam już zmienione ringi na smd). Forum mówi, że trzeba zakodować tak: Moje wpisy w pliku .trc wyglądają następująco Pytanie dlaczego tutaj mam po dwa razy wert? I co mam w końcu wpisać, aby ringi paliły się jako dzienne?
-
[e60]Przedlift. Wymiana modułu świateł na LMII
Mylisz się kolega. Już wszystko wiem Temat do zamknięcia.
-
[e60]Przedlift. Wymiana modułu świateł na LMII
Dlaczego ?
-
[e60]Przedlift. Wymiana modułu świateł na LMII
Panowie pytanko, czy wszystko będzie działać jeśli wstawię moduł świateł na LMII do przedlifta? Chodzi mi dokładnie czy przednie i tylne lampy będą normalnie działały. Od razu odpowiem na pytania, że wymiana jest podyktowane dodatkowy funkcjami LMII
-
Ściągacz tulei BMW E39 528
Do łożysk, tawot, Grunt aby był poślizg.
-
E53 X5 4,4i WBAFB31010LP11108 Radzyń Podlaski
leszczu24 odpowiedział(a) na RomanC temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTe skrzynie ZF też maja swoje problemy np.: pekajacy kosz sprzęgła
-
demontaż wymiana silnika e60 ( bez skrzyni )
Ja bym rozebrał cały przód i wyciągnął silnik do przodu razem ze skrzynia.
-
BMW E60 3.0D Automat. Wyciek.
Bardzo możliwe ze olej cieknie tulejka uszczelniająca wtyczkę mechatroniki. Jeśli wyciek nie jest jakiś poważny, to możesz śmiało wracać do domu.
-
M62B35 Wypadanie zapłonu. Minusowe korekty
EDIT - podmieniłem sondę na tym banku. Brak poprawy. - zdemontowałem układ wydechowy do kolektorów. Brak poprawy Powoli skłaniam się ku rozrządowi. Podejrzewam rozciągnięty łańcuch, albo jest źle ustawiony. Jak myślicie? Tylko czy w takim przypadku kompresja silnika nie była by niska? Wrzucam jeszcze jeden filmik z live daty, gdzie odłączyłem czujnik położenia walka rozrządu. Jak widać na filmie korekty rosną teraz w drugim banku
-
M62B35 Wypadanie zapłonu. Minusowe korekty
Niestety po zakręceniu zaworu od butli gazu dalej jest tak samo.
-
M62B35 Wypadanie zapłonu. Minusowe korekty
Sondy lambda póki się silnik dobrze się nie rozgrzeje praktycznie stoją. Gdy silnik lapnie temperaturę to pracują tak jak na filmie wyżej w granicach 0v do 9v Przeplywka na wolnych pokazuje jakieś 15. Jak damy obciążenie na silnik typy włączenie biegu wstecznego w automacie to rośnie do jakiś 22 Świece na każdym cylindrze wyglądają tak samo i mają normalny kolor Auto według licznika na 236 tyś.
-
M62B35 Wypadanie zapłonu. Minusowe korekty
Witam Pacjent m62b35 z LPG. Brak katalizatorów. Rzuca silnikiem i nierówno pracuje. Pracuje tak samo źle na benzynie jak i LPG, choć na lpg jeszcze gorzej Live data robiona tylko na benzynie, adaptacje skasowane. Widać, że problem jest tak jakby w drugim banku. Cylindry 5,6,7,8 najbardziej odstają od norm. Korekty jak widać na filmie na drugim banku Ida na minus czyli odejmuje mu paliwa, wiec teoretycznie można wykluczyć lewe powietrze. W tej chwili brak jakichkolwiek błędów. Wcześniej inpa wyrzucała błędy ogólne wypadania zapłonu, wypadania zapłonu na 5 i 7 cylindrze i błąd czujnika stukowego nr 1 Jak na razie zostało sprawdzone\wymienione - lewe powietrze, dymarka (brak) - nowe świece - nowy filtr powietrza - podmiana cewek z lewego banku na prawy - wymieniony regulator napięcia w alternatorze - podmiana wtryskiwaczy benzynowych z lewego banku na prawy - sprawdziłem również na pracującym silniku napięcie na wtyczce od cewki piątego cylindra ( tego najgorszego), było w chyba w normie bo oscylowało od 13,7 do 14,1 - zmierzona kompresja na cylindrach 1 - 11.72 bar 3 - 11.72 bar 2 - 11.72 bar 4 - 12.07 bar 5 - 11.72 bar 6 - 11.72 bar 7 - 11.72 bar 8 - 11.03 bar Może miał ktoś podobny problem, albo niech gdzieś nakieruje, bo brak mi już pomysłów. EDIT - podmieniłem sondę na tym banku. Brak poprawy. - zdemontowałem układ wydechowy do kolektorów. Brak poprawy Powoli skłaniam się ku rozrządowi. Podejrzewam rozciągnięty łańcuch, albo jest źle ustawiony. Jak myślicie? Tylko czy w takim przypadku kompresja silnika nie była by niska? Wrzucam jeszcze jeden filmik z live daty, gdzie odłączyłem czujnik położenia walka rozrządu. Jak widać na filmie korekty rosną teraz w drugim banku
-
E60 drgania na kierownicy przy hamowaniu
W e46 tez wymieniłem sporo rzeczy, a i tak dalej bila mi kierownica przy hamowaniu. dopiero po wymianie górnych łożysk w przednich amorkach problem znikł.
-
Wymiana wtyku elektrycznego mechatroniki 6hp19
Podejście słabe ale wykonalna wymiana bez demontażu walu