Treść opublikowana przez leszczu24
-
Nie grzeją oba lusterka.
93B7 KGM: Napęd składania lusterka po stronie pasażera uszkodzony 93B4 KGM: Napęd składania lusterka po stronie kierowcy uszkodzony Sprawdzi multimetrem czy dochodzi prąd do przewodów od grzania
-
E61 LCI nie działa podświetlenie przycisków na kierownicy
94ED SZL: Kierownica wielofunkcyjna z prawej strony: zwarcie / przerwanie 94EC SZL: Kierownica wielofunkcyjna z lewej strony: zwarcie / przerwanie Poduszka do zdjęcia i szukaj gdzieś urwane kabelka
-
[E39] Servotronic - nie działa
Dla potomnych. Winny okazał się zawór w maglownicy. Zbyt mały opor 3 ohm powodował palenie modułu komfortu. Kupiłem używany zawór od jakiegoś citroena który miał 7 ohm. Nowy podobno ma w okolicy 8.5 ohm Jeśli chodzi o napięcie jakie ma dochodzić do wtyczki zaworu, to przy spalonym module jest to 5.5v a przy sprawnym 6.2v.
-
PaSoft nie chce zmienić vinu w IKE
Zakodowałeś licznik pod swoje auto ? Jakim interfejsem się lączysz?
-
Mulf na Mulf2 Wymiana modułu czy wystarczy zmiana VIN ?
Tak. Pustym plikiem man
-
Re: ciekaw funkcje e60
Nie trzeba trzymać kluczyka przy odpalaniu
-
Re: ciekaw funkcje e60
Nie Tak
-
[E39] Servotronic - nie działa
Pany mam problem z servotronikiem. Nie działa, ale zacznę może od początku. Odkąd kupiłem autko ten system nie działa, zacząłem szukać przyczyny. Pierwsze co zrobiłem to diagnostyka i wyszedł błąd 80 GM: Servotronic servo valve, open circuit Servotronic serwozawór, obwód otwarty Winnym tego błędu okazał się spalony tranzystor w module komfortu Moduł został wymieniony na odpowiedni i zakodowany. Servotronic odżył, ale nie do końca. Jak odpalę auto, to działa ale wystarczy ze ruszę autem i przekroczę jakieś 5 km\h servo zanika. Wystarczę, że zgaszę i ponownie odpalę auto, servo działa do następnego ruszenia. Teraz moduł komfortu wywala taki błąd 129 short circuit servo-valve or cable 129 zwarcie serwozaworu lub kabla Jakieś pomysły? Jak sprawdzić ten zawór w maglownicy ? Do wtyczki zaworu dochodzi na postoju jakieś 6.2 volta. Tyle ma być?
-
Mulf na Mulf2 Wymiana modułu czy wystarczy zmiana VIN ?
Trzeba moduł zakodować do auta
-
[E60] Zmiana panelu klimatyzacji BASIC na HIGH
Jakie przewody należy zlutować ? https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=73&t=164755&hilit=lci&start=15
- Kodowanie
-
E60 525i N52 wyciek oleju w okolicy skrzyni biegów
Wyciek jest z uszczelki misy olejowej
-
E61 brak pamięci prawego lusterka
Może masz założone lusterko bez pamięci?
-
Re: ciekaw funkcje e60
Zrób to ncsem
-
Re: ciekaw funkcje e60
Dobrze jest napisane
-
INSTRUKCJA KODOWANIA NCS EXPERT / NCS DUMMY
Musisz zakodować nowo jednostkę pod swoje wyposażanie. Wszystkie programy i jak to zrobić są dostępne tutaj na forum lub w poprostu w Internecie. Jeśli nie czujesz się na silach zlec to komuś
-
Błąd 2AAC disa
Według rozkodowania błędu problem leży właśnie w malej disie.
- Błąd bmw e60 530i M54
-
E90 wykodowanie komend głosowych
Szukaj w cappl albo mask linijki od komend głosowych
-
Wymiana licznik e60
Do zmiany jest przebieg plus trzeba zakodować zmienić vin w liczniku pod twoje auto
-
Aktualizacja Sterownika DDE E61
Przez jaki kabel robiłeś aktualizacje ? Zwykły K-dcan czy icom?
-
BMW E60 530i M54B30 Przegrzewająca się automatyczna skrzynia
Złe sprawdzasz Olej. W tym poście masz jak to zrobić https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=258553
-
BMW E60 530i M54B30 problemy po wymianie modułu AFS
614A Aktywny układ kierowniczy AL: Kąt położenia wirnika: nie zainicjalizowana Zrób inicjalizacje
-
BMW E60 530i M54B30 problemy po wymianie modułu AFS
Spróbuj może zresetować czas systemowy w sterowniku
-
[BMW E60] Nierówna praca na wolnych obrotach
Jak widać na zdjęciu, są po prostu w mgiełce oleju