Skocz do zawartości

Arczi333

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arczi333

  1. Proponuje tego kolegę.Kozak z zakresu tego tematu.Nr tel.504-733-880.Mały warsztacik na Woli.
  2. Wymień kolego świece i przewody.Tak na początek.jeśli to nie to - to sprawdź czujnik położenia przepustnicy.Jedz na Shel i zatankuj V-povera wysokooktanowe lekarstwo pod korek.Wymień wkład filtru kolego i sprawdz osadzenie styków i złączy pompy paliwa.
  3. Arczi333 odpowiedział(a) na jurek2104 temat w E30
    Tnie je bo są za szerokie.
  4. Arczi333 odpowiedział(a) na KrzychJ temat w E36
    BMW mają tylne osie z wahaczem centralnym i niezależnym zawieszeniem kół. Każde koło jest prowadzone na trzech wahaczach (górnym i dolnym wahaczu poprzecznym oraz wzdłużnym przykręconym do podwozia.Proponuje abyś wjechał na podnośnik.Przerabiałem temat na warsztacie.
  5. Arczi333 odpowiedział(a) na maniekbmw temat w E36
    Ja proponuje zobaczyć klemy.
  6. Arczi333 odpowiedział(a) na abaris temat w E30
    A laczki tylne stary jakie masz.Pewnie szerokie co ? Miałem kiedyś podobny obiaw przy swojej E-30 była to wina za szerokich opon.
  7. Arczi333 odpowiedział(a) na malutki temat w E36
    2-litry w benzynie.Żadnego gazu.
  8. Arczi333 odpowiedział(a) na mr.extreme temat w E36
    Przerabiałem ten temat.Stary to kosztuje parę złotych.Proponuje się nie zastanawiać i nie czekać z wymianą.Jedz na warsztat.Ja pamiętam u siebie jak maiłem te same objawy i zwlekałem.No i wymieniłem prawie wszystko.
  9. Arczi333 odpowiedział(a) na Arczi333 temat w E36
    Mam mała kałuże gdzies tam ucieka.S kąt to morze lecieć.
  10. Witam.Stary nie musisz mi mówić co to jest punkt krytyczny w bejcy.A tak poza tym to woda się gotuje i odpowietrzenie nic nie pomorze bo poszła para.
  11. Arczi333 odpowiedział(a) na palermos temat w E36
    Ja znam gościa i polecam.Gosc pracuje w Ajali (firma na 10 miejscu w Europie w tapicerowaniu foteli kosmetycznych.)Wiem ze obija.I od razu mogę ci powiedzieć ze twoje wnętrze jest do ogarnięcia za 3.patyki (bo z boczkami)za same fotele i kanapę wola 2.000 .Oczywiście z twoją skórą.Bo to na prawdę jest drogie.Skórę stary kupujesz sam.
  12. Arczi333 opublikował(a) temat w E36
    Witam.Woda sie gotuje.Malem mało płynu w chłodnicy ,wiec dodałem.I odpowietrzyłem.Teraz wskazówka dochodzi do czerwonej i para poszła.
  13. Jest lipa.Płynu miałem mało.Teraz woda sie zaczęła gotować.Wskazówka dochodzi do punktu krytycznego i leci para. :modlitwa: dolałem płyn ale go ubywa.
  14. Pomocy.Siadło ogrzewanie w E-36.Powietrze leci ale zimne.Węże przy chłodnicy są gorące. :modlitwa:
  15. Arczi333 opublikował(a) temat w E36
    Witam.W mojej E-36 zużywają sie szybko opony a mianowicie od wewnętrznej strony (są gołe) na jakieś 3 cm.Ponadto rzuca mi tyłem.proszę o pomoc.Chodzi mi o podpowiedź co trzeba wymienić.A i przy ruszaniu mam wyraźny stukot w tyle.Jak jadę i przejeżdżam przez studzienkę lub mała dziurę to rzuca mnie delikatnie na bok (taki poślizg w bok).Opony zakładałem 2 miesiące temu nowe (nie katuje buni-nie pale gumy)
  16. Arczi333 opublikował(a) temat w E36
    Witam.Mam problem i któryś to raz proszę o rade.Za co z góry dziękuje.Mój problem polega na tym że jak jadę nieco szybciej (tak powyżej 120) to po prawidłowym zaczynaniu się czuć jest zapach spalonej gumy (taki swąd).Dodam że dość szybko zużywają mi sie opony (oczywiście bez palenia gumy) posiadam szerokie laczki.Dziękuje za wszystkie rady. Zapach tego swądu jest czuć dość wyraźnie i wydobywa się z tylnych opon. :modlitwa:
  17. Witam.Potrzebuje jakiś warsztat w Warszawie.Będę wymieniał szklanki popychacze kto wie a morze i wałek.Chodzi mi o mechanika który będzie wiedział o co chodzi.Bo w dzisiejszych czasach jest tyle Nikodemów Dyzm że jak na to patrze to ręce same opadają.Z góry serdecznie dziękuje za wszystkie podpowiedzi.
  18. Witam.Na kierownicy mam kontroler koloru czerwonego.No i jak jadę czasami zapala się ona na czerwono.Jak stanę i wyłączę bunie to kontrolka gaśnie jak zapale bunie i jadę to po paru kilometrach znowu się zapala.Jest to kontrolka od Airbag.Co sią dzieje? Proszę o pomoc.I z góry serdecznie dziękuje. :modlitwa:
  19. Bardzo ci stary dziękuje za poradę.Nawet sobie nie wyobrażasz jak ci jestem wdzięczny (baba już panikę mi zrobiła że na wczasy będzie musiała iść na pieszo) :dance:
  20. Ile ewentualnie pojezdrze na tym terkocie bo chciałem jechać do Ustki a jestem z Warszawy.
  21. Silnik 1.8i rok prod 1993.
  22. Witam.Mam problem zauwarzyłem że silnik mi trekocze.Gosc ze słuchu mówi że to klawiatura-szklanki.Ile takie coś kosztuje i czy może to być to.Dodam że olej jest. :modlitwa:
  23. Arczi333 odpowiedział(a) na trapp temat w E30
    Stary a ile kapusty chcesz przeznaczyć na te łubudubu. :mrgreen:
  24. Arczi333 odpowiedział(a) na Arczi333 temat w E36
    Amory wymienione na nowe (nie załamuj mnie stary ) :mad2:
  25. Arczi333 opublikował(a) temat w E36
    Witam.Mam problem przy E-36.Jak jadę i na jadę na jakiś dołek albo na martwego policjanta to strasznie głośno mam z tyłu.Wymieniłem amortyzatory ale nic nie pomogło.Dodam że nie jest to latające koło w bagażniku ani luźny lewarek itd. :modlitwa:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.