Witam, mam pytanie, posiadam e30, ostatnio wyskoczyła mi awaria, grzeje mi się lewy bęben w tylnim prawym kole, jak się nagrzeje dość mocno to rozpoczyna się stukot, nic nie szymi ani nie wyje, a stuka tylko jak jest auto na biegu i nabiera prędkości, na luzie wszystko ok. Co to może być bo chiałem to naprawic tylko muszę kupić części, an nie chce dwa razy rozkręcać i skręcać bo nie będe miał jakiejś części. Może ktoś miał taki przypadek, za pomoc serdecznie dziękuje, pozdrawiam.