Treść opublikowana przez kamerdyner
-
E60 3.0 d falowanie mocy i stukanie
Witam. Dziś podczas jazdy ze stała prędkością,poczułem jakby pojazd dostawał nagle kopa, a po chwili tracił lekko moc i znowu: więcej mocy i spadek. Takie szarpanie. Za chwilę spod maski słychać stukanie jak źle wyregulowany zawór w starym polonezie. Nie dymi, niemniej mam wrażenie jakby mu brakowało na jalowych z pół cylindra. Jakby nieco szarpał, podskakiwal. Zawór??
-
e60 530d bluetooth
Czy Mulf 2 High ze złączem USB jest do kodowania? elektronicznie jestem lekko niedorozwinięty. Potrzebuję bardzo jasnych, laickich wyjaśnień na zasadzie step by step. Podrzuć link do właściwego modułu dla e60 i sposób "montażu", instalacji i inicjacji.
-
e60 530d bluetooth
wszystko włączone i wszystkie pozwolenia włączone
-
e60 530d bluetooth
Mam i korxystam.. Cjodzi mi o polaczenie smart poprzez moduł bluetooth
-
e60 530d bluetooth
Witam Grono problem polega na tym,że włączam bluetooth, "paruję "nowy telefon. Samochód"widzi"mój telefon,prosi o potwierdzenie kodu na obu urządzeniach, potwierdzam, pojawia się komunikat "łączę proszę czekać" i tyle.....nigdy mi się nie połączył N aliście jest mój telefon. Mogę go dodać ale sparować żeby działał-już nie. Gdzie szukaćprzyczyny?
-
brak poziomowania xenonów
Problem rozwiązany. W prawej lampie był (wewnątrz izolacji-niewidocznie "gołym okiem")przerwany jeden z trzech przewodów do starowania silniczniem.......
-
brak poziomowania xenonów
I mi elektronik zasugerował niesprawną wiazke ale sam tego nie ogarnę zatem 2 tyg czekam.
-
brak poziomowania xenonów
Jednak nie. to nie moduł..... Za dwa tyg mam termin u elektronika. Sprawdzi gdzie przyczyna bo już mam wszystko nowe, a poziomowania nie ma nadal!!!!!
-
brak poziomowania xenonów
Sensory na wahaczach nowe. Silniczki. Nowe. U mnie problemem okazal się moduł seiateł(ten pod kietownicą za immobilizervem)
-
brak poziomowania xenonów
sprawdzę. Dzięki za sugestię
-
brak poziomowania xenonów
mam DELPHI. Nie mogę znaleźć adaptacji. błąd-------------------------------------------------------------- 9CB6 HVAC
-
brak poziomowania xenonów
Witam. Pacjent e 60 530d 218hp. Odkąd go nabyłem nie działa poziomowanie lamp-xenonów. Zmieniłem silniczek lampy lewej. Zmieniłem oba sensory na wahaczach. nic....nadal nie działają. Nie zmieniłem jedynie silniczka lampy prawej. Nie wiem czy działa, a jeżeli nie czy ma to jakiś wpływ. Koledzy.Gdzie włożyć łapy żeby o usprawnić?
-
e60 530 d błąd silnika. OGRANICZENIE MOCY
jeszcze z tym walczę
-
e60 530 d błąd silnika. OGRANICZENIE MOCY
3,95
-
e60 530 d błąd silnika. OGRANICZENIE MOCY
Wymieniłem filtr. Do dziś spokój. Aż na skrzyżowaniu w wawie dźwięk i komunikat o ograniczeniu mocy. Silnik eylaczyl się. Wyciagniecie kluczyka, ponowne odpalenie i zadnych komunikatów. O co tu chodzi?
-
e60 530 d błąd silnika. OGRANICZENIE MOCY
- e60 530 d błąd silnika. OGRANICZENIE MOCY
Witam. ok miesiąca temu kupiłem E60 530d 218 km. Nie powiem, że istnieje jakaś powtarzalność czy okoiczności drogowe czy pogodowe. Stałem na skrzyżowaniu. Zielone. Zdjąłem nogę z hamulca i delikatnie na "gaz". Kontrolka silnika i komunikat BŁAD SILNIKA. OGRANICZENIE MOCY. Ile bym nie naciskał to przyspieszał po swojemu powolutku. Zjechałem na pobocze. Wyłaczyłem silnik. Włączyłem i nic się nie działo złego. Żadnych kontrolek czy komunikatów. Z tydzień spokoju. Wczoraj znowu. "start"ze świateł. Dziś ponownie ale jazda powolna po remontowanej części drogi. Trochę bujania bo droga nierówna. Gdzie szukaćprzyczyny?- telefon w bmw e39
Witam. Zaistniał problem z telefonem. Telefon fabryczny,żadnych przeróbek. Działał bez zarzutów.od mniej więcej tygodnia zaprzestał logowania w sieci.(karta sprawna, aktywna,sprawdzona) Zarówno automatycznie jak i ręcznie nie da się zarejestrować w sieci. Około 3 minuty wyświetla komunikat "WYSZUKUJE" po czym widnieje tylko symbol antenki bez kresek sygnału. Dodatkowo dodam, że telefon od razu włączał się po przekręceniu kluczyka(teraz nie włącza się-trzeba go włączyć paluchem) i po wyłączeniu samochodu wyłączał się automatycznie po ok 5 minutach. Ostatnio udało mu się włączyć automatycznie po kluczyku ale już się nie wyłączył. Przez 8 godzin był "włączony"bez zasięgu i zeżarł mmi całą 110Ah baterię. Może ktoś wie gdzie szukać problemu? Dodam jeszcze bo może to będzie istotne. Wyjmowałem z bagażnika tuner(radio) do lutowania zimnych gdyż przestawało grać pod wpływem drgań. Nie wiążę specjalnie tych obu sytuacji ale także nie wykluczam powiązania. Do tunera wchodzą dwie wtyczki-antenowa---radio i telefon.- warczy wentylator?
Zgadza się! Fabrycznie nowy! Oryginalna część- warczy wentylator?
Yak. Juz i ja TEN fil znalazłem. Dziękuję- warczy wentylator?
Tam(w obudowie) dotykalem...jakkolwiek to zabrzmi...prety jeża- warczy wentylator?
Ptzeraziłeś mnie... Jrż siedzi w obudowie wentylatora po prawej-widziałem go i dotykalem. Przerażenie bo oznaczaloby to, że musiałbym znowu wszystko rozbierac. Chyba, że jest inny sposób na dostanie się do niego- warczy wentylator?
Panowie... pacjent E39 530d 2000 Warczy ...niby dmychawa(nadmuch wewnętrzny). Piszę NIBY gdyż dosłownie 10 minut temu zmieniłem wentylator na fabrycznie nowy. Jak warczało tak warczy. PRZED WYMIANĄ BYŁY OBJAWY 1. Warczało jak jasna cholera. 2. pomimo "wszystkich k resek"na wyświetlaczu czuć było, że obroty wentylatora nie są pełne. 3. przy zakrętach w lewo dmuchawa szybciej pracowała, gdy zacząłem jechać na wprost znowu zaniżone obroty(w trybie manual i auto to samo) 4. po włączeniu silnika kreseczki na wyświetlaczu rosły natomiast nie było nawiewu. trzeba było pierdyknąć pięścią w okolice pedału gazu w boczny tunel. PO WYMIANIE 1. obroty stabilne, nie zaniżone. 2. startuje od razu nie trzeba tłuc żeby wystartowała. 3. warczy w okolicach pedału gazu-tunel. co jeszcze zauważyłem? Gdy podniose maskę i wyjmę wkłady filtrujące(NOWE!!!) warczenie zmniejsza się, niemal ustaje. PYTAM SIĘ: Co za cholera?????- Webasto e39 530d 2001r
Jestem zielony.... Co to znaczy i jak to sprawdzic?- Webasto e39 530d 2001r
Czy inpa to "pokaże "? - e60 530 d błąd silnika. OGRANICZENIE MOCY
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.