Skocz do zawartości

patrum

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez patrum

  1. patrum odpowiedział(a) na szymonk_miki temat w E46
    kumpel mial kupejke i bylo tak samo, w mojej jest identyko. otwieraja sie wszystkie a zamykaja tylko przednie
  2. najchetniej to byhm ja polozyl tak ze nie wyjechalbym z podworka, no ale nie mieszkam w niemczech ;)
  3. albo mi sie wydaje, albo siadlo juz troche nizej, jutro pstrykne fotke ;)
  4. To byly same springi, fakt kiedy "na sucho" je przylozylem to eibachy byly nizsze tyle ile mowi producent, tylko ze stare byly bardziej miekkie oczywiscie. W dodatku wyszlo ze mam do wymiany amory z przodu, bilstein b6 zdadza tu egzamin?
  5. patrum odpowiedział(a) na SmolenCL temat w E46
    poczytaj o aux albo cyfrowej zmieniarce z bluetooth
  6. patrum odpowiedział(a) na SarS87 temat w E46
    odlacz przeplywke i pojezdzij troche bez, pierwsze co przychodzi do glowy
  7. mam nadzieje ze sie jeszcze uloza i pojdzie nizej ;)
  8. tak myslalem, ale to dopiero po zalozeniu sprezyn. chociaz mialem zmieniac felgi :/
  9. jako ze jestem napalencem to juz sportlajny do mnie ida, w weekend zdam relacje ;)
  10. no i?
  11. zalozyles identyczny temat na bmw-sport i dostales tam odpowiedz, malo ci? prosze bardzo http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=1&t=142681
  12. patrum odpowiedział(a) na wjot1 temat w E46
    kontrolka nie powinna gasnac. u mnie nie dzialal tempomat przez uszkodzony czujnik sprzegla, ale to w manualu. u ciebie szukalbym przyczyny w czujniku hamulca
  13. duzo poszla w dol? w mojej okolicy drogi raczej sa ok, a tam gdzie nie sa jezdze raczej powoli takze nie boje sie mocnej gleby ;)
  14. Panowie przymierzam sie do zakupu sprezyn obnizajacych do mojej kupejki. Jak myslicie ktore beda odpowiedniejsze? Wg katalogu pro-kit obniza 25mm przod i tyl 10mm, zas sportline przod 30-35mm i tyl 15. Chcialbym osiagnac mniej wiecej taki efekt http://junak.blog.pl/files/2013/12/e46germanstyle.jpg moja aktualnie stoi tak http://imagizer.imageshack.us/a/img28/2574/nk9m.jpg mile widziane opinie wlascicieli ktorychkolwiek ze sprezyn ;)
  15. patrum odpowiedział(a) na LUKASZdiy temat w E46
    mam takie radio http://big.zapto.org/bmw/e46-cd54-professional-radio-600.jpg co teraz? ;)
  16. patrum odpowiedział(a) na LUKASZdiy temat w E46
    professionale nie graja mp3, wiem bo posiadam ;)
  17. uszczelka, glowica?
  18. kup uzywany czujnik za 15zl i po sprawie..
  19. jest za ta mala kratka w panelu wiatrak ktory nawiewa powietrze z wnetrza auta na czujnik, ale to nie jest ten czujnik. ten ktory ci pokazuje bledna temp jest za lewym nadkolem
  20. jest, ale trzeba lutowac przytrzymaj przycisk "m" przez 10 s po czym kliknij na "+" i bedziesz mial date produkcji, albo wyjmij radio i na obudowie tez powinna byc data
  21. jesli masz radio po wrzesniu 2002 to sie da
  22. patrum odpowiedział(a) na patrum temat w E46
    plukanka valvoline kosztuje cale 14zl :oops: jak ja kupilem jezdzila na castrolu 0w30, teraz jezdzi na valvo 5w30 a zamierzam zmienic na 5w40 tez valvo i po prostu sie zastanawiam czy jest sens ;)
  23. dzwignie do przestawiania?
  24. nie ma szans
  25. patrum opublikował(a) temat w E46
    Panowie zbliza mi sie wymiana oleju a takze uszczelki miski olejowej. Czy stosowanie plukanki ma jakis sens? Koszt w sumie niewielki bo ok 25 zl wiec moze warto sprobowac, co sadzicie o takich praktykach?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.