Treść opublikowana przez patrum
-
Domykanie szyb z pilota.
kumpel mial kupejke i bylo tak samo, w mojej jest identyko. otwieraja sie wszystkie a zamykaja tylko przednie
-
Eibach Pro-kit vs Eibach Sportline [Coupe]
najchetniej to byhm ja polozyl tak ze nie wyjechalbym z podworka, no ale nie mieszkam w niemczech ;)
-
Eibach Pro-kit vs Eibach Sportline [Coupe]
albo mi sie wydaje, albo siadlo juz troche nizej, jutro pstrykne fotke ;)
-
Eibach Pro-kit vs Eibach Sportline [Coupe]
To byly same springi, fakt kiedy "na sucho" je przylozylem to eibachy byly nizsze tyle ile mowi producent, tylko ze stare byly bardziej miekkie oczywiscie. W dodatku wyszlo ze mam do wymiany amory z przodu, bilstein b6 zdadza tu egzamin?
-
E46 Harman Kardon
poczytaj o aux albo cyfrowej zmieniarce z bluetooth
-
E46 330ci losowy przyrost mocy
odlacz przeplywke i pojezdzij troche bez, pierwsze co przychodzi do glowy
-
Eibach Pro-kit vs Eibach Sportline [Coupe]
mam nadzieje ze sie jeszcze uloza i pojdzie nizej ;)
-
Eibach Pro-kit vs Eibach Sportline [Coupe]
tak myslalem, ale to dopiero po zalozeniu sprezyn. chociaz mialem zmieniac felgi :/
-
Eibach Pro-kit vs Eibach Sportline [Coupe]
jako ze jestem napalencem to juz sportlajny do mnie ida, w weekend zdam relacje ;)
-
E46 Sedan Wymiana zderzaka na m pakiet
no i?
-
[e46] m47n Kolo pasowe odkręcenie
zalozyles identyczny temat na bmw-sport i dostales tam odpowiedz, malo ci? prosze bardzo http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=1&t=142681
-
330i problem z tempomatem
kontrolka nie powinna gasnac. u mnie nie dzialal tempomat przez uszkodzony czujnik sprzegla, ale to w manualu. u ciebie szukalbym przyczyny w czujniku hamulca
-
Eibach Pro-kit vs Eibach Sportline [Coupe]
duzo poszla w dol? w mojej okolicy drogi raczej sa ok, a tam gdzie nie sa jezdze raczej powoli takze nie boje sie mocnej gleby ;)
-
Eibach Pro-kit vs Eibach Sportline [Coupe]
Panowie przymierzam sie do zakupu sprezyn obnizajacych do mojej kupejki. Jak myslicie ktore beda odpowiedniejsze? Wg katalogu pro-kit obniza 25mm przod i tyl 10mm, zas sportline przod 30-35mm i tyl 15. Chcialbym osiagnac mniej wiecej taki efekt http://junak.blog.pl/files/2013/12/e46germanstyle.jpg moja aktualnie stoi tak http://imagizer.imageshack.us/a/img28/2574/nk9m.jpg mile widziane opinie wlascicieli ktorychkolwiek ze sprezyn ;)
-
Kaseciak na CD
mam takie radio http://big.zapto.org/bmw/e46-cd54-professional-radio-600.jpg co teraz? ;)
-
Kaseciak na CD
professionale nie graja mp3, wiem bo posiadam ;)
-
Kapiacy plyn z elastycznej zlaczki tlumnika
uszczelka, glowica?
-
Błędne wskazania temperatury, uszkodzony/brak czujnika
kup uzywany czujnik za 15zl i po sprawie..
-
Błędne wskazania temperatury, uszkodzony/brak czujnika
jest za ta mala kratka w panelu wiatrak ktory nawiewa powietrze z wnetrza auta na czujnik, ale to nie jest ten czujnik. ten ktory ci pokazuje bledna temp jest za lewym nadkolem
-
Kaseciak Business z przyciskiem MODE - czy zrobie AUX?
jest, ale trzeba lutowac przytrzymaj przycisk "m" przez 10 s po czym kliknij na "+" i bedziesz mial date produkcji, albo wyjmij radio i na obudowie tez powinna byc data
-
Kaseciak Business z przyciskiem MODE - czy zrobie AUX?
jesli masz radio po wrzesniu 2002 to sie da
-
Warto stosowac plukanke?
plukanka valvoline kosztuje cale 14zl :oops: jak ja kupilem jezdzila na castrolu 0w30, teraz jezdzi na valvo 5w30 a zamierzam zmienic na 5w40 tez valvo i po prostu sie zastanawiam czy jest sens ;)
-
E46 kombi przeróbka swiateł odanglika
dzwignie do przestawiania?
-
Spasowanie blotnika względem maski e46
nie ma szans
-
Warto stosowac plukanke?
Panowie zbliza mi sie wymiana oleju a takze uszczelki miski olejowej. Czy stosowanie plukanki ma jakis sens? Koszt w sumie niewielki bo ok 25 zl wiec moze warto sprobowac, co sadzicie o takich praktykach?