jesli chodzi o ta pompke elektryczna to ja jej nie mam mam prosty silnik bez takich zabawek poczytałem troche na forum i chłopacy pisali ze tez im słabo leci czyli prawie nic tylko troszke kapie i nie da sie tego nazwac strumieniem wody powrotnej na postoju dopiero jak sie doda gazu to leci duzy strumien i tak jest u mnie wiec przestaje sie martwic tymi jezdze dalej i temat zamykam i dzieki za pomoc pozdro :D :D :D :D :D :D