Treść opublikowana przez speed1211
- Glosnik
-
oświetlenie lusterka - daszek przeciwsłoneczny BMW1 E87
Nawet o tym nie pomyslalem :shock: To jak najbardziej sprawdzic :mrgreen: Po co szukac czegos czego moze nawet niema :mrgreen:
-
oświetlenie lusterka - daszek przeciwsłoneczny BMW1 E87
To sprawdz czy masz w VIN pakiet oświetlenia?? Gdyby Licht pakietu nie bylo to by tez niebylo co niedzialac :lol:
-
oświetlenie lusterka - daszek przeciwsłoneczny BMW1 E87
Sprawdzcie jeszcze 17, 26, 27
-
Schemat instalacji elektrycznej E36 od 316i do 325tds '98
Jak znajde troche czasu to przetlumacze spis tresci :D
-
Schemat instalacji elektrycznej E36 od 316i do 325tds '98
Stary link nie dzialal, tu nowy http://www.e36club.ru/faq/E36_Sedan_Coupe%20after%2093.pdf Moze komus sie przyda ;) a tutaj jeszcze fajna strona z przebudowa, naprawa i tuningiem e36 po niemiecku http://e36-einbauanleitung.e36-page.net speed1211speed1211
-
oświetlenie lusterka - daszek przeciwsłoneczny BMW1 E87
http://el-wind.prv.pl/bmw/Dok1.pdf Ja bym sprawdzil 60,5,28 Jeli bezpiecznik nie jest spalony a nie dzialaja Ci oba swiatla w oslonkach to bedzie to cos innego niz nadlamany kabel. Z rurki oslonki prowadzi kabel z wtyczka i to jest maloprawdopodobne zeby obydwa kable w oslonkach sie przetarly albo obydwie wtyczki wypadly. Gdyby bylo spiecie byl by spalony bezpiecznik... Najlepiej wyciagnac oslone i sprawdzic czy swieci (najlatwiej bateria 9v ta taka prostokatna z dwoma "drutami")
-
oświetlenie lusterka - daszek przeciwsłoneczny BMW1 E87
Na dekielku (przykrywce) bezpiecznikow tam jest spis z nr. a po drugiej stronie powinna byc rozpiska. Skrzynke madz albo z tylu w bagazniku albo za schowkiem jesli nor znajdziesz to w instrukcji obslugi tez jest napisane.
-
oświetlenie lusterka - daszek przeciwsłoneczny BMW1 E87
No to teraz bezpiecznik. Przepalony? Jak obrucisz kartke z wykazem bezpiecznikow powinny byc wszystkie opisane. Jesli auto jest z niemiec to szukaj pod Be. Make Up Spiegel A jak nie to sprawdz wszystkie ze swiatlem Napisz w temacie model samochodu bo zostanie nablokowane Np. E89 oswietlenie...
-
oświetlenie lusterka - daszek przeciwsłoneczny BMW1 E87
Napewno ktorys bezpiecznik jest za to odpowiedzialny, sprawdz wszystkie odpowiedzialne za oswietlenie weenetrzne :D (Jesli masz wszedzie swiatlo oprucz jednej oslony to bezpieczniki o.k.) Jak bezpiecznik dobry to wymien profilaktycznie zarowke(Albo zamien z tej oslony co dziala i zobacz co sie stanie) Szukaj peknietego kabla lub znajdz wlacznik opowiedzialny za wlaczanie/ wylaczanie moze tam tkwi problem. I przeczytaj jeszcze to: viewtopic.php?f=73&t=117891
-
318i.Wibracje przedniego koła przy ok. 100km/h
Wiek i zuzycie nie ma chyba z tym nic wspulnego. Nawet jesli profil jest nierowno zjechany na lewej i prawej to powinno tylko lekko znosic na bok. Jesli jednak chodzi o zle przetrzymywanie (np. na stojaco) lub opony sa z samochodu ktory dlugo stal to robia sie "kwadratowe" :roll2: i to jak najbardziej moze byc przyczyna takich problemow. Nawet trzymanie opon na lezaco (na felgach) jest niewskazane :nienie: bo moga sie odlezec. Dlatego zawsze na stojak albo haki :D Co do starosci yo tylko guma traci swoje wlasciwosci ( robi sie twarda albo miekka w zaleznosci czy zimowki czy letnie)
-
Dodatkowe tylne oświetlenie
Tez mam PDC i dodatkowo pokazuje jeszcze na ekranie wiec kamerki nie potrzebuje :) i nawet montowac mi sie nie chce ale jak bym nic nie mial to kamerka lepsze rozwiazanie. :cool2:
-
Dodatkowe tylne oświetlenie
Dzieki :8) I do tego bez kabli i odklejajacego sie ekranu z szyby :D Teraz zamierzam zmienic okablowanie (pod zaplon) zeby ciagle ekranu i kamerki nie włączac. Wkurza mnie spózniona reakcja 3s . Kamerke mam ustawiona calkiem w dół wiec malo widac ( lubie widziec zderzak przy zderzaku) Ekran jest zamontowany w Transicie wiec duzy ekran bo duza oslona ale mysle ze w mniejszej bedzie tak samo dobrze (oczywiscie proporcjonslnie do oslony ;) ) Calosc 280 PLN ale to dla tego bo pojedynczo kupowalem, zalezalo mi na 180° i duzym ekranie. Do ekranu moge jeszcze podlaczyc druga kamere i dvbt :D
-
[EXX] Instrukcje obsługi i Sam naprawiam
E46 sam naprawiam wersja do przegladarki bez Java :) E60/61 Instrukcja Obslugi PDF DE http://www.e60.net/information/2008_5_Series_Manual_DE.pdf
-
e46 Demontaż mechanizmu wycieraczek przednich
str. 91-93
-
Dodatkowe tylne oświetlenie
A ja sie pochwale montarzem ekranu made in speed1211 :) Wyciac gabke rowno z rama ekranu Zostawic 0,5 cm obicia oslony (zeby ladnie pod ramka schowac) Przeciagnac kabel Ramke wkleic klejem (nie na rozpuszczalniku w przypadku plastikowego obicia) http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/Mobile%20Uploads/IMG_20140114_161728_zpsac25be90.jpg http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/Mobile%20Uploads/IMG_20140114_161810_zpsdda17997.jpg http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/Mobile%20Uploads/IMG_20140114_161554_zps9705a48e.jpg I gotowe :) Ps. wlasnie odkrylem jak sie zdjecia wkleja :8)
-
Czym sie różnią te wygłuszenia???
Zakladajac ze masz e46 ( co wnioskuje z aukcji) limuzyne ( czego nie wiem ale mysle ze nie ma ruznicy) 2004/04 i numer czesci 51488193941 wszedlem na ebaya i tu sa wyniki: http://www.ebay.com/sch/i.html?_sop=7&_nkw=51488193941&_rdc=1 wiec porownujac wyniki zdjec doszedlem do tego ze ta potrzebujesz http://allegro.pl/mata-wygluszenie-maski-bmw-e46-oryginal-jak-nowe-i3828921732.html Jesli chodzi o akustyke to z filzu bedzie lepsza (to tylko moje zdanie). plastikowa jak cos nie bedzie dobze lezalo bedzie wibrowac (chyba ze tam jeszcze gabka jest) w kazdym badz razie jak ja wymienisz bedziesz miec na dlugi czas spokoj chyba ze mieszkasz w lesie i grasuje banda lasic u Ciebie :mrgreen: a ze to ta sama co miales to nie powinno bec z nia problemu i bedzie pasowac jak piesc na oko :roll2:
-
Czym sie różnią te wygłuszenia???
http://www.realoem.com/bmw/select.do?lang=pl Na tej stronie mozesz sprawdzic co miales, wpisujesz typ, rocznik albo vin i szukasz czesci. Wyposazenie pojazdu / Izolacja / izolacja dzwiekowa przednia :cool2:
-
XENON E46 330d po lifcie 01r.
http://sklep.intercars.com.pl/#/ajax_str.php?id=529¬itle=1&start=T http://www.interlumen.com http://www.xenon-serwis.pl Jesli mieszkasz w Gnieznie to intercars jest na miejscu :D
-
Gniazda pod 12V BMW E90
Jeszcze tam nie zagladalem :mrgreen:
-
Gniazda pod 12V BMW E90
Chyba samochodu nie ma od dzis :)
-
Gniazda pod 12V BMW E90
Nr 30 chyba bo nic innego tam nie widze
-
Gniazda pod 12V BMW E90
viewtopic.php?f=70&t=123243
-
Gniazda pod 12V BMW E90
Nawet nie wiem gdzie jest u mnie bo jeszcze nie mialem potrzeby wymieniac :) sprawdz w instrukcji obslugi.
-
Gniazda pod 12V BMW E90
Bezpiecznik :duh: Podlaczales ostatnio cos i zrobilo bzzzztt...?