Skocz do zawartości

szwedu

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szwedu

  1. szwedu odpowiedział(a) na worner2 temat w E34
    J mam e36 i postojowe mi dzialaja ale wszystkie. a te po lewej lub prawej tez nie.. ja zakladam ze tego nie ma w roczniku 94
  2. szwedu odpowiedział(a) na MacArthur temat w E36
    :duh: Jaki by to mialo sens.. przecierz dzwony (kielichy) sa malowane razem z rama na tasmie produkcyjnej jak i cala reszta. Moim zdaniem nie ma takiej opcji aby srodek silnika byl malowany inaczej.. poprostu tanim kosztem zmiana lakieru bez wyjmowania foteli, silnika itp
  3. szwedu opublikował(a) temat w E36
    Witam dzsisiaj rozpadl mi sie na czesci przelacznik swiatel, po rozkreceniu go znalazlem usterke : http://images2.fotosik.pl/208/6789f44c79e64fe2.jpg tu mamy przelacznik, on ma mechanizm aby mozna bylo go ustawic w 3 pozycjach, jest takie charakterystyczne pyk i opor jak chcemy zmienic pozycje, to dzieje sie dzieki 2 rolka na sprezynach ktore pokonuja takie jakby pagorki. otoz te ''pagorki' sa z jakiejs gumy czy elastycznego palstiku ktore sie mi poprostu skruszyly, moje pytanie czy ktos wie gdzie moge dostac potrzebe mi czesci. bo na realoem sa tylko przelaczniki a to jest taki glupi mechanizm :mad2: :duh:
  4. Co do niby xenonow za 30 zl to mi sie plakac chce.. zakladasz i nic nie widac.. sprzedaja takie w supermarketach zaraz obok galek zmiany biegow z plastiku. Jak mozna myslec ze takie cos dziala....:duh: (bez obrazy) Ludzie na forum polecaja te zarowki: http://moto.allegro.pl/item133982273_zarowki_bluevision_h7_w5w_philips_2xh7_2xw5w.html aha no i :search: :cool2:
  5. Witam Niedawno kupilem moje bmw i ma ono niby alarm. Nazywa sie pirania czy cos takiego i zasady jego dzialania sa nie okreslone :doh: pilot ma dwa przyciski, czarny i czerwony :ten pierwszy odpowiada za ''on i off'' a czerwony za chwilowe wlaczenie alarmu (syreny) ma on czujniki ruchu na slupkach wlaczam alarm slysze takie ''piii'' po 4 sekundach centralny sie zamyka i po jakis 2 minutach dopiero czujniki ruchu(sprawdzalem siedzac w srodku) co jest najlepsze nie dzialaja mi czujnuki pod maska i tylna klapa i jak sa w drzwiach to tez nie dzialaja, moge sie zamknac w aucie wlaczyc alarm i odpalic i ruszyc , otwierajac drzwi od srodka z wlaczonym alarmem drzwi sie otwieraja i alarm najwyrazniej sie wylacza moje pytanie tyczy sie gdzie sa w coupe czujniki na drzwiach i czy wogule sa :?: i czy e36 ma info o nie zamknietych drzwiach?? bo moge otworzyc klape i drzwi i ruszyc i sie nic nie zapala :cry:
  6. prawda jest taka ze zrobilem drugie podejscie i sprawdzilem ze za swiatla postojowe odpowiadaja piny 4 i 8 w prawej lampie tylko ze na 8 pin wchodzi plus a na 4 juz nie( w lewej lampie jest inaczej bo piny sia inaczej powkladane)..gdzies pod gniazdem blaszki ktore lacza te piny zostala przerwana i polaczylem te piny drucikiem w ksztalcie osemki i dziala , narazie musi tak zostac :?
  7. sprawdzalem styki wszystkie stykaja. naginalem i sprawdzalem 2 razy.. ja mysle ze to cos z tymi pinamy we wtyczkach...
  8. sprawdzalem zarowke woltomierzem taka dwu wluknowa co jest na samym koncu reflektora, dziala ok kupilem druga dziala tez ok ale jak wkladam ja do reflektora to dziala mi tylko przeciw mgielne a te wlukno ktore powinno sie palic na swiatlach mijania sie nie pali :? jak wyjme wtyczki z obu reflketorow to w lewym ktory dziala caly ok sa wtyky ponumerowanie od 1 do 8 i 4 nie ma wogule (czyli reflektor ma swoje piny i wtyczka wejscia i wtyczka i lampa nie maja nr.4) a w prawym reflektorze wytyczka nie ma 3 wtyka :?: (czyli lampa nie ma pina nr.3 ,a wtyczka nie ma nr.4 tak jak po lewej stronie, jakos tak dziwnie. i jak sa poldaczone to sie pali mi tak ; z lewej strony na swiatlach mijania wlaczonych 2 zarowki, a z prawej jedna .. jak zapale swiatla przeciw mgielne to sie pali wszedzie tak samo z lewej i prawej :mad2: Update: tu wtyczki jak wygladaja http://images3.fotosik.pl/202/b7d4a7de49a8fad3.jpg http://images2.fotosik.pl/203/1357b20ab7ae6285.jpg http://images1.fotosik.pl/212/dc7d9180d60a6e40.jpg http://images1.fotosik.pl/212/abedb74dbde1ee28.jpg A tak sie pala swiatla http://images1.fotosik.pl/212/22ba0f7816e21dea.jpg http://images4.fotosik.pl/166/0b9272bbbdb62a3f.jpg Mam nadzieje ze to pomoze wam
  9. szwedu odpowiedział(a) na szwedu temat w E36
    Dzisiaj podjechalem na kanal i sprawdzalem to.. zeczywiscie dzwiek od spodu jest strasznie glosny ale wydobywa sie z za skrzyni :mad2: nie da rady tam sie dostac z wd40 etc :duh:
  10. Dzissiaj za pierwszym podejsciem dostalem sie do silniczka wyczyscilem go i chyba (bo malo przejechalem) jest poprawa. auto juz nie dlawi sie jak redukuje. pozniej powiem wiecej na ten temat, przy okazji chcialem spytac od czego jest przewod nr.1 i od czego jest taki pierscien do ktorego dochodza dwie rurki (nr.2) http://images1.fotosik.pl/210/4ed9a2504f1fb4b2.jpg
  11. Ja jutro sie za to tez zabiore , moze mi to pomorze przy falujacych obrotach przy redukcji do drugiego biegu... ja mam m42 wiec nie wiem gdzie szukac ale napewno znajde :twisted:
  12. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=34639 wystarczy poszukac :cool2:
  13. szwedu odpowiedział(a) na szwedu temat w E36
    no tak moze zle napisalem.. sprzeglo dziala dobrze tylko pedal nawet na wylaczonym silniku wciskam i tak piszczy..piszczy tylko wtedy jak go popycham jak trzytmam w miejscu to nic tylko jak wciskam to takie piszczenie gumy, uszczelki..
  14. tak i co najgorsze u mnie listwa jest brzydko pomalowana pedzlem i w pewnym miejscu rdzewieje lekko bo lakier odprysl.. a raczej farba nie lakier :mad2: bede musial sam sie wziasc za renowacje tego
  15. szwedu opublikował(a) temat w E36
    Tak jak w temacie, mam udręke ze sprzęgłem bo piszczy jak je wciskam.. piszczy gdzieś z pod samochodu, dzwięk jak by gdzieś guma o gume tarła.. :doh: niby nic ale denerwuje , może ktoś wie gdzie to piszczy :?:
  16. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BE51&mospid=47425&btnr=51_2059&hg=51&fg=20 na rysunku nr 11 taka listwa nie uszczelka.. ta listwa zawija sie na koncu tylnej szyby.. to jest aluminiowe lub metalowe
  17. Witam Panowie i panie :norty: Moje listwa nad drzwiami ktora ciagnie sie przez cala dl;ugosc karoseri jest pomalowana na czarno... moje pytanie tyczy sie jak u was wyglada owa listwa, bo moja ma slady jak by byla recznie malowana strasznie widac jak pociagniecia pedzlem.. czy u was jest to rownomiernie polorzony lakier czarny :?: nie rozumiem po co ktos to malowal samemu :duh: i cala ta listwa jest taka jakas pogieta.. tak jak by zdejmowali jak do lakierowania i wtedy moze im farba odprysnela i dlatego malowali ja.. powiedzcie jak ta metalowa lista w coupe u was wyglada.
  18. Panowie mi tez paruja, jeszcze nie zagladalem jak wygladaja te zaslepki, ale wpadlem na taki pomysl.. czy te zaslepki sa na tyle grube aby wiwiercic kilka otworow malym wiertelkiem(najlepiej po skosie w dol) zeby mogli oddychac ale zeby nie byly tak ogromne aby ladowala sie tam woda lub brud? Prosze o komentarz :mrgreen:
  19. Witam. Czy moge sie dowiedziec czy w ksiazce jest opis jak rozebrac fotele w wersji coupe? Bo jak narazie to np. na furum jeszcze nikt nie wie a ja mam problem z mechanizmem otwierana fotela. :mad2:
  20. No wlasnie ja dzisiaj wracalem autkiem do domu z gniezna po zakupie i co mnie zdziwilo mam ubespieczenie na 1 miesiac z pzu dalem w komisie za to 100zl ale tam nie ma rejestracji zadnej.. co by bylo jak by mnie policja zlapala? bo autko przeszlo przeglad juz ma ubespieczenie tylko nie jest zarejestrowane :duh: czy ja moge jeszcze przez pare dni.. powiedzmy do poniedzialku sie nim bespiecznie poruszac czy cos mi grozi za taka jazde?? bo tablice ma jakies wloskie ale ich nigdzie nie ma wypisanych :cool2: Co wy o tym myslicie
  21. no tak , ale co chwila wyprzedzania i czasem nawet chcialem zobaczyc jak idzie i pojechalem ''nawet'' :dance: 160 gdyby to byla jazda caly czas okolo 90 bez wyprzedzania to sadze ze napewno bylo by mniej... teraz bede zawalal was pytaniemy w dzialem mechanika :lol:
  22. Witam :!: Oficjalnie moge uznac sie czlonkiem forum gdz dzisiaj kupilem mojego pierwszego bimera. Teraz napewno bede sie udzielal w dziale mechanika :mrgreen: WITAM WSZYSTKICH :wink:
  23. Juz po kupnie jestem sprezanie sprawdzilem bylo po 15 na karzdym tloku,po przejechaniu okolo 200km silniczek caly czysty temp byl cala droge ok spalanie mi wyszlo okolo 9l :?: :twisted: ale to dla tego ze jechalem nie za szybko srednia cos kolo 80-90 padalo i to pierwsza moja jazda tak wogole :cool2: jedyne co mnie dziwi ze nie ma wcale asc a pisali mi w ogloszeniu ze jest.. i komputer jest wersja tylko z jednym zedem przyciskow bez tych 1000 100 10 1 .. ogulnie jest super tylko pare drobiazgow do wymiany . najwarzniejsze ze mechanika jest na 5+ nic nie stuka puka i motor chodzi jak zloto. jedynie na wstecznym mu obroty spadaja jak sie malo gazu dodaje to schodza nawet do 500 :?
  24. No to wlasnnie jade kupic bimera.. chyba ze na warsztacie sie okaze kleska.. Ale mam nadzieje ze bedzie jak szfajcarski zegareczek :cool2: Jak wroce to napisze sprawozdanie :dance:
  25. Nie mily(tak na marginesie) babsztyl w placowce PZU powiedzial mi ze 1 dniowe ubezpieczenie dostaje sie od (lol) komisu wbijaja jakas pieczatke i to obowiazuje na dojechanie do celu przez 1 dzien :?: Wie ktos cos o tym :duh:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.