Treść opublikowana przez alduwiel
-
[e39] 525d 2003 M-Pakiet ~195KM 400Nm
http://i.imgur.com/TymHqde.jpg?1 Coś pięknego ... :modlitwa:
-
chip tuning - wykres
Przecież raczej to jest to samo turbo :?
-
E92 335i 2007 konwersja z AT na DKG lub manual
Na 100% sie da przerobić. Pytanie tylko czy to sie opłaca...
-
tapicerka dziura
Nie pal tego ścierwa :evil: to nie bedziesz miał problemów
-
Mój Potworek 320si -Sprzedane temat do zamknięcia.
No tak.W sumie to może i bym chciał. Ale troszkę mam daleko do Ciebie. Widziałem profil na facbooku (polubiłem już kiedyś) niezłą robisz robotę. na czym polega korekta jedno, dwu czy trzy etapowa lakieru? I ile to kosztuje? Chciałbym doprowadzic moją do błysku na zewnątrz , ala jak w tym astonie na fiolmie o którym wspólnie dyskutyowaliśmy .
-
e92 335i WHITE POWER
A co to znaczy ,że skrzynia za słaba? tego chyba na oko nie idzie ocenić , a przekonac bys sie mogł jedynie w praniu...
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
No i to jest rozsądna cena. Więc wymontuję sobie swój egr, pilnikiem wytne wszystko co tam siedzi, a potem dam do zaspawania i zeszfilowania. Tylko to bedzie szło spawać? Niby to nie jest zwykłe aluminium tylko jakies duraaluminium... :? ?
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
Wow nie zagladałem na inne galerie , ale tutaj to warto. Widzę ,że robisz mega konkretne mody tak jak ja :cool2: Będzie mega grubo , a i ja sam wiedzy sporo od Ciebie zaczerpnę. Dobrze ,ze rzuciłem okiem w Twoim temacie na problem wyczyszczenia chłodnic. Faktycznie tam pomiedzy zbiera sie mega syf, a w moim przypadku (wielki IC zasłaniajacy chłodnicę) takie czyszczenie to absolutna konieczność. Może tez wymienię chłodnicę? taki syf niekozystnie wpływa na cyrkulacje powiertza i wydajność chłodnicy. Mimo iz nie raz widziełem jak wyglada chłodnica pomiedzy chłodnica od klimy po x latach to jakoś mi nie przyszło do głowy , aby to rozbierać w moim obecnym aucie :duh: Widze ,że zrobiłeś sobie tę rurkę na przelocie zamiast egra. I teraz mam kilka pytań. Ktos mi powiedział ,że zrobi mi na wzór taką rurę z flanszą zamiast egra za 300 zł . To dobra cena? Wydaje mi się ,że nie...(chyba z nierdzewki, ale czy aluminim nie było by lepsze?) Jak i czym wyciołeś te zawory i ze środka tej rury? Sam to pospawałeś i wyszlifowałeś? jakie wyszły koszta takiego przerobienia?
-
F10 550i xDrive 2012
Fajna fura, dobry motor. Są juz jakies potwierdzone informację o jakis potencjalnie częsciej występujących awariach w tym motorze? Ceny widziałem na mobile.de są juz naprawde kuszące :shock:
-
Mariusz--->>>BMW E92 335d ///M Performance///SPRZEDAM///
I jak auto sprzedane? A co chcesz kupić ?
-
Mój Potworek 320si -Sprzedane temat do zamknięcia.
A ta cała szafa kosmetyków to Twoja? Chyba sporo sie dokształcałeś w sprawie autodetalingu ?
-
Benzyna wlana do diesla
Nic nie powinno sie stać. Moj tata ma taki przypadek notorycznie ... Starość nie radość :D
-
E90 330i N52B30 falujące obroty - film
No to tylko sie cieszyć :)
-
BMW e90 Skradziona ŁÓDZ
Znalazło się? jakies wieści?
-
E90 LCI 320xdA 2009 by Kubik
Gratulacje , nowe auto to zawsze radocha na maksa :cool2:
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Ja nie mówie ,ze Ty podrywasz... tylko ,że zaleznie od dzielnicy pewna grupa spoleczna w wieku od 16 do 20 lat z rodzaju żeńskiego spontanicznie reaguje na młodego goscia w bmw i to takiej klasy jak Twoja. Np u mnie w poznaniu byś ulicą Opolską na barakach nie przejechał... By Ci sie do błotnikow poprzyklejały :D
-
E90 335D przeróbka na 440 koni
Sami ocencie mój detaling (muszę zaznaczyć ,że własnoręcznie przetarłem felgi ,ale krew mnie zalewała bo nie mam cierpliwości do dłubanin) http://i.imgur.com/TD3Z3si.jpg http://i.imgur.com/MBGkLA6.jpg http://i.imgur.com/wXOvauy.jpg A na koniec życzę Wam wspaniałej nie zapomnianej soboty pełnej milości :D
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Jedyne co mi sie podoba w tym planie zajęć to piweczko :D a reszta planu podoba mi sie tak jak wyrywanie zęba
-
Re: [e90] Beata 335d by FIDO (wymiana zarowki w ringach s12
Całkiem? Ale co sie stało? Nie domagała juz wcześniej?
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Co to ma niby znaczyć? felgi super . idealnie sie to prezentuje. Dobrze ,że nie ładowałeś za duzo jakis innych koloroów na budę. Natomiast gdzies musi byc kontrast i ja bym zrobił cały srodek czarny. Biały na zewnątrz i czarny w środku. Teraz w na moje oko w środku jest za duzo białego. Same listwy to juz by było max. Ale fakt faktem tył cabrio jest kosmiczny,i cała reszta twojego auta równierz. Robi meeega wrażenie... Twoja zona nie jest zła? Pewno małolaty Ci sie rzucają pod koła udając omdlenia ? :8) Ps te stacje dokujace w popielniczce obslogują tylko ifony? A np samsungi? albo jakies inne sity typu kruger&matz lub sony?
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Spore koszta tego czyszczenia + detaling... ja wczoraj (ladna pogoda) pomyślałem ,ze moze sam cos zakombinuje i zrobię czyszczenie... Polałem budę z węża, nalalem wody do wiadra+szampon... po 1 min walki z samym sobą pojechałem jednak na myjkę ... Jakoś szału dostaje jak mam myć auto ręcznie. Jest na to sposób? Naprawde Cię podziwiam za taki wkład pracy...Jezu jak mi sie nie chce, a tez bym tak chciał wyligac sobie furę... 2 tys na sprzatanie na Chiny nie zapłacę, ba nawet 1000zł... A samo spolerowanie i zabezpiecznie lakieru+ten wosk ile moze kosztować?
-
e92 335i WHITE POWER
A cos sie dzieje z ta skrzynia którą masz? Dlaczego wymieniasz? Ile planujesz miec mocy?
-
WRACAMY DO BMW 335D STR 49
Zrób sam wydech na przelocie ala strightpipe. Tanio i mega dobrze
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Na boku dopiero teraz zapoznałem sie z tematem na 100% zazdroszcze determinacji . Auto wyligane na 6+ to malo powiedziane. :jawdrop: Szczena opada a efekt miazga. Ogolnie piekne auto, ale 4 końcowki wydechu chyba byly lepsze... Nie wiem jak dzwięk bo filmiki to tego nie odzwierciedlają Koniecznie wstaw więcej fotek do pierwszego posta w temacie, bo mozna przegapić co nieco, ja np dopiero dzisiaj trafiłem na to co zawala z nóg a juz nie raz tu zagladałem... No i mam kilka pytań. -jaki byłby orientacyjny koszt i gdzie takie cos moga zrobić? chodzi o takie sprzątanie/detaling jak ty zrobiłeś ? - jak i czym się doprowadza do czystości takie klosze od reflektorów?
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
No nie mow ,ze chcesz przerabiać kombi na sedana :mrgreen: ? Mi sie tak sedan podoba ,ze musialbym wziąść słownik do rąk , aby to wyrazić bo słow mi braknie. Jak wycyckam moją na igłę to bedzie koniec , cała czarna z czarnym środkiem i swiecące polerowane felgi ahhh Poza tym nie jestes na dnie finansowym... to ja na nim jestem... Mówiłem ci ,ze zgubiłem wygrany los na loteri? Tzn w przenosni ,ale kasa podobna... :cry2: Nie gadajmy o kasie bo mi sie pić zachciewa :cry2: A wychodze zaraz ze szpitala to miałem dobry chumor... miałem... :cry2: