Treść opublikowana przez alduwiel
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
Nie żartuję, pytam powaznie bo nie wiem czym sie zająć... Szukajcie a znajdziecie. Pukajcie a otworzą Wam... Więc pytam i prosze o uczciwe i szczere podpowiedzi. Dziekuję za pomoc i przepraszam za offtop .Dodatkowo , a może i najbardziej mnie flustruje to ,że de facto mogłbym spełnić swoje marzenie i ta świadomośc ,że to wszystko jest na wyciagniecie ręki dodatkowo mnie dobija... Napisałem tak rozpaczliwie żałosnego posta poniewaz jestem na skaraju wybuchu nieobliczalnej w skutkach flustracji ... Cos ala jak w filmie American Biuty... A mam 30 lat...
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
Przepraszam za brak poszanowania tego trzeba przyznać najfajnieszego tematu tu na forum. Jesli mogę wyrazic swoje zdanie(choć pewnie nie wypada ) na ten temat to przyznaję szczerze ,że zazdroszczę na maxa!!! Do tego stopnia ,że rano gdy poraz pierwszy tu zajrzałem po 10 min czytania musiałem leciec na kibel... Okazało się ,że razem z krzesłem poleciałem bo mi sie przykleiło do d*py...- cały sie spociłem i a inne wydzieliny też poleciały. Nie ma w moim słowniku słow jakimi bym był wstanie wyrazic to co czuje ogladając Pana filmiki. Szczerze przyznam ,że stać mnie na m3. Nawet na kompersor! Ale z racji ,iż jestem rasowym Żydem nie stać mnie na paliwo... Tzn stać mnie , ale za chiny nie będę wstanie tyle wydawać na to bo mi serce pęknie... Mam dwa wyjścia. Albo obejde sie smakiem i dalej będę zrzędził. Albo wezmę się wgarśc i cos wykombinuje , aby podwoić moje dochody i zwalczyć moje sknerusowskie nawyki... Aktualnie jestem bezrobotny... Prosze o radę co mam zrobić i jak to zrobić , abym sie mogł wozić m3 w gpowerku po niemieckich autostradach... Dobra, aby nie trolować tematu zapytam w ten sposób. Czym mam sie zająć , abym mogł tutaj w tym temacie niebawem wystawic opinię na temat takiego sprzetu?
-
Jaki silnik do e90?
Robiola1 jestes pewny co do tej opini? Ja tez mam informacje z niestety nie pamietam z kad , ale podswiadomość mi podpowiada, że ma zapisane informacje o wyjatkowej tandetności tych 330i... Ale nie mam informacji co do 335i ... Ktoś coś wie? Czy silnik z racji zakucia miał tez jakieś zmiany w głowicach?
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
Ja mam pytanie Do Pana Wujekwaldus . Czym się Pan zajmuje? Bo chiałbym zarobić na m3 więc sie zastanawiam , za co sie zabrać ? Jakaś firma ? Poleca Pan coś?
-
Jaki silnik do e90?
No własnie nie wiem co robić. Zły jestem ,że nie wyszło m3 w kombi . chciałbym benzyne bo jest manual a automatem to sie chyba ronda tak łatwo nie zrobi? jesteś pewny ,że częsta wymiana oleju w 335i niweluje ryzyko awari? A ta pompa jest bardzo droga?
-
chiptuning 335i N54 e93
Ale nie trzeba bedzie zmieniać turbiny? A co z przeniesieniem napedu? do takich mocy tylko automat? Czy manual by sie nadał? Wał nie bedzie wpadał w drgania?
-
Jaki silnik do e90?
Nie bylo mnie bo czas mi pochłaniało to forum, a miałem ważną zyciową sprawe do załatwienia. W sumie to najwazniejszy cel mojego zycia... Teraz już mam spokuj i czas na co tylko zechce... A chce coś mocnego w kombi... co lepiej 335d i chip? czy 335i i chip? Korci mnie manual w tej benzynie, ale ostatnio jak tu byłem to sporo gdzies sie naczytałem o wadliwej głowicy i inych typu rzeczach w 330i... niby tam jest gozej niz z N47 ale ze względu na nikłą ilość tych aut problem jest mało nagłośniony w porównaniu z 320d... Ktoś może kojazy gdzie to było nadmieniane o tych awariach w 330i? jaki dział tego forum? Może z racji zakucia wersja 335i bedzie wolna od wad?
-
Jaki silnik do e90?
Tu na forum kiedyś czytałem ,że ten 3 litrowy wolnossacy jest bardzo awaryjny. Nie pamietam dokładnie jakie to awarie byly , ale bardzo powazne. jakieś wady fabryczne w głowicy itp
-
Jaki silnik do e90?
Pytanie jak w temacie . Zatanawie mnie czy ten doładowany jest tak samo awaryjny? Słyszałem ,że ten wolnossący to gimela większa od N47... A ten zakuty od wersji biturbo jest tak samo awaryjny jak ten wolnosacy?
-
[E91) Czy dpf od 330d pasuje do 335d?
Jak w temacie... ktos coś wie?
-
[E90] Gdzie kupię taki IC?
O dziekuję bardzo... A ten na fotce wyżej to jest jakaś samoróbka tak?
-
Pomoc w kupnie e92
Albo 2 litry benzyna albo 3,0 d reszta ponoć bardzo awaryjna...
-
[E90] Gdzie kupię taki IC?
Proszę, może ktoś wie czy robią to w Polsce?
-
[E90] Gdzie kupię taki IC?
Witam serdecznie, wie ktoś gdzie mogę kupić coś takiego? http://img826.imageshack.us/img826/9905/4pi2.jpg http://imageshack.com/a/img96/3693/gosw.jpg http://img24.imageshack.us/img24/4330/kzqc.jpg Up
-
Grupowy zakup Downpipe do 325d/330d-badanie rynku
A nie lepiej wybebeszyć dpf i gotowy DP jest za darmo? I tak trzeba by ktoś wywalił dpfa i poprawił w programie to co trzeba to przy okazji wydłubie z puszki wklad z ceramiki i wspawa pustą puszkę na miejsce ja tak mam i koszt 900zl... co ciekawe taka pusta puszka wygłusza wydech i po wycince dpf z katem na dobrym programie NIC NIE KOPCI ,więc nie ma sie czym wstydzić ruszając z pod świateł... a potem na przeglądach nie ma problemu bo wszystko wygląda jakby było tak jak trzeba ( bo w końcu filtr siedzi na miejscu, a że jest pusty to akurat umknie nawet skrupulatnemu diagnoście )
-
BMW E90 335D - załamany - pomocy
Skoro temat do zamknięcia to ja tylko jedno pytanie - Brakuje Wam mnie? Bo mi Was tak....
-
JAKIE ZIMÓWKI DO TYCH FELG ?
wiem, rozumiem i przepraszam, tak osobiście to uwazam ,że to załosne tyle gadac i guzik się znać... juz Tu się nie pojawię... ale miło było Was poznać. Życzę Wam wszystkiego dobrego Ps szkoda ,że nie udało mi się poznać tego biesiowego o którym mi tyle napominaliście... Mnie chyba,aż tak wspominać nie będziecie... Pozdrawiam i życzę spełnienia waszych marzeń. Grzegorz
-
JAKIE ZIMÓWKI DO TYCH FELG ?
Bo mnie wk*wia marnowanie kasy.....- przepraszam ............., moze mnie poniosło- każdy ma prawo robić co chce ze swoimi złotymi Ale masz 100% racji, nie wiem co ja tutaj robię - zajmuje mój umysł bzdetami podczas gdy mam ważny życiowy cel o którym aktualnie nie myślę, a powinienem... Tak więc moi mili chciałbym się z Wami pożegnać - dziękuję za wspólnie spędzony czas, za Waszą pomoc i uwagę- przepraszam jak kogoś uraziłem pisząc niekiedy kompletne bzdety (wynika to z rozpust aklkochlowych jakich się ostatnio dzień w dzień dopuszczam- 3 miesiące urlopu, nowa własna chata , więc chyba rozumiecie... ale KONIEC Z TYM jutro wracam do roboty...) Ps , specjalne pozdrowienia dla Dziquska, Kacpercia,PatLove, Artuja i Amsata, Bezel141 ,K8vsV8 ,jnxa, skraba ,kamiloo98, wujekwaldus,olo46,turbojajko ,rivasi i oczywiście dla czerwony 330d i damianz- Miło było z wami pogawędzić - i dziekuję jeszcze raz za pomoc w wielu sprawach
-
Łańcuch rozrządu N47
eee ale ja kocham to forum... wiecie za co? ZA TĄ WOLNOŚĆ tutaj , kazdy piszę o czym chcie i luzik- nienawidze nadgorliwych moderatorów....
-
Łańcuch rozrządu N47
aaaaa łeeee faktycznie... ja biore te 1000 koni- sory myslałem,że ty własn ie piszesz na odwrot , a to ja pisałem... hehehe s[pity jestem,
-
Łańcuch rozrządu N47
Mi, a raczej żonie pali 4,5. Starczy i na wakacje i na łańcuch. Jeśli masz takie same auto o takiej samej masie to zawsze wygra to które ma więcej koni, a nie to które ma więcej momentu. nie prawda to daj mi dwa takie same auta jedno 1000 koni - 100Nn i 100 koni - 1000Nm to się zdziwisz jak 100 koni objedzie 1000 koni
-
Łańcuch rozrządu N47
to fakt , na zamulaczu i ja zejde do 4,5 w 177 koni
-
Łańcuch rozrządu N47
Najlepszy jest 2993cm3 w ropniaku :8) i mi pali 6 litrów hahahaha a zoszczędzone siano na paliwie wydaję na wakację , a nie na nowy łańcuch :norty: disel przegrywa z benzyną? to zapytaj dzisiaj tego gości co go objechałem, aż miło, a jechał najnowszą superb 3,6 v6 4x4 czy benzyna taka dobra
-
JAKIE ZIMÓWKI DO TYCH FELG ?
Ta jasne wywalaj siano w błoto... :cool2: :idea: kup sobie najlepiej e92 4x4 na zimę na 21'' a na lato maszynę juz masz
-
E90 swap hamulcy 320 na 330d
mam pytanie jaką grubość mają nowe tarcze od 335 ? taką samą jak do 330d? A ile ta grubość wynosi?