Treść opublikowana przez Top Boy
-
Zlot KRAKOW
można by się kiedyś karnąć pod to Zakopiańską większą grupą zintegrować z reszta,choć jak proponowałem na forum Bmw Sport...zainteresowanych nie było :8)
-
E92 335i...jaki Intercooler by podnieść optymalnie moc?
przecież tam nawet nie ma żadnego opisu jakie to daje przyrosty... :?
-
335i e92, mock (404KM 590Nm TC-performance)
biurko pewnie nieskończenie duże nie jest,więc raczej dojedziesz tym wszędzie :D nawet Ci zazdroszcze :cool2:
-
Zlot 19 lipca 2014 Ułęż - dojazd z Krakowa i okolic
nie no...ja to będę musiał innej poszukać...chyba nikt z Was białej fury nigdy na samoobsługowej nie mył, nie da rady :duh: ...jak nie ma szczoty,to powodzenia :roll:
-
Zlot 19 lipca 2014 Ułęż - dojazd z Krakowa i okolic
Zbiorka na Shell-u w Brzesku przy Rondzie/McDonaldzie 1. Kamil 2. Karol 3. Seba 4. Ja 5. Michał Która godzina? :8)
-
Zlot KRAKOW
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
E92 335i...jaki Intercooler by podnieść optymalnie moc?
Panowie...Wagner, Wagnerowi nie równy,chyba że rozmawiamy o takim,bo ja takiego montuje :8) http://www.wagner-tuning.com/EVO-2-Competition-Intercooler-Kit-BMW-E82-E90_p_90.html fakt...tani nie jest...
-
Zlot KRAKOW
ja może bym się pojawił...ale gdziee??
-
e92 335i WHITE POWER
Fajna historia wczorajszej nocy mi się trafiła :8) Trasa Szczecin-Kraków...wysokość Gorzowa Wielkopolskiego..tj.w zasadzie na początku trasy...a mianowicie godz.23:30,trafia sie kolega w S3 2007 nafaszerowany gadżetami a także dłubany w CompSporcie :8) a że był to kawałek głównie 'ekspresówek i polish "autobahn" :duh: to co nastepujące: start z rolki...2:0 dla mojego żęcha :diabel_faja: 0,5m i 0,5 długości do przodu :cool2: start z miejsca...0,5 długościu bemy z tym że jechane było po dłuuugim łuku, a ja po zewnętrznej :mrgreen: (kolega spóźnił z gazem,zatem mogły być baty :roll: ) Mój to żaden bolid...(gówna do kisielu nie porównasz,choć spróbować zawsze można... powodzenia życzę!) sporo mu brakuje do najciekawszych projektów,ale kolega, z resztą bardzo fajny chłopak miał pod blachą jak się okazało...328KM i 446Nm... (pewnie wyszło by i z 360KM ale podobnież turbina już tak nie kręci) to dokładnie tyle samo co ja po dołożeniu gratów ale nadal bez coolera i remapu :8) a że jechaliśmy w tym samym kierunku bo on do Gliwic...to czasem się działo :cool2: Taka sytuacja.
-
downpipes 335xi
właśnie jak z tymi błędami? coś wyskoczyło? :8)
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
dokładnie jestem tego samego zdania jak co niektórzy szanowni przedmówcy... Zimmermann Sport plus ATE Ceramic...to Sport jedynie z "dizajnu"...przy dość ostrych manewrach,nawet bidy nie ma,ale o poważnym hamowaniu nie ma co wspominać :duh: mam na tyle i przodzie...ujdzie :8)
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
buehehe "korek wstydu" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: nic mnie już nie zaskoczy po ujrzeniu w Kielcach na LPG...E60 550i... aż podbiłem do typasa,bom nie wierzył :mad2: odrzekłem tylko..."ciężkie czasy"...bo co tu innego mądrego powiedzieć, aż mnie przytkało :duh:
-
Co wybrać w e93 - 328i czy 335i?
w ruchu miejskim...krótkie trasy :8) ...jak lubisz zbierać punkty na zestawy noży,czajniki czy parasolki tudzież kubki na ciepłe napoje,to polecam 335i...szybko uzbierasz na wszystko co tam w promocjach za tankowanie mają na wszelkiej maści stacjach...po mieście...mało tego nie spali :mrgreen: jak Cię stać...to ja bym się nie zastanawiał,ale skoro bierzesz rozbitka z US to już nie wiem :8) jeżdze po Krk...wiem co pisze :diabel_faja:
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
no to ja nie bardzo wiem kolego jak Ty jeździsz :8) ja poruszam się dynamicznie (czytaj* zapier....;]) i bez kszty przesady,zdarzyło mi się takie spalanie 2 razy i to po Krakowie,w zasadzie pajacując po mieście,nie jeźdząc...jedynie gaz i hantel :diabel_faja: 335i to zdecydowanie mniejsze spalanie :mad2: ale rakieta bajka :cool2:
-
e92 335i WHITE POWER
przy chłodnicy nie było nic grzebane...chłodnica idzie do wymiany na tygodniach, a co do różnicy...owszem jest odczuwalna,tyle że ja montowałem równocześnie z dolotem inne jeszcze tematy...zatem sumarycznie czuję...ale wiadomo szału nie ma :8) przyrosty mocy i momentu nie były znaczne :roll:
-
Zlot KRAKOW
Seba razem byśmy podskoczyli może :8) następnym razem... może jakiś spocik w Sobote,bo jednak piątek mam zajęty :diabel_faja:
-
Mariusz--->>>BMW E92 335d ///M Performance///SPRZEDAM///
klasa żyjątko :diabel_faja: jest POWER :8)
-
Zlot KRAKOW
Panowie piąt/sob/niedz no problem...wprawdzie bede na Kraków Tuning Show w sob i niedz, ale wieczorem bardzo chętnie się stawię :cool2: niewiem Michał czy Cię dziś nie minąłem w Balicach,ale fura nie ten kolor...no nie wiem :8)
-
Zlot KRAKOW
widzę fura nowa :8)
-
E92 - Kluczyk
to już musisz znaleść kolego kogoś na zielonej wyspie,kto zajmuje się kodowaniem...poszukaj na forum...na bank ktoś się znajdzie :8)
-
E92 - Kluczyk
zakodować badź jak kto woli dokodować :8) masz jakieś foty 335i :mrgreen: ? moja ulubiona :cool2:
-
RAFAŁ FEDOROWICZ "FEDA" E46 M3
Gratulacje za pierwszy dzień wyścigowy i za dobrnięcie do mety drugiego dnia :cool2: Bardzo mocna obsada :8)
-
Spot RZESZÓW Południowo-Wschodnia Polska :-)
Panowie a ta ćwiara w Rzeszowie,to rozumiem że jakaś grubsza impreza? czy przypadkiem nie ma na YT filmików z wcześniejszych edycji?? jakieś konkretne info gdzie i kiedy ten spot,bo chciałbym to jakoś zgrać w czasie...rozumiem że piszemy o niedzieli 25 maja? :8)
-
Spot RZESZÓW Południowo-Wschodnia Polska :-)
może dam rade podjechać z Krakowa...najpewniej nie samemu :8) chętnie poznam nowe twarze i zobacze jak to się robi na podkarpaciu :cool2: taka sytuacja :diabel_faja:
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
szkoda gadać,szkoda gadać taka biba :duh: widać że się nienajgorzej do gleby kleił :8) zazdroszcze :cool2: