Treść opublikowana przez Top Boy
-
e92 335i WHITE POWER
Na górze : aktualizacja jak to wygląda na teraz, Na dole : początki dłubania lat temu kilka PS: opis poniżej dotyczy oczywiście pierwszych modów z przed lat... opis modyfikacji bierzących dorzucę jeśli będą chętni na info :cool2: --------------------------------------------------------------------------- GO HARD OR GO HOME :diabel_faja: ...poniżej mój białas :8) http://i.imgur.com/j2znCS9.jpg?1 http://i.imgur.com/vTLdnJA.jpg?1 http://i.imgur.com/shniP4K.jpg http://i.imgur.com/kCplBv4.jpg http://i.imgur.com/TW7q8lv.jpg w skład żęcha wchodzi /wchodzą min.: - felgi DOTZ Mugello Dark Mat, - opony MICHELIN Sport Pilot 255/235, - tarcze ZiMMERMANN Sport + klocki ATE Ceramic, - układ dolotowy MAGNUM FORCE Stage 2 PRO 5R, - adaptery przepustnicy SILVER BULLET, - VRSF 3'' downpipes, - wydech końcowy REMUS RACE Quad Carbon, - dyfuzor DUKE DYNAMICS M-TECH Quad Carbon, - splittery M-TECH, - spojler PERFORMANCE, - paski boczne PERFORMANCE, - M pakiet wizualny, - M pakiet zawieszenia, - listwy dachowe czarny mat, - nerki czarny mat, - lampy tylne "DARK Series", - kierunkowskazy "DARK Series", - oklejenie wielu elementów wew./zew.folią carbon bądź czarny mat; pozdrawiam wszystkich odwiedzających ziomków :cool2: ps.samochód aktualnie w trakcie dalszych modów co doszło... - dystanse przód 5mm/tył 12mm H&R - pełny zestaw hamulcowy M PERFORMANCE, - przewody w oplocie HEL PERFORMANCE, - felgi 19' DOTZ Mugello Dark Mat, - komplet opon 19' Michelin;
-
Benzyna 95 czy 98 ?
ja tam leje 98 w PL...w DE 102 Ultimate...nie wyobrażam sobie żeby ktoś wlewał do np. dużej benzyny z turbo coś słabszego...a jeśli tak...no to krzyż na droge :duh: co do marki stacji...ja tam osobiście zachaczam o BP i Orlen...czasem Statoil,co do Shella...nie dajmy się zawariować z ceną...nikt tu się po torach nie ściga,a nawet jakby...to polecam coś mocniejszego dedykowanego :8)
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Seba czyżby Ci pod butem brakowało,że się za mocą rozglądasz? :twisted: Chyba zwróciłbyś uwagę gdybym marudził że wolno...po ostatniej przewózce :cool2:
-
Bmw e92 335i - Chajec - shadow
Ładna Beta,chociaż nie bardzo mi się te srebrne listwy okienne widzą...pod fele owszem, choć i niekoniecznie...będziesz coś przy mocy modził? Jakieś idee co by tu jeszcze?? :8)
-
Tarcze hamulcowe - niekończący się problem
ja mam od niedawna Zimmermanny Sporty plus ATE Ceramic i przyznam że nie pruszą i dają rade rewelacja. Wrażenia z pierwszych 5tys km :cool2:
-
Frmowe bolączki
koleszka jajcarz...stawiam drugie danie że od szwajcarskiego turasa "okazjonalnie" nabyta :8) poza tym,moża by tam każdą fure prawie wstawić i to samo nabazgrać :duh:
-
JB4 - zbior pytan nowego uzytkownika BMW
Pseudo...zainstalowałeś już coś w tej 335i? :8)
-
Zlot KRAKOW
dzięki chłopaki za wczoraj...szkoda jedynie że tak niewielu z nas zmobilizowało się na to spotkanie...niby Krk...a fury na palcach jednej dłoni można było zliczyć,baaaardzo słabo :duh: ps.najlepsze na świecie...parówy w IKEI znajdziecie :mrgreen: Michał 330xd...trzymam kciuki za remont i zdrowie psychiczne :8)
-
Zlot KRAKOW
Słyszałem że jakoś Ty ostatnio? :8)
-
335i e92, mock (404KM 590Nm TC-performance)
ładne to,choć ja akurat idę w powłoke carbon...gała obklejona,a w niedalekiej przyszłości obszyta będzie :8)
-
Zlot KRAKOW
Seba ja to myślę troche poszaleć na torze :cool2:
-
Zlot KRAKOW
zaproś się na jutrzejszy wieczór :mrgreen: ...ja w każdym bądź razie serdecznie Cię zapraszam Za tydzień to nie wiadomo jak będzie :8)...mnie w każdym bądź razie nie będzie :mad2:
-
Zlot KRAKOW
Panowie...więc może ustalmy na sztywno... Galeria Bronowice, parking dolny, godz.19...piątek Przypuszczam że przejazd na tor ok.19:30... Mario może jednak się sqsisz...spotkanie takie jak to, to sam widzisz że niczym od święta :mrgreen: Lordowie przybywajcie :cool2:
-
Zlot KRAKOW
Byłem dziś w Galerii Bronowice i myślę że to idealna miejscówka na spotkanie, gorąco oponuje Zaaaaa :cool2: ...również proponuje dolny parking...mnóstwo miejsca :mrgreen: jak z godziną? 17..18..19?
-
Zlot KRAKOW
19 pasi mi jak najbardziej :cool2: ja bym jednak zaproponował jakąś miejscówke pod dachem, a co sie z tym wiąże i co najważniejsze dobrze oświetloną, bo o 19 to już na tym Shellu niewiele widać będzie :roll:
-
Zlot KRAKOW
można by wymysleć inną miejscówe niż ten nudny Shell...co by uatrakcyjnić przejazd :?
-
Zlot KRAKOW
jakieś propozycje co do godziny???
-
Zlot KRAKOW
Panowie proponuje piątek 28.02...bicie piany plus gokarty :8) poniżej lista bla bla bla.... 1.Top Boy 2. ...
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mario podasz mi jakieś namiary na te naklejki na progi??? Już od pewnego czasu myślałem co by łyknąć te paski...w moim Białasie będą się piknie komponować :8)
-
Zlot KRAKOW
ja mogę trochę pogonić...będę miał czas do 22... :twisted:
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
qrdee...wiem o czym zapomnieliśmy :duh: o migających kierunkach przy otw i zam auta :8) poza tym...soft skrzyni...KOSMOS...i chyba nie żartowałeś... spalanie spadło :mrgreen: :cool2:
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
delikatnie się w szok wjeb**** :shock: :cool2:
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
dokładnie...jest ryzyko jest zabawa :8) ja od wczoraj na letnich :mrgreen: ps.szkoda Seba że sesja sie na zimie odbyła :mrgreen:
-
[e92] 335i daily
tutaj mam w zwyczaju nie wystawiać fot,ale jak podasz mi na priv email...coś pośle :8)
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
uuuu Michuu..widzę że byłeś dzisiaj.ja jutro i zabieram Sebka na przejażdzke do Kato...co robiłeś i jakie rezultaty? :8)