Treść opublikowana przez Top Boy
-
e92 335i WHITE POWER
Dzieki Sebku, temat jest nam już znany,namawiałeś mnie wcześniej,ale nie był to czas i miejsce na to, z pewnością implementuję tą idee,ale w późniejszym stadium projektu...podzieliłem go na 5 faz... Faza pierwsza to nowy zestaw kół + hample...w następnych będą zawierać się kolejne upgrade'y Białasa :8) Miejmy nadzieję, iż starczy czasu, zapału, przychylności innych, zdrowia a co za tym idzie kapitału :cool2: Wszelkie pomysły mile widziane :mrgreen: Czy jest ktoś w stanie polecić mi szpere w uczciwej cenie?
-
Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29
Ja w tym roku zdecydowanie będę chciał przyjechać odrobinę wcześniej,a nie jak w zeszłym, ruszać z Krk przed 5 rano... Poza tym na pewno zostanę na pełną integrację po zlocie :8) Pytanie do organizatora ---> kiedy zostanie na sztywno ustalona data zlotu?... i ile było zarejestrowanych samochodów w roku ubiegłym finalnie?
-
[e90] 320d Matiego
Fajna Beema :cool2: Niech Ci służy...felunek zostaje czy masz jakiś pomysł na wiosne?
-
Spalanie E9X - tylko rzeczywiste wyniki
rozumiem zaangażowanie miłośników diesla...dla mnie jednak "ropniak" to "ropniak"...albo lubi się hard version albo soft version, wiele zależy od człowieka,oczywiście rozchodzi się też o portfel,ale osobiście benzyna...to żadne porównanie do diesla, szczególnie że przy modach wielkości ok.500KM/650Nm...N54 spali nie więcej niż 12l w cyklu mieszanym... :8)
-
e92 335i WHITE POWER
Wiesz jak jest Mario...ciężko stworzyć coś unikatowego, ze smakiem,by nie zrobić z tego tzw."choinki"... Ja należę do tych którzy nie kalkulują czy opłacać się będzie przy sprzedaży samochodu, poprostu staram się wycisnąć z niego MAX...oczywiście nic za darmo,wszystko kosztuje,ale radości z jazdy,nie idzie wycenić :nienie: Samochód na daną chwile na przebiegu 140.000km, kondycyjnie oceniony został obiektywnie na 5+ także, jestem spokojny,iż poza okresowymi przeglądami i wymianami plus dodatkami które namiętnie co jakiś czas mu aplikuje,nie wymaga extra kosztów :cool2: Samochód powinien być radością, powinien być frajdą i odskocznią od męczącej nas często rzeczywistości... tak też go traktuję, dlatego gdy do niego wsiadam i wbijam bieg...czuję się poprostu ekskluzywnie i to nazywam czerpaniem z tego co się ma :8) Ok.marca wpada nowy felunek...stare dobre DOTZ Mugello Dark Mat,z tym że tym razem 19''...uwielbiam fele z parapetem czytaj. z rantem stąd wybór jest prosty i stale ten sam,gdyż na zime również Mugello tyle że 18'', wpadają też nowe gumy najpewniej Dunlop sp MAXX RT bądź Michelin SUPER SPORT przód 225/35 R19 - tył 255/30 R19 :twisted:
-
chip tuning - wykres
Ajajaj piękny wykres kolego jnx...szczególnie moment robi wrażenie... :cool2: Widać że mimo wagi, jest moc...i czuć moc :8)
-
Spalanie E9X - tylko rzeczywiste wyniki
chris99 niestety nie mam...ale nie pomyle się bardzo jak napiszę...ok.11,5-12l :8) w tym momencie jest to najbardziej "ekonomiczny" silnik benzynowy w tych wartosciach...na rynku :cool2:
-
Spalanie E9X - tylko rzeczywiste wyniki
E92 335i N54 - 11.2007 minimalne średnie osiągnięte na trasie - 9,1l, maksymakne średnie osiągnięte po mieście - 14,7l, średnie na trasie - 10,2l, średnie po mieście - 12,8l, statystycznie z ostatnich 2 lat - trasa - 9,6l - 12,3l, statystycznie z ostatnich 2 lat - miasto - 11,2l - 13,8l, w cyklu mieszanym - ok. 11,5l (50/50) 330KM/445Nm ps.lubie zapier****ć :cool2:
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
No ale tą furę to akurat kolega Sebastian już przerabiał :8) Rakieta z naszego...krakowskiego podwórka :mrgreen:
-
e92 335i WHITE POWER
Marcin :8) ...nic nie powiem, choćby mnie po twarzy gołą piersią bito :mrgreen: Pytanie tylko, czy się na Ułęż wyrobię i czy data siądzie, może udało by się przy tej okazji, korzystając z Twojego talentu, jakieś fajne filmiki porobić, min.on board :cool2:
-
e92 335i WHITE POWER
Ty mi tu Seba nie słodź, tylko się za wysoką benzyną w BMW budzie rozglądaj, bo jak słyszę,że się w A7 "zakochałeś",to apetyt tracę :mad2: Byłem wczoraj u Mariusza...w łapach te zasiski PERFO trzymałem...grubo będzie :diabel_faja:
-
Zlot KRAKOW
Ja się chętnie pojawię...na bicie piany zawsze czas znajdę :mrgreen: , ale dopiero po 13.03... bo narazie w tyrze zagranicą siedzę :duh:
-
e92 335i WHITE POWER
Włodek, przecież wydech stale taki sam, Remus Race Quad, ale co do PERFO...to hample w drodze,także przynajmniej się grzać Buldorzer nie będzie :diabel_faja: Ja to się na czasach nie znam...ja to tylko zapie*****ć lubię :8)
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Gratuluje koledze, bo fure topową dorwałeś... Mojego białego Bulldoga też przy okazji widziałeś...na parkingu Galerii Krakowskiej :8) Opłacony...ochrzczony zatem :diabel_faja:
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Dzięki Arturo za dzisiejszy meeting i za miłą profesjonalną rzeczową obsługę :cool2: Gorąco polecam tego kodera :roll:
-
[e92] 335i daily
ja tam gorąco Ci kibicuje kolego...będzie spektakularnie i grzechem było by tego nie docenić :cool2:
-
335i E91 LCI - Le Mans Blau
Też chętnie dorzucę się do tego bicia piany...rasowy turas killer :cool2: Z tym M3 look'iem bym nie przesadzał, słabe to,bynajmniej według mnie...ujmiesz mu, nie dodasz :8)
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Co do kompletu "ChampionHero" :duh: ,to wstyd lekki zważywszy, iż mają za sobą 1,5 zimowego sezonu, raz że nabyte za grosze, dwa że na szybko pod koniec zeszłej zimy...fajno, że bliżej nam już do wiosny :8)
-
e92 335i WHITE POWER
Z tego co śledzę posty i wypowiedzi chłopaków, konkurencja nie śpi,a wręcz przeciwnie...zbroi się solidnie :8) więc i ja ruszam z tematem... :twisted:
-
e92 335i WHITE POWER
Cześć chłopaki...naszła mnie ochota by nieśmiało reaktywować post dotyczący mojej Beemy...dlaczego? odp.jest prosta...coś jest na rzeczy, zaczyna się dziać...rusza nowy sezon,sporo modów,czy tych dotyczących sfery wizualnej,jak też przede wszystkim mechanicznej :diabel_faja: Co wpada?...niespodzianka :silenced: ...jedno jest pewne,nawet najbardziej wybrednych znawców tematu tunningu mechanicznego, powinno zadowolić to,co dziać się tu będzie :cool2: Oby terminy dopisały, bo zakładam zjawić się w Ułężu i trochę zamieszać :8) Z większości modyfikacji, zapowiadam foto relację...całą resztę zostawiam na ćwiarę i może próbę :twisted: pzdr.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Lokalni driver'zy z Krk wiedzą, że ja w takich paskach bocznych Performance się już od jakiegoś czasu poruszam i oceniam subiektywnie, iż u mnie na białym, prezentują się co najmniej pozytywnie :8)...szkoda, że w palecie Performance nie ma też innej kolorystyki w temacie pasków bocznych, zastanawiam się teraz nad poskami dolnymi, nadprogowymi,ale to zdaje się miało by sens,bez pasków wyżej,a tak to może być sieka :roll: Do Ciebie Mario też by przypasowały :cool2:
-
Zlot KRAKOW
taaa...fajnie było, nie powiem :diabel_faja:
-
Zlot KRAKOW
zjawię się około... :8)
-
Zlot KRAKOW
ja się jednak zjawię :8)
-
Zlot KRAKOW
Panowie, ja na 90% odpadam...także proszę o kilka fotek z zajścia :diabel_faja: