Treść opublikowana przez majkel001
-
akumulator- jaki ?
Ja mam brake energy regeneration i poprzedni właściciel założył zwykły aku centra, start stop działa bez problemu, akumulator jest z 2014, ja jeżdżę tym samochodem ponad 4 lata. Tak wiec chyba można założyć zwykły, tylko trzeba wykodowac agm
-
E91 320d WBAUY71080A990033
majkel001 odpowiedział(a) na koziol992 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmaniek21112 wiem ze potrafi się zerwać, tylko jego wymiana dziś to nie jest jakiś tam kosmos, 3 tys pln i masz ogarnięte . Co do tego egzemplarza, wyglada przyzwoicie, jak nie masz bardzo daleko to można jechać obejrzeć .
-
E91 320d WBAUY71080A990033
majkel001 odpowiedział(a) na koziol992 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa nie mówię ze należy wierzyć sprzedającemu , po prostu jak nie ma dokumentów potwierdzających wymianę , należy przyjąć ze nie był i w jakimś stopniu znegocjowac cenę. Ja swoim e91 zrobiłem 90 tys, obecnie przebieg zbliża się do 300 tys, i rozrządu na chwile obecna nie wymieniałem
-
E91 320d WBAUY71080A990033
majkel001 odpowiedział(a) na koziol992 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowiedz, czy to jakiś problem jest z tym rozrządem, trzeba trochę znegocjowac cenę na to i tyle. Bo tak to jeszcze można zapytać czy wymieniał turbo, sprzęgło, dwumase, wtryski itp. I okaże się ze sprzedający będzie musiał dopłacić .
-
[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
Raczej nie powinno, u mnie wylał jeden amor miał jakieś 10%, wymieniłem na nowe łącznie ze wszystkimi poduszkami itp i wysokość praktycznie bez zmian.
-
X1 cypisek
To nie pomaga ;) Moje poprzednie Nokian , które regularnie koserwowalem były po 2 latach tak popękane , jakby miały ze 20 lat.... na szczęście udało mi się zareklamować , Nokian zwrócił mi 100% kwoty, kupiłem nowe Nokian , dałem im jeszcze szanse, po sezonie jazdy na razie Ok
-
Pytanie o świece żarowe N47
Jak sprawdzić jakie świece mam zamontowane , 5v czy 7v .?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Jak najbardziej. Oznacza to że aktualna pojemność jest nieznacznie większa od zakodowanej co nie jest niczym nadzwyczajnym. W miarę starzenia SOH zmieni się na plus i to będzie oznaczać utratę pojemności. Wcześniej popełniłem błąd w apce i pozostała pojemność na podstawie soh była odwrotnie, tzn w miarę starzenia pokazywana była większa pojemność pozostała. Teraz jest to poprawione. . Ok, dzięki za info, bo jakiś czas temu sprawdzałem i wtedy tam było 0, dlatego się zdziwiłem . Mam jeszcze jedno pytanie, jak jest ze zmiana interwału olejowego. Czy mogę go zmienić w dowolnym momencie, czy lepiej zrobić to przy resecie po zmianie oleju.
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Dziś z ciekawości sprawdziłem akumulator i taka wartość była Stopień zużycia (SOH) -1% Czy ta wartość jest prawidłowa ?
-
F30 320d WBA3E11000F298384
majkel001 odpowiedział(a) na danio85 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle po co wogole to roztrząsać , kolega chce manula, to niech sobie kupi... chce bardziej opini dotyczącej tego egzemplarza, a nie rozprawy na temat wyższości automatu na manualem. Jedz, zobacz , jak ci się podoba to kup
-
F11 528i- WBAxl51020c597357 - Radom
majkel001 odpowiedział(a) na Jaro.G temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażByc może właściciel za granica wymieniał olej częściej poza aso :wink: przecież wiele osób tutaj tak robi.
-
e91 325d POMOCY!!!! NOWY ZAKUP AWARIA SILNIKA
Tu nikt nie chce Ci dowalić, takie są fakty. Ale oczywiście próbuj dochodzić swoich roszczeń. Powodzenia
-
[N47] Wymiana sterownika świec żarowych
Może być jeszcze uszkodzony przewód idący do sterownika.
-
e91 325d POMOCY!!!! NOWY ZAKUP AWARIA SILNIKA
Nawet jeśli uzna ci twoje roszczenia, to odda Ci te 17 tys i koniec sprawy. Taka kwota jest ma umówię.
-
problem z nowo zakupionym e87 ;/
Jak masz możliwość to naprawdę oddaj to auto, bo będzie tylko gorzej.
-
E91 320d VIN: WBAUY51060F079464
majkel001 odpowiedział(a) na NowyKuba temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW kwesti miasta , da się kupić w Radomiu dobre auto, trzeba tylko dobrze wybrać, wziąć kogoś kto jest w stanie ci sprawdzić . Co do tej konkretnej sztuki o która pytasz, nie przemawia do mnie ten egzempalarz.
-
e91 318d WBAUT31050F018058
majkel001 odpowiedział(a) na Przemo251685044236 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA to ? S715A M Aerodynamics package
-
[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
U siebie ma również zawias M , zakładałem dwa lata temu Monroe i jest OK. Zrobiłem koło 40 tys od wymiany i prowadzi się bez zastrzeżeń. Tak wiec śmiało możesz zakładać, tym bardziej ze różnica w cenie była spora na korzyść Monroe w stosunku do Innych markowych producentow
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Felga zajebista, super , samochód również, ale pasy nie pasują , może w serii M2 by pasowały, ale nie tu
-
Wymiana rozrządu w 520d
Daj spokój, kolega chce w Warszawie, to niech szuka w Warszawie, sam jak będę wymieniał u siebie, jadę do pod Wrocław, nie słyszałem jescze negatywnych opinii o nich
-
Pęcherze na oponie Pirelli P ZERO NERO GT XL 17" wzmacniane.
Musisz próbować . Jestem po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji przez Oponeo, tyle ze oparło się o producenta. Za pierwszym razem Oponeo zniechęcało mnie do składania reklamacji, tłumacząc ze to opony się starzeją , 2 letnie, dopiero po moim negatywnym komentarzu na FB producenta dostałem kontakt do przedstawiciela marki, następnie Oponeo i w ciągu kilku tygodni miałem zwrot kasy, ps dotyczyło to opon innej marki niż twoja
-
F30 330i USA
A jak jest z hałasem w porównaniu do e91??
-
E91 2.0D 07r WBAVU31090KY56148
majkel001 odpowiedział(a) na KrisAba89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażO ja pierdziu.... za ta cenę to się nie zastanawiaj, 4 koła ma, kierownice, fotele.... chyba najtańsze e91 w całości z tego roku
-
E91 320dA LCI - Randall *soft skrzyni Alpina* str 8
Fajna sztuka, podobna do mojej :wink: tyleż w ja mam manuala niestety :( Co do foteli to ja szukałem jakieś 1,5 roku od momentu kupna, ale udało się kupić skory sporty, elektryczne grzane, lci i jescze europejskie , tyle ze ja szukałem w kolorze beige - ale teraz jeździ się super
-
BMW E90 JAKIE OPONY?
Jako ze producent opon Nokian uznał mi gwarancje na opony, tu duże uznania dla nich,muszę kupić nowe letnie 17. Zastanawiam się nad Falken Azenis FK510 , ktoś z was jeździ na takich. Trochę poczytałem w necie i opinie i w testach wypadają całkiem dobrze, cena tez jest przyzwoita. Co sądzicie ??