Treść opublikowana przez kkamo84
-
Folia na tylne lampy
Tutaj macie coś trochę przyciemnione tylne lampy, viewtopic.php?f=158&t=185853
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
To czemu u mnie bez dystansu tragicznie się chowa?! Mam dystans założony i dopiero jest ok.
-
Bezel141 -->BMW E90 320D GWINT/ZP1/KOREKTA LAKIERU
Dokładnie :mrgreen:
-
bmw e60 520d 163km pisk przy odpalaniu
Mi kiedyś dawno dawno jeszcze w e46 Popiskiwalo aż się urwało wzięło, więc lepiej wymieniać wszystko na czas :wink:
-
Bezel141 -->BMW E90 320D GWINT/ZP1/KOREKTA LAKIERU
Jeśli można wiedzieć jakie felgi? Jaki wzór? :wink:
-
bmw e60 520d 163km pisk przy odpalaniu
Kolo tak jak pisale wcześniej najlepiej firmy corteco, paski od razu przy wymianie np.CONTITECH
-
bmw e60 520d 163km pisk przy odpalaniu
:winkHeh to fakt :cool2: :wink:
-
bmw e60 520d 163km pisk przy odpalaniu
Myślę, że jak wymieniał koło pasowe to i przy okazji wymieniał Napewno paski na nowe. Chodzi o pasek wielorowkowy alternatora i klimy. Jest jedno pytanie czy założył koło Corteco czy jakiś zamiennnik, bo to też może być przyczyną... Jeśli masz jak to sprawdź. Jakieś faktury z wymiany czy coś? Jeśli ono było w ogóle wymieniane...
-
Bezel141 -->BMW E90 320D GWINT/ZP1/KOREKTA LAKIERU
Wnętrza się chyba wstydzi. :mrgreen: Poważnie to fajne autko, 18felga i Black line dodadzą uroku. Jaką 18 planujesz?
-
bmw e60 520d 163km pisk przy odpalaniu
1.Paski wielorowkowe. Mogą być juz wyrobione i się slizgaja 2. Kolo pasowe(tłumik drgan) częsta awaria w tym dieslu.
-
E91 330xd LeMans Blau - chip w GCS Tuning (s. 3)
Jakis dystans? Mi osobiście na ori bardziej sie podobało, ale nie jest zle:) zawsze to cos innego :wink:
-
E91 335d by Lukas G -troche inne podejscie do tematu
Wrzuć fotki jak.założysz :wink:
-
E91 335d by Lukas G -troche inne podejscie do tematu
To jakaś filia czy hydro? Pochwal się coś więcej :wink:
-
E91 335d by Lukas G -troche inne podejscie do tematu
Ładne lustereczka? Robiłeś czy ori?
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Najładniejsza Ta biala w środku :)
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Jak zwykle dobra robota. :cool2: Gdybym miał bliżej Napewno bym podjechal na lekcje ogarniania auta do Ciebie :mrgreen:
-
Pęknięty klosz lampy ksenon?
Kurczę dziś już zapadła decyzja ze muszę coś w końcu zrobić z lewa przednia lampą. Wcześniej już opisywałem, że mam delikatnie pęknięty klosz lampy i delikatnie parowala, ale od dwóch dni to jakaś masakra. Lampa jest cały czas cała zaparowana, aż biała. Teraz pytanie czy kupić jedną lampę xenon skretna, która może też parowac przecież bo będzie używana, czy może to http://allegro.pl/szklo-oslona-reflekto ... 35938.html I dac komuś kto to poskłada. Czy w ogóle się da to.zrobić? Może ktoś z was mi pomoże, lub ma lampę na sprzedaż?
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Kurczę dziś już zapadła decyzja ze muszę coś w końcu zrobić z lewa przednia lampą. Wcześniej już opisywałem, że mam delikatnie pęknięty klosz lampy i delikatnie parowala, ale od dwóch dni to jakaś masakra. Lampa jest cały czas cała zaparowana, aż biała. Teraz pytanie czy kupić jedną lampę xenon skretna, która może też parowac przecież bo będzie używana, czy może to http://allegro.pl/szklo-oslona-reflektora-bmw-e90-e91-xenon-lewe-org-i4228835938.html I dac komuś kto to poskłada. Czy w ogóle się da to.zrobić? Może ktoś z was mi pomoże, lub ma lampę na sprzedaż?
-
E90 most
Zawsze możesz zmienić markę i nie narzekać juz :wink:
-
Jaki silnik do e90?
Tak se tłumacz :duh:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Mistrz :mad2:
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Jeszcze raz dzięki za taką opinie. Ale w sumie to myślimy tak samo :wink: wnętrze wygląda teraz o wiele lepiej niż jak było w oryginale. :) i o to chodziło :)
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Też mi się podoba :wink: Cały czas myślę, wiesz o czym :mrgreen: Kurczę, aż tak? :) Dzięki bardzo za opinie :) Tak sobie wymysliłem i tak zrobiłem. :) Blenda jest mało spotykana częścią robiona w piano Black, więc jestem po części jedynakiem. :mrgreen:
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Jeszcze lusterka :) http://i.imgur.com/3fHbnS2.jpg http://i.imgur.com/OmpXuOG.jpg http://i.imgur.com/2F6Bp8q.jpg
-
Jaki silnik do e90?
E9... można już kupić w cenie poniżej 30tys.??