Treść opublikowana przez neokrk
-
Jaki materiał na fotele?
Gratulacje zmiany statusu! Trochę off-topic nam się tutaj zrobił. Co do ubezpieczenia, to tak Allianz drogi, ale żony G01 ubezpieczaliśmy w Hestii - bardzo fajny pakiet dealer'a - wyszedł ok 9K PLN (2.6%) - polecam jako alternatywę do Allianza
-
Jaki materiał na fotele?
Super, gratulacje! Mam nadzieje że mój również tam jest, i to by oznaczało że za ok 2 tygodnie byłby do odbioru
-
Jaki materiał na fotele?
Tak przyciski też są w konfiguracji
-
Jaki materiał na fotele?
No cóż ... życie. Ktoś pisał wcześniej o 4 miesiącach na dostarczenie, liczyłem że będzie wcześniej szczególnie że udało mi się "namierzyć" statek na którym miałby być mój samochód z dostarczeniem do Bremerhaven 29/1, ale okazało się że mój VIN zmieniał statki i w końcu wypadł z Hoegh Autoliners i nie wiem gdzie jest teraz ... sprzedawca twierdzi że "w transporcie i do końca marca będzie". W podobnej sytuacji (te same statki/statusy) jest kolega @macste
-
Jaki materiał na fotele?
Pytasz o G01 czy G20, jeśli idzie o X3 to listwy M Aluminium Rhombicle (standard przy M pakiecie) to mogę zrobić zdjęcia w weekend przy świetle dziennym będzie najlepiej. Natomiast jeśli idzie o G20 to wybrałem akurat dąb słojowany, ale zdjęcia nie mogę zrobić jeszcze bo ... wciąż czekam na samochód 😢 Miał już być ale wciąż "w transporcie" ...
-
Jaki materiał na fotele?
Nie zgadzam się, raz 2 miesiące wystarczy ColourLock Soft - zresztą polecany tutaj na forach, i wszystko wygląda świetnie. Mówię o tym z praktyki z X3 żony a do mojej G20 też taką skórę wziąłem, właśnie ze względu na prezencję i wygląd. Dodatkowo to chyba zdajacie sobie sprawę że ten brud na czarnych tapicerkach też jest tylko go nie widać 🙂 więc tez wypadałoby je czyścić
-
G20 LCI2 2025
Nie wiem skąd taka ekscytacja tym co nazywacie "LCI2". Od kilku lat jest kupa zarówno z materiałami jak i opcjami. Dodadzą podświetlany grill a w zamian usuną połowę podświetlenia ambiente w środku (np nowa 4er). Albo usuną dostęp komfortowy w tylnych drzwiach (jak w X5 LCI). Nie mówiąc już o jakości plastików w środku. EU-kołchoz zarżnie motoryzację a elektryka nie jest przyszłością, jeśli ktoś uważa inaczej to musi wrócić do liceum (lekcje fizyki) i uważać na tych lekcjach ...
-
Zabezpieczenie antykradzieżowe - G21
Nie, dobre AC + GAP (ewentualnie przy leasingu)
-
Zabezpieczenie antykradzieżowe - G21
dobre AC, to jest odpowiedź 😁
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Podobnie w mieście Kraka - nie polecam, za to zgadzam się z @wehyr że Częstochowa rulez - szybko, miło i na temat. Chociaż kolegi tam nie mam 😊
-
Jaki silnik do nowego X3?
Nie sprawdzałem jak wygląda zużycie ad-blue jeszcze i więc nie odpowiem na to pytanie - na razie jest 7500 km przebiegu. Koła są 20" RFT, tak lasery polecam warto dopłacić.
-
Jaki silnik do nowego X3?
Też byłem przestraszony opiniami o zawieszeniu w X3 M40i/d ale tak czy inaczej rozważany był tylko 30d vs M40d do X3. Dodatkowo w momencie złożenia zamówienia było dużo problemów produkcją z wersjami M40 (duże opóźnienia w realizacji) w przeciwieństwie do np. X3 30d, plusem było to że w teorii można było mieć Asystentów Prof + Head-up. Ostatecznie w 30d mogłem zamówić head-up (bez Asystentów Prof) ale mi go "wycieli" w ostatniej chwili .... ale samochód był dostarczony zgodnie z zamówieniem. Co do zawieszenia (jest adaptacyjne) jest perfekcyjnie skrojone dla tego samochodu (30d) - jeśli idzie o komfort i poczucie sportu. Dodatkowo silnik 30d wydaje się być super do tego samochodu osiągi i ekonomika - polecam tą kombinację.
-
opóźnienie w odbiorze.
hej, musze tutaj sprostować timeline ... nie wchodząc w szczegóły (nieporozumienie z dealerem/moje niezrozumienie), ostatecznie to koniec listopada miałem VIN, a produkcja zakończyła się dokładnie 14-12-2023 (w/g ,mdecoder.com). Będąc zaintrygowany śledzeniem zamówienia, trafiłem na post na bimmerpost i tam próbowałem mój VIN na różnych stronach i tak trafiłem na tą stroną dokładnie 03-01-2024, nie wiem od kiedy tam był jakikolwiek wynik zwrócony ... Niemniej, nie wiem na ile można (niestety) polegać na tym bo za pierwszym razem dla mojego VIN wynik był taki że mój samochód jest na statku HÖEGH MANILA z departure 05-01-2023 i dopłynięciem do Bremerhaven 29-01-2024 a teraz jak sprawdzam to jest HÖEGH OSAKA z departure 23-01-2024 i dopłynięciem do Bremerhaven 14-02-2024 ... 😞 To by oznaczało że odbiór w połowie lutego jest nierealny Nie wiem z czego to wynika - czy to jest błąd/przypadek w monitorawniu/stronie www? czy mój samochód był "przypisany" do statku i nie "załapał" się na transport? Ciężko mi na to odpowiedzieć. Dodatkowo, w poście na bimmerpost było kilka (4) linków do różnych stron jako możliwych transportów do Europy więc też link do HÖEGH jest jedną z opcji, i ja założyłem że skoro produkcję miałeś w podobnym czasie to będzie ten sam transport/statek a tak nie jest. Chciałem wyjaśnić te szczegóły bo są istotne.
-
opóźnienie w odbiorze.
Gratulacje 🙂 Podejrzewam że powinieneś sprawdzić stronę https://www.hoeghautoliners.com/my-cargo wpisując tam swój VIN 😄 Mój już tam jest i wygląda że odbiór w połowie lutego jest realny.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Niestety nie masz racji, @Tarcza ma racje, to jest część Live Cockpit Professional, oczywiście mowimy o G20 LCI
-
opóźnienie w odbiorze.
nie wiem dokladnie, ale ja dostałem VIN na ok. 2 tygodnie przed ukoñczeniem produkcji.
-
[S]Oryginalny bagażnik BMW X3 F25 + uchwyty rowerowe 4xThule ProRide 598
Na sprzedaż oryginalny bagażnik (belki dachowe) BMW X3 F25 razem z czterema uchwytami rowerowymi Thule ProRide 598. Belki jak i bagażnik w bardzo dobrym stanie mało używane. https://www.olx.pl/d/oferta/oryginalny-bagaznik-bmw-x3-f25-uchwyty-rowerowe-4xthule-proride-598-CID5-IDXMsSx.html?bs=olx_pro_listing
-
opóźnienie w odbiorze.
Być może macie rację pod warunkiem że już teraz myśli się o sprzedaży samochodu, ja natomiast uważam ten zakup jako ostatni moment na zakup fajnego samochodu z jeszcze fajniejszym i normalnym silnikiem, którego za chwilę nie będzie można kupić i dlatego ten samochód zostanie ze mną na dłużej (zawsze). Z drugiej strony, zawsze dbam o samochody więc kwestia rocznika tutaj jest marginalna przy (potencjalnej) sprzedaży.
-
opóźnienie w odbiorze.
Tak informacyjnie - u mnie wszystko idzie w zasadzie zgodnie z planem. Samochód zamówiony na końcu lipca, produkcja miała być opóźniona do stycznia 2024, jednak samochód wyprodukował się już teraz na koniec listopada (bez opóźnienia jednak). VIN już się dekoduje na bimmer.work - pełne wyposażenie zgodnie zamówieniem z czego cieszę się bardzo (bo z X3 mieliśmy mały f*ck-up). Czekam więc na transport licząc że nie zajmie to 3-4 miesięcy a 2 tylko 🙂
-
Opóźnienia w dostawie BMW X3
Nasza 30d produkcja była w połowie kwietnia '23 z odbiorem (możliwym) połowa lipca, efektywnie (urlop) koniec lipca. Zakładałbym że max termin odbioru będziesz miał w połowie stycznia. Gratulacje samochodu a z 30d będziesz bardzo zadowolony 🙂 cierpliwości ....
-
Car Eye 3.0
To jest trochę słaba recenzja - generalnie trzeba mieć świadomość że żaden sprzęt nie będzie i nie jest doskonały (nie sprawdzi się zawsze) w dowolnych warunkach oświetleniowych (bo to się liczy) - optyka i fizyka są ograniczeniami. Zawsze znajdziesz przypadek kiedy tak będzie - nawet super "lustrzanką" też zrobisz taką fotkę. Natomiast nie uważam że CAE 3.0 Pro - jest idealne - dokładnie ten model (z ekranem) ma żona w X3 i uważam że jest naprawdę bardzo przyzwoicie. Jasne może być taniej i być może lepiej jeśli idzie o jakość obrazu - ale czy to jest warte zachodu i kombinacji?
-
Melbourne Red w Krakowie?
tak, będzie czarny 🙂 Bandyta to nie wiem bo to takie M dla "ubogich" nie to co M3C które jest bandytą ... 😛
-
Melbourne Red w Krakowie?
Niestety nie zrobiłem fotek (timing) ale to jest ogłoszenie na podstawie którego namierzyłem że mają samochód z tym kolorem. https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/bmw-seria-3-bmw-318i-sedan-g20-nowa-cena-krakow-libertow-ID6FSnde.html Ze swojej strony dodam że zmieniam kolor i będzie czarny szafir.
-
Melbourne Red w Krakowie?
Dziękuje za odpowiedzi - ustaliłem że w BMW M Cars maja 3 G20 w Melbourne Red na salonie, więc podjadę sobie i sprawdzę. @karlos91 dziękuje, właśnie takie miałem odbiór tego koloru jak widziałem go przez chwilę. U mnie biały odpada, bo mam środek Oyster więc wrócę do czarnego, bo nic innego mi nie podchodzi
-
Melbourne Red w Krakowie?
tak żebyś wiedział 😛 Niestety mam wrażenie że był/jest (na żywo) jakiś taki bardziej stłumiony/wyblakły i nie robiący takiego wrażenia jak na fotkach ... i to zasiało dużą dozę wątpliwości co do wyboru ...